АВГУСТ вече наближава, мама славно наедрява!

  • 13 574
  • 309
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 287

Много интересна комбинацията сте - ти - светлоока и светлокоса, а той-тъмен  Peace
Такива сме си- холандка и иранец! Joy В чужбина винаги са ни казвали ,4е много си приличаме  (в Китай и Тайван даже ни питаха дали сме брат и сестра  hahaha).В подкрепа на изказването:
http://img.zip.bg/photos/3/5317l.jpg
http://img.zip.bg/photos/3/5315l.jpg
http://img.zip.bg/photos/3/5319l.jpg
И на работа ни казват ,че имаме общи черти ,но аз нещо не ги виждам.Освен по степента на издебилясване Wink
ОК ,Поли-Моли!И аз ще си задам въпроса тук в майчинските ,ако успея да намеря форума.

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 16:14 от крокодил

# 76
  • Мнения: 361
Иви, като разбера какво е усещането преди да текнат гърдите, ще ти кажа дали е като това дето сега го усещам.

Отивам сега малко да си полегна, че вече каталясах, навън е ужасен задух Tired

# 77
  • София
  • Мнения: 3 886
Здравейте Hug.
Мариета,бързо възстановяане на мъжа ти.Дано никога повече да няма такива премеждия.
Поли,Хери,количката и леглото са ви много сладки.Бебчетата със сигурност ще се чувстват много конфортно в тях. smile3521.
Ади,Крокодилче,много сте сладки на снимките.
Сонита,в Италия лекарствата за бременни не са ли безплатни newsm78?Тук за децата и бременните са без пари стига да са с рецепта.И моя бебок ме опипва отвътре Mr. Green доста често,а като реши да си играе с пикочния ми мехур,тогава става голяма веселба hahaha
Бобченка,стискам ти палци за консултацията Praynig.
Поли,и моето пъпче е много изхвръкнало,но след като родим ще се прибере.
Гита,мен не ми изтръпва около пъпа,но виж прасците ooooh!.Има моменти в които и контра шпица не помага.
Светлита,аз лично не бих завела толкова малко бебе на море,но това си е мое мнение Hug.
Меги,като е студено времето и аз издивявам вкъщи smile3511,а и с малко дете два пъти повече,че той си иска занимания,а повечето у нас са му омръзнали Whistling.

# 78
  • Мнения: 107
Марти, снощи така ми се схвана единия прасец, и днес цял ден ме боли...Явно нещо не се е разпуснало добре...Сега ходя като бабка, накуцвайки-крака ме боли, гърба също...снощи се смях че ми трябва космодиск

# 79
  • София
  • Мнения: 5 743
Здравейте мами Hug
Аз до сега се излежавах  и гледах филмче Simple Smile

Мариета пожелавам бързо възстановяване на мъжа ти и не се притеснявай всичко ще е наред! Praynig

Ади брат ти голям сладур Mr. Green като теб  FlutterАз днес не съм излизала нещо ми е едно мързеливоо...... свалила съм си няколко филма и смятам да си гледкам цял ден! Crazy

Кроки а вие сте невероятна двойка  Hugмного сте сладки!

Поли и на мен често ми изтръпват краката и то предимно прасците Tired болката е ужасна и след това поне 1 ден си куцам! Rolling EyesА за пъпчето и моето почти изкокна вече но след раждането веднага се прибира Peace

Бобчена на теб успех на консултацията! Praynig

 

# 80
  • Мнения: 3 388
Крокодилчооо, голям си сладур   bouquet Мъжо ти и той  Flutter Наистина има някакъв такъв особен чар той, източен и много приятен. Живот и здраве, догодина ще дойдем да ви гледаме някой ден в театъра  Wink

Ментина, а моят човек само там шава напоследък! Над пъпа- малко вдясно или малко вляво- като че ли по-честичко вдясно, а докато си беше под пъпа по-често вляво. Бебешка му щура работа  Crazy

Марти, нищо безплатно няма в Италия, скъпа  Laughing Тук и въздух да си поемеш, пак пари ти искат  Crazy Знам, че при вас много неща са безплатни, за съжаление тук- не. Покриват някои кръвни изследвания, 2-3 изследвани показателя и това е, за другото доплащам / първия път 109 еуро, сега по 13, 15 средно/. А лекарствата, ако са с рецепта струват само по-малко, ама безплатни - такъв филм  няма. Да не говорим, че повечето неща са само и единствено с рецепта и без нея не можеш да ги купиш въобще. За сравнение например, в Бг антибиотиците масово ги продават без рецепта, тук е немисилимо. Тоест, ако си нерегулярно пребиваващ и нямаш здравна карта, сериозни лекарства не можеш да си купиш.

И моето пъпче взе да изкача все повече, но все още си е преобладаващо навътре. Кафявата ми линия обаче, става все по плътна надолу и навлезе в пъпчето, сега се изкачва над пъпа, все по-нагоре.

За прибиране на корема веднага след раждането вие колан ли смятате да си слагате??


О, аз също влизам в 7-ия месец след 2-3 дни  Crazy

# 81
  • Мнения: 564
Здравейте момичета!
Почивате ли си усилено? Ние с мъжа ми доста сме се отдали на релакс Simple Smile Много е хубаво да си е в къщи при мен...
Кроки, прекрасна си Simple Smile Много сте сладурски с мъжа ти Simple Smile А това за работата септември е доста гадничко..Помисли добре и ще вземеш правилното решение сигурна съм  Hug А и не се страхувай да се довериш на бабите и те са били мами Simple Smile..Аз лично само на моята бих се доверила, но ти си знаеш  Peace
Приятна почивка на всички!

# 82
  • Мнения: 223
Здравейте и в слънчевата тема! У нас  сега боядисват, а аз се местя от стая в стая и не съм ви писла и изчела. Ще наваксам.
Елхичка, мился, че пропуснах да ти отговоря на един въпрос. Не лежа по цял ден. Напротив всеки ден излизам и се чувствам така по-добре, защото иначе ми се стяга кръста и ме боли. Според мен аз наиситна се пазя, т.е. лежа поне по 14-16 часа. Но често се случва и да препускам с маршрутки и автобуси - няма как. Пази се, но в никакъв случай не откачай от влежаване у дома. Поне сядай в някое близко кафе.
Знаете ли забелязвам, че най-твърд ми е коремът рано сутрин и вечер, т.е. точно когато си "почивам". newsm78
Пак ще ви пиша. До скоро

# 83
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Тиги, и аз се чувствам по-добре, като се движа, а не като лежа.

На мен пръсците си ми изтръпват, но за тях поне знаех, че е нормално. Нощно време дори в съня си гледам да не се изпъвам много, че болииии.

# 84
  • Мнения: 711

Момичета да ви питам нещо- понеже и ние ще се разминем с морето сега, как мислите-дали може да се отиде някъде октомври, когато бебо ще е на 2-3 м., разумно ли е , дали ще има проблем, кажете моля ви, че мъжа ми  пита кога да вземе отпуска
целувки на всички

svetlita Аз вече бях писала, че ние ще ходим на почивка в Турция през месец Октомври. Бебето ще е на 2 месеца. Миналата година бяхме там с наши приятели и тяхното бебе също на 2 месеца беше с нас. Нямахме никакви проблеми. Даже е по-лесно сега, отколкото като поотрасне. Докато е по-малко само ще спи. Ние там на плаж не ходим, а седим на басейните в хотела. По точно мъжа ми в басейна, аз около бара - т.е. там е сянка и няма проблем за бебето. Мъжът ми малко се притеснява, че бебето ще е малко, но аз въобще не се притеснявам и не мисля, че има от какво. Вие си преценете,ако ще ви е напрегнато по-добре не ходете, но аз съм напълно спокойна и за това сме решили да отидем.  Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 5 743
Аз като се залежа малко повече и глей кво става..... Tired няма ставане особенно ако съм лежала по гръб #Crazy страшна работа Confused И снощи се замислих как ще се ражда с тези болки в кръста като аз не мога да лежа почти по гръб,ма то май тогава болките ще са по силни и за тези в кръста ще забравя Rolling Eyes Малее.... гони си ме страх  това си е!
Да ви питам в тази седмица в която съм колко горе долу трябва да е голям бебока?
Моя доки като го питам не ми казва.....а само за сантиметрите вика в която седмица си толкова е дълго newsm78 да де ама като стана в 40 седмица няма да е 40 см newsm78 та се чудя а и колко ли тежи милото ми?  Flutter

# 86
  • Мнения: 711
Аз като бях на преглед последния път бях в 28 седмица и 3 дена. Бебо тежеше 1250гр и е дълъг почти 38см. На листа от прегледа, който ми дава пише голямо за гестационния срок, но това не ме притеснява. А и щом доки не ми казва, че нещо не е наред, значи няма какво да се притеснявам.

# 87
  • София
  • Мнения: 5 743
Аз ходих на консултация преди една седмица и бебо вървеше с една седмица напред значи поне килце трябва да има милото ми а за сължината дано е дългичко  Mr. Green баща му е 1.90 а аз 1.62  Mr. Green поне на него да се метне  Party
Теди ако имаше нещо гаранция щеше да ти каже!  Hug

# 88
  • Мнения: 361
Мами да ви се оплача, не знам какво ми става, но постоянно се давя.Идва ми толкова много слюнка в устата, че почти постоянно гълтам на криво newsm78

На вас случвало ли ви се е?
Някаде бях чела , че е нормално, ама то това мойто край няма.Горкото бебче, дано не му пречи Tired

тони, мерси за комплиментите.Иначе за бебо, ние в 27 седмица тежим 1,050, така че вие сте поне 1,200кг.

# 89
  • Мнения: 711
Момичета, все забравям да ви питам нещо. Дали пречи на бебо силната музика. Мъжът ми е маниак на тема музика (сила на музиката) и в колата е подвижна дискотека.  #Crazy Аз също обичам да слушам силно музика, но се чудехме дали това не пречи на бебо. Сега се подготвяме за бала на брат ми, който е утре и тъкмо монтира 2 адски мощни колони, с които мислят да бутнат блока май  ooooh! Моля ви, кажете вие какво мислите по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт