Къде правите седмичния ви пазар(къде е най-изгодно)?

  • 5 338
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 107
Бурлекс във Варна, базар Левски и по-рядко Пикадили.За Кауфланд  поне от моите познати не съм чувала хубави работи. Евтино,евтино, ама не може да се ядат боклуци,нали така?

# 91
  • Мнения: 5 647
Пикадили. Удобно ни е да пазаруваме там.

# 92
  • Мнения: 1 299
Бурлекс във Варна, базар Левски и по-рядко Пикадили.За Кауфланд  поне от моите познати не съм чувала хубави работи. Евтино,евтино, ама не може да се ядат боклуци,нали така?

Не отричам, че в Кауфланд няма и измислени неща (много смотан чай имат там), но чак буклуци  Shocked
Плодове, зеленчуци особено са супер  Peace

# 93
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Бурлекс във Варна, базар Левски и по-рядко Пикадили.За Кауфланд  поне от моите познати не съм чувала хубави работи. Евтино,евтино, ама не може да се ядат боклуци,нали така?

Щото пък Бурлексът е читав магазин. Най-долнопробната бакалия за мен, пълно с боклуци и застояла стока. Да не говорим, че ако плащаш с карта, винаги те питат, дали искаш да ти издадат касов бон, ама това просто ме влудява. Те са длъжни да ми дадат касов бон, а не да ме питат искам ли  #Cussing out. Заканила съм се, че ще им викна Господарите на ефира. А за Кауфланд, трябва лични впечатления, тогава да се казва нещо, аз така мисля.

# 94
  • Мнения: 741
Във Фантастико,незнам доколко е изгодно,ама ми е много близо.Наблизо има и Т-маркет,ама нещо хич не съм очарована от него.

# 95
  • Мнения: 326
Фантастико в SkyCity - много е хубав и цените са добри.

# 96
  • Мнения: 17 410
В Бурлекс наистина е пълно със застояла стока- месо и колбаси избягвам да купувам, както и от СВА. При нас такова нещо като "седмичен пазар" няма. Почти всеки ден се отбиваме в Пикадили- от там пазаруваме основно. И те обаче почват да ме дразнят вече, няма да влизам в подробности.
Абе, защо няма Била във ВАрна!? Дори в Разград ще има вече...,егати!

# 97
  • Мнения: 4 300
В Бурлекс наистина е пълно със застояла стока- месо и колбаси избягвам да купувам, както и от СВА. При нас такова нещо като "седмичен пазар" няма. Почти всеки ден се отбиваме в Пикадили- от там пазаруваме основно. И те обаче почват да ме дразнят вече, няма да влизам в подробности.
Абе, защо няма Била във ВАрна!? Дори в Разград ще има вече...,егати!
Най вероятно защото няма да издържат конкуренцията на Пикадили. Според скромното ми мнение Пикадили и като обслужване, и като асортимент, цени и качество е доста над Била. За съжаление като местоположение на мен Била ми е по удобна. Но в последната година забелязвам че конкретно за опакованите стоки- колбаси, сирена, яйца, консерви и т.н.- Била изостава даже и от Фантастико. А за плодовете и зеленчуците в Била не ми се говори изобщо, по лоши май няма в никой голям магазин.
В последните месеци съм хвърлила 2 неща от Била- една кайма, уж беше в срок на годност, а след сготвянето й миришеше, и един суджук или нещо от сорта, отново в срок на годност, което след като отворих беше мокро, лепкаво и миришеше.

# 98
  • Мнения: 17 410
Рокси, де да знам....Аз си я обичам Била. Пикадили все повече ме разочарова мен, осбено откак ми маркираха телешко месо за 15 лева килото. После обяснявали на мъжа ми, че цената му се вдигнала точно в момента, в които сме били на касата. И други изцепки са имали, и стоки с изтекъл срок съм купувала. Пари не обичат да връщат. То проблемът е в липсата на конкуренция според мен...

# 99
  • София
  • Мнения: 3 885
обичам да пазарувам в Билла, но пък диетичния щанд на Пикадили и някои други любими стоки само там намирам...

# 100
  • Мнения: 1 063
Хит,но поради факта, че ми е най-близо Peace

# 101
  • Мнения: 732
В Кауфланд, по-рядко в Метро  Crazy

# 102
  • Мнения: 1 925
Най-много съм доволна от ХИТ, въпреки, че ни е доста далече, но като цени е добре, като артикули също. В Била постоянно изчезват стоки, ако вчера си купувал например кашкавал " Дядо Либен" следващите 2 месеца го няма, зеленчуците са им много зле.

# 103
# 104
  • Мнения: 186
 Имаме на близо Била, но аз предпочитам Пикадили, иначе редовно ходим до Метро Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт