Music Idol-12

  • 15 557
  • 389
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 356
Аз съм счетоводителка и пианистка  Peace

Браво, браво   smile3501 !

 Има "съчетания" всякакви ..............

# 331
  • Мнения: 7 114
това е все едно да питаш колко завършени летци са завършени художници. Иначе летят из облаците.
Joy Joy Joy
Какво са ти направили летците?  Joy Joy Joy
Ако знаеш какви снимки правят някои от тях. Магьсници.  Mr. Green

# 332
  • Мнения: 7 418
Аз съм счетоводителка и пианистка  Peace
  newsm81 newsm81 newsm81
   Активно практикуваш и двете!Така ли?

# 333
  • Мнения: 7 418
.
Вие като сте толкова надарени, защо не се явявате по конкурси било то за красота, ум или остър език.  Whistling
Моля да не се обижда никой.
    Права си до голяма степен!
    Но  Naughty
    Всеки си има своя съдба!Ако някой не е звезда в дадена област,това не винаги означава,че не му достига талант!
    Познавам певци  много по-надарени от  тези в Мюзик Айдъл,които не са проявили никакъв интерес към този конкурс.Намират си реализация в други пътечки на музикалния бизнес.Просто друго им е било писано!
    И какво,ако се изкажат тук във форума?(говоря хипотетично) В момента изиграват роля на публиката!Имат право.Допустимо е,че  са и по-красиви,и по-умни и .......не харесват Преслава,например! Laughing

# 334
  • Мнения: 9 903
мдам, Зла Вещица и Byrne казаха достатъчно по въпроса за полукълбата.
рони - нямат си друга работа - правят снимки  Peace /изпусна ме ти мене и тази година, явно така искаш/

# 335
  • Canada
  • Мнения: 277
........Да си художник и певец е много по-вероятно, отколкото певец и математик. Последното е много малко вероятно и рядко срещано......

Значи аз съм от рядко срещан екземпляр.....
За разлика от Злавещица, аз избрах математиката.
И в двете  съм много добра....брех,че съм скромна....

Гледах пак запис на концерта, според мен Невена се представи най-добре от тримата Peace

# 336
  • Мнения: 459
Аз съм счетоводителка и пианистка  Peace
  newsm81 newsm81 newsm81
   Активно практикуваш и двете!Така ли?

Да, практикувам. Е, в момента съм в майчинство, но работя като счетоводителка. Завършила съм школа по пиано 12 г ходих на уроци. И все още свиря за удоволствие.

# 337
  • Мнения: 1 735
http://search.pomagalo.com/?keywords=%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0 … %8F%D0%BB&s=1

Цитат
-ляво полукълбо -> математическо и абстрактно мислене;
-дясно полукълбо -> музикални и художествени способности;

А ето една доста интересна, поне за мен, статия:
http://www.zdrave.bg/?c=n&id=31&p=2class=

Копирам част от нея:
Цитат
“Интелигентността се състои в добрия баланс между двете полукълба на мозъка. Развитието на интелекта означава да разберете коя част от вашия мозък доминира и тогава да “нахраните” другата, докато се получи по-добър баланс”, казва той.
Както специалистът отбелязва, лявата част на мозъка определя контролираното заучаване – това са нашите организационни умения, математическите ни постижения, накратко – тя е средата на онези, които наричаме “книжни плъхове”. Хората, при които лявото полукълбо доминира, могат да развият интелигентността си като направят по-гъвкави мускулите на дясното полукълбо, стараейки се да увеличат спонтанните творчески занимания и да мислят по-трезво, казва Добрански.
Онези, при които доминира дясното полукълбо – творческата страна на мозъка ни, където са заложени нашите умения да решаваме проблеми, трябва да правят обратното, за да развият интелекта си. “Хората на дясното полукълбо е необходимо да станат по-организирани и логични. Тяхната интелигентност ще се повиши, ако четат повече книги или посещават образователни курсове и, като цяло, ако добавят повече организационни умения към живота си”, твърди Добрански. Колкото по-еднакво развити са двете полукълба на мозъка, толкова вие ще сте по-умни, е неговото заключение.

А тази статия горещо ви я препоръчвам(леко извън темата):  http://www.margaritta.dir.bg/2003/sept/05uchilishte.htm

Стига офф топик!

Искам по задачата за понеделник Теодор да изпее:
1.) Ахат - "Черната овца" или "Земя на слепци"
2.) ФСБ - "Пак ще се прегърнем"
3.) Dream Theater - "Another Day" или нещо др. тяхно
4.) Europe - "The Final Countdown"


Което и да е от тези неща да е, ще се изкефя максимално! Подхождат му и смятам, че ще избие рибата с тях.  Heart Eyes

# 338
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Брееей  ooooh!
Ама вие сте намесили и биологията тук  Grinning
Честно казано, пак си чешете клавиатурите - ляво полъкълбо, дясно полукълбо - робувате на правила, докато красотата на света е в изключенията  Mr. Green
И за да довърша - учила съм музика, без малко да ме приемат в Бургас в музикалното с пиано, за съжаление на музиката и за радост на математиката не ме приеха, което отчитам за късмет  Laughing
Нямам претенции да съм добър музикант, нито да съм добър математик по простата причина, че се занимавам с трето  Mr. Green обаче има неща, които като карането на колело - никога не се забрават или ги притежаваш напук на всичко - като чувството за ритъм и музикалния слух.  Twisted Evil, които в моя случай се изказват против пеенето на Невена
 

# 339
  • Мнения: 6 243
Току-що си дадох сметка, че съм безмозъчна.
Не разбирам от музика, не разбирам и от математика. Явно и двете ми полукълба са недоразвити. Ще взема да се изруся, че да си дойдат нещата по местата.

Тео! Тео! Тео! (това го пиша, за да съм по темата)

# 340
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ще взема да се изруся, че да си дойдат нещата по местата.

да пращам ли блондора  Mr. Green

# 341
  • Мнения: 6 243
Ще взема да се изруся, че да си дойдат нещата по местата.

да пращам ли блондора  Mr. Green

Ама и така ли ставало? Аз мислех да седя на слънце. newsm78

# 342
  • Мнения: 1 735
Току-що си дадох сметка, че съм безмозъчна.

Оххх, съжалявам за Офф-а,не се стърпях: Ами как искаш да имаш мозък бе моме, та той нали изтича през кърмата.  Mr. Green
И няма ляво и няма дясно,
всичко се превръща в мляко прясно!


# 343
  • Мнения: 11
       
        нереализирали се музиканти,учили-не доучили някога по няколко години,например,са нещо невероятно!Повечето са с абсолютен слух,невероятно музикални,виртуозни,с тънко чувство,често и с много хубави гласове и т.н. ,и т.н.Страшна работа!да!да!те самите съвсем честно си го признават thumbsup

И за да довърша - учила съм музика, без малко да ме приемат в Бургас в музикалното с пиано, за съжаление на музиката и за радост на математиката не ме приеха, което отчитам за късмет  Laughing
обаче има неща, които като карането на колело - никога не се забрават или ги притежаваш напук на всичко - като чувството за ритъм и музикалния слух.
 
        Да!Точно това имах пред вид! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 344
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ще взема да се изруся, че да си дойдат нещата по местата.

да пращам ли блондора  Mr. Green

Ама и така ли ставало? Аз мислех да седя на слънце. newsm78
Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт