Music Idol-12

  • 15 580
  • 389
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 735
Много си умна! Големи изводи правиш!
Теодор НЕ ПЕЕ по вкуса ми и не се занимавам с математика! Точка.

Благодаря за комплимента, знам че съм умна.  Mr. Green

Едно е да кажеш, че Теодор не може да пее, а друго е че Теодор не пее по вкуса ти.
Тия уточнения са много важни.  Laughing

Заповядайте едно интервю с Тео от списание Браво:
http://i19.tinypic.com/6go7tc6.jpg

# 316
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Ето едно инфо за Невена: Невена Цонева да бъде удостоява с отличието “Почетен знак – Севлиево” решиха единодушно севлиевските общински съветници. Младата певица ще бъде наградена за постигнати високи творчески резултати в областта на духовния живот на общината. Невена Цветанова Цонева е родена на 17 август 1986 г. в гр.Севлиево. Завършва средното си образование в СОУ “Васил Левски”. В момента е студентка във ВТУ “Св.Св. Кирил и Методий”, специалност – Маркетинг. Още в детска възраст тя проявява завидни певчески способности. Има десетки изяви на местно и национално равнище и печели награди в престижни конкурси: 2004 г. – трето място в “Хит минус едно”; 2006 г. -  наградата за млад изпълнител и голямата награда на  конкурса “Бургас и морето”. Сега Невена достойно се представя в националното издание на Световния конкурс “Мusic idol”, печели любовта и възхищението на публиката, разнася славата на Севлиево.
  bouquet

# 317
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
А пък щом за теб Теодор не може да пее, сигурно се занимаваш с математика. Друго обяснение нямам.   Mr. Green

Аааа, infinity да ме извиняваш, ама ние математиците сме доста музикални да ти кажа Wink
Всъщност дори бих казала, че музиката те прави математик /поне в моя случай беше така  Mr. Green /

# 318
  • Мнения: 1 735
А пък щом за теб Теодор не може да пее, сигурно се занимаваш с математика. Друго обяснение нямам.   Mr. Green

Аааа, infinity да ме извиняваш, ама ние математиците сме доста музикални да ти кажа Wink
Всъщност дори бих казала, че музиката те прави математик /поне в моя случай беше така  Mr. Green /

Хм, хм... това се случва много много рядко: да имаш еднакво добре развити ляво и дясно полукълба.
В поста си визирах правилото, не изключенията.    Wink

П.С: Браво на тебе.  Hug

# 319
  • Мнения: 9 905
абе не е такава рядкост. В музиката има много математика.
С което не искам да омаловажа на Бибиян талантите  Laughing

# 320
  • Мнения: 1 735
Да бе, то си има математика в музиката, особено в полифонията.Това е ясно.  Peace
Но колко често математици(завършени) са музиканти(завършени)?!

# 321
  • Мнения: 1 898
Който и от тримата  да спечели няма да съжалявам!
Пеят и изглеждат прекрасно и са изключително талантливи!

# 322
  • Мнения: 9 905
Да бе, то си има математика в музиката, особено в полифонията.Това е ясно.  Peace
Но колко често математици(завършени) са музиканти(завършени)?!

това е все едно да питаш колко завършени летци са завършени художници. Иначе летят из облаците.

# 323
  • Мнения: 1 085
Аз съм си за невена много си е харесвам Whistling

# 324
  • Мнения: 1 735
Да бе, то си има математика в музиката, особено в полифонията.Това е ясно.  Peace
Но колко често математици(завършени) са музиканти(завършени)?!

това е все едно да питаш колко завършени летци са завършени художници. Иначе летят из облаците.

Лявото и дясното полукълба на мозъка отговарят за различни видове дейности и действия, както и таланти.
Да си художник и певец е много по-вероятно, отколкото певец и математик. Последното е много малко вероятно и рядко срещано.
За летец и художник също е малко вероятно.

# 325
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
На второто изпълнение на Преслава щях да заспя.
Теодор още от началото на състезанието не го харесва.

Само Невена - въпреки грешките, леките спадове, според мен тя заслужава повече.
Спадовете в изпълненията й бях по-малки от останалите. Отпаднаха много по-добри идоли Peace

# 326
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Да бе, то си има математика в музиката, особено в полифонията.Това е ясно.  Peace
Но колко често математици(завършени) са музиканти(завършени)?!

това е все едно да питаш колко завършени летци са завършени художници. Иначе летят из облаците.

Лявото и дясното полукълба на мозъка отговарят за различни видове дейности и действия, както и таланти.
Да си художник и певец е много по-вероятно, отколкото певец и математик. Последното е много малко вероятно и рядко срещано.
За летец и художник също е малко вероятно.
Едно време преди сто години бях приета едновременно в Математическата гимназия и в музикалното училище  Simple Smile Избрах музиката, което се оказа фатално за математиката - учихме математика само до 9  клас. Но все пак бях добра и в двете. Просто дойде момент, в който трябваше да избирам, иначе може би щях да продължа и с двете.

# 327
  • Мнения: 7 420


Да си художник и певец е много по-вероятно, отколкото певец и математик. Последното е много малко вероятно и рядко срещано.
За летец и художник също е малко вероятно.
     Laughing Laughing Laughing
       Така....между другото да вмъкна.....
        по моите наблюдения,в специални музикални училища,учениците,които са  най-добри музиканти,са  най-добри и в останалите дисциплини.
       Макар,че  почти във всеки клас има по някой  гениален  Grinning цигулар(или друг инструменталист) ,който е двойкаджия във всичко останало.( последното явление е доста по-рядко срещано).
      


      

# 328
  • Мнения: 11
       
        нереализирали се музиканти,учили-не доучили някога по няколко години,например,са нещо невероятно!Повечето са с абсолютен слух,невероятно музикални,виртуозни,с тънко чувство,често и с много хубави гласове и т.н. ,и т.н.Страшна работа!да!да!те самите съвсем честно си го признават thumbsup

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 19:37 от Lumene

# 329
  • Мнения: 459
Аз съм счетоводителка и пианистка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт