Music Idol-12

  • 15 580
  • 389
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 576
П.П. Певец за мен е Ивайло от Стар Академи. Страшен е и глас и фейс....... какво ли стана с него newsm78
Shocked
Той ако беше много добър певец досега щеше да е превзел класациите
нали се пробва на Евровизия - ей на - пълна боза  Mr. Green
Обаче явно владее други работи по-добре от пеенето  Twisted Evil

Разни хора - разни идеали!

# 301
  • Мнения: 139
П.П. Певец за мен е Ивайло от Стар Академи. Страшен е и глас и фейс....... какво ли стана с него newsm78
Shocked

http://www.avtora.com/news/nowini/iwailo_kolew_ot_star_academy_w … sionalniya_futbol

Ивайло влезе в професионалния футбол и вече ще го гледаме по терена, а не на сцена! (за съжаление)
Явно никой не можа да го оцени като изпълнител и на момчето му се налага по друг начин да си изкарва хляба!

# 302
  • Мнения: 3 405
Не харесвам Ивайло, а Теодор ми напомня на него.

# 303
  • Мнения: X
Не харесвам Ивайло, а Теодор ми напомня на него.
Ха! И аз това си помислих, ама после си викам - "да, бе да"  Mr. Green

# 304
  • Мнения: 139
Цитат
Той ако беше много добър певец досега щеше да е превзел класациите
Обаче явно владее други работи по-добре от пеенето  Twisted Evil

Въпроса не е в това колко ще се докажеш, а кой ще ти подаде ръка! Защото в България ако не можеш сам да си продуцираш албума, колкото и да си добър няма как да се прочуеш. За съжаление, изпълнителите от Стар Академи, сред които имаше толкова талантливи певци, направиха има-няма по 1 песен и сега тънат в забрава. Единствено за Аксиния, благодарение на сексапил и снимките в Плейбой (заради които и я поканиха в Шоуто на Слави, не заради албума), се чува нещо...

# 305
  • Мнения: 3 405
Тя си тръгна първа, а май има най-много пускани в родния ефир парчета.
Когато губиш не се знае какво печелиш  Grinning

# 306
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
В музиката и не , само всичко опира до парите и връзките Ивайло ако имаше поне едно от тях щеше да е превзел класациите Какво направи Марин с хилядите години музикално образование!!!!!?????? Музикалното му ниво беше посредствено за разлика от това на Ивайло който изобщо не се е занимавал с музика А за русите жени в менопауза -  пак навлизате в личния живот на хората  Тук говориме за музика а не за любовни истории
Припомнете си какво каза ГОЛЕМИЯ СТИНГ за Ивайло което напълно опровергава жлъчните ви коментари

# 307
  • Мнения: 530
Е вие се насрахте да плюете по Преслава. Аз също не харесвам всички ама пък чак такива цветущи епитети, като по нейн адрес няма. То не беше профил, то не бяха жили.
Вие като сте толкова надарени, защо не се явявате по конкурси било то за красота, ум или остър език.  Whistling
Моля да не се обижда никой.

# 308
  • Мнения: 822
 Ян Бибиян, коя песен на евровизия не беше боза според теб? То европейска боза се изля там, то чудо! А песентта на Ивайло не е толкова лоша! Само, че и неговото самочувствие беше почти до небето и сигурно затова не успя. Жалко!
А Невена си е добра, колкото и да си говорим. Има още да се учи, но таланта се развива, а който го няма няма какво да развива, нали тъй?

# 309
  • Мнения: 2 891
Единствено за Аксиния, благодарение на сексапил и снимките в Плейбой (заради които и я поканиха в Шоуто на Слави, не заради албума), се чува нещо...

Не си права, "косТвени" са причините  Mr. Green

# 310
  • Мнения: 275
Не харесвам Ивайло, а Теодор ми напомня на него.

Точно това написах и аз преди време тук в темата.
Ивайло стигна до финал само защото тинейджърките му се кефиха , че е готин , симпатяга  визуално.
по същия начин Теодор -крещят по него луди фенки-тинейджърки.
Но се надявах, че както в стар академи спечели Маринчо( с нищо не блестящ визуално, но пък пее момчето) тук да спечели Стефчо.
Е, не стана както аз исках-но..............да жса живи и здрави децата много с талантливи .
Желая им успех!

# 311
  • Мнения: 139
Единствено за Аксиния, благодарение на сексапил и снимките в Плейбой (заради които и я поканиха в Шоуто на Слави, не заради албума), се чува нещо...

Не си права, "косТвени" са причините  Mr. Green

Не те разбрах (блондинка съм)... newsm78  Би ли ми обяснила, моля те?  Praynig

# 312
  • Мнения: 1 735
Теодор - за мен не може да пее. Пламен пее по-добре. Лансират го, защото е ученик на Алис Боварян.



Мдааа... сигурно Алис Боварян е платила на феновете да гласуват за него???  Mr. Green
Аман от Великите Форумски Конспиратори, все много знаят и все правят едни връзки, много близо до гениалното!  Twisted Evil

А пък щом за теб Теодор не може да пее, сигурно се занимаваш с математика. Друго обяснение нямам.   Mr. Green

# 313
  • Мнения: 576
Много си умна! Големи изводи правиш!
Теодор НЕ ПЕЕ по вкуса ми и не се занимавам с математика! Точка.

# 314
  • Мнения: 376
П.П. Певец за мен е Ивайло от Стар Академи. Страшен е и глас и фейс....... какво ли стана с него newsm78
Shocked

http://www.avtora.com/news/nowini/iwailo_kolew_ot_star_academy_w … sionalniya_futbol

Ивайло влезе в професионалния футбол и вече ще го гледаме по терена, а не на сцена! (за съжаление)
Явно никой не можа да го оцени като изпълнител и на момчето му се налага по друг начин да си изкарва хляба!


Все пак Ивайло прави музика в Италия, което не е за подценяване... Peace

Общи условия

Активация на акаунт