Music Idol-12

  • 15 556
  • 389
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 6 993
Пропуснах аз Confused Каква им е новата задача, някой искаше Теодор да пее рок...Да не би най-накрая да са им дали рок!? Да не би да се приближаваме до финландския финал, така мечтан от мен Mr. Green Макар че де Кристианчо тука, де...

# 346
  • Мнения: 1 735
Хапке, недей се изрусява, сакън, да не заприличаш на Преслава! Grinning
 Мозъкът не е само математика и музика. Все нещо ти се отдава, признавай талантите си, стига скромности,моля!  Wink
Да поставим тогава нещата така:
Лявото отговаря за говора и логическото мислене. Като правило, то е по-добре развито при момиченцата. Затова те започват да говорят по-рано, по-разумни са и по-добре възприемат и изпълняват указания, по-добре учат чужди езици.

   Дясното полукълбо, отговарящо за зрителното възприятие и координацията, обикновено е по-силно развито при момченцата. Те по-добре възприемат образи, отколкото думи, интересни са им движещи се предмети, любопитстват кое как е направено и как работи.

http://www.margaritta.dir.bg/2003/sept/05uchilishte.htm


Еовин, нямат Рок за задача, а не вярвах че ще изпуснат този стил в МА, ама нали трябва да има чалга... Twisted Evil

Иначе задачите им са:
1.) песни с аранжимент, различен от оригиналния
2.) песен по свой избор
3.) песен, определена от зрителите на bTV.


По повод финландския айдъл - там просто журито рулз, затова са така:   superuu

# 347
  • Мнения: 8 917
Преслава. Антипатична ми е без да знам защо. Но Невена и Теодор определено са ми фаворити Peace

# 348
  • Мнения: 4 380
Тук никой ли още не се възмути от  председателката, която отправи абсолютно неоснователни критики към Невена след арията?

Започва да ми става пределно ясно какви са и така прехвалените езикови знания, защото каза абсолютна глупост, която и другите членове услужливо повториха, при все това, че Невена абсолютно точно си следваше текста и точно на припева беше с отлично произношение.

# 349
  • Мнения: 4 181
Тук никой ли още не се възмути от  председателката, която отправи абсолютно неоснователни критики към Невена след арията?

Започва да ми става пределно ясно какви са и така прехвалените езикови знания, защото каза абсолютна глупост, която и другите членове услужливо повториха, при все това, че Невена абсолютно точно си следваше текста и точно на припева беше с отлично произношение.
Абсолютно подкрепям, много добре се справи с текста.
На Теодор песните не му бяха добре подбрани, иначе ги изпя добре  Peace
Преслава за пореден път не ме впечатли.
Докога трябва да пуснем мейл за песен  Rolling Eyes
Много се чудя, ако са мъж и жена на финала ще е доста прецакващо, примерно мъжка песен най-вероятно ще се приеме по-кофти, ако е изпята от жена.  Tired

# 350
  • Мнения: 139
Искам да попитам, как мога да намеря оригинала на първата песен която изпълни Теодор в понеделник (операта)? Всмисъл, как в заглавието на песента?

# 351
  • Мнения: 5 713
председателката, която отправи абсолютно неоснователни критики към Невена след арията?
И аз останах учудена какво толкова я критикува и това си говорихме с мъжа ми. Според мен добре се справи с езика, но реших, че аз съм тъпата и пак нещо не съм разбрала.
Виктуалия, в операта няма песни, а арии.
Иначе е от операта " Турандот "- Пучини. " Nessun dorma " / Калаф /

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 10:30 от Вери

# 352
  • Мнения: 1 840
Ще изпращате ли имейли за песните, които бихте искали да чуете.
Имате ли идеи вече?

Аз си мислех за  "Почти забравена любов" на Васил Найденов
Или "Случва се" на ФСБ
или "Дива роза" на Дони
и тук зациклих...

# 353
# 354
  • Мнения: 139
 smile3525 Благодаря ти!

# 355
  • Мнения: 7 114
Тук никой ли още не се възмути от  председателката, която отправи абсолютно неоснователни критики към Невена след арията?
Защо? Защо ние, музикалните корифеи да можем да пи подлагаме новите ни музикални идоли на разбор, а председателката, която се занимава професионално с музика още от времето преди да съм била планувана даже, да не може да изкаже мнението си? Невена искаше да я критикуват от журито, защото искала да им чува мнението.  

# 356
  • Мнения: 5 713
Предполагам, че xenia имаше предвид забележката относно френския. Или?

# 357
  • Мнения: 7 418

Виктуалия, в операта няма песни, а арии.


  Може да го е казала в общ смисъл?Песен,то ес "парче" или музикален номер!

# 358
  • Мнения: 4 380
Тук никой ли още не се възмути от  председателката, която отправи абсолютно неоснователни критики към Невена след арията?
Защо? Защо ние, музикалните корифеи да можем да пи подлагаме новите ни музикални идоли на разбор, а председателката, която се занимава професионално с музика още от времето преди да съм била планувана даже, да не може да изкаже мнението си? Невена искаше да я критикуват от журито, защото искала да им чува мнението. 

Защото освен нея и други поназнайват езици, а от забележката и стана ясно, че няма и понятие от френски. Критика Невена искаше, но справедлива. Това не е критика да си измисляш имагинерни грешки.

# 359

Общи условия

Активация на акаунт