Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!!

  • 40 233
  • 586
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 146
И аз имам прегрешение днес-не издържах само на плодове и хапнах едно сухарче.Довечера ще пържа картофи и не знам как ще им устоя

# 541
  • Мнения: 928
mimival, не така де,миличка,няма за какво да ти е криво-не си изяла кой знае какво Naughty Hug Hug Hug
silvia1111,не ти завиждам за картофките,но ти пожелавам да издържиш без да хапнеш Peace

# 542
  • у нас
  • Мнения: 443
Здравейте и от мен мойте кг. са 65,а първата ми цел е 64 Laughing ,остава ми килограмче newsm44 newsm44,отначалото не съм се издънвала,но пък утре ще ходим на "ранчото"и не знам свекито какво ще ни приготви за обяд,ако е печено пиле о.к. ще пиша деня с месо.Между другото утре ще копам и плевя,около декар и половина така,ако се издъня  : Embarassed Embarassed Embarassed,ще ме "извините".

# 543
zdraveite momicheta  Simple Smile
tarseh si nqkakva dieta koqto da zapochna newsm78 i popadnah tochno na obsajdaneto na monodietata az sam q pazila vednaj predi nqkolko godini i za 10 dni svalih 7 kg problema beshe dokato minat parvite tri dni.Ot togava sam q pochvala nqkolko pati i stigam do vtoriqt den,no sega shte probvam s vas Peace dano sam po-uporita kato ne sam sama Embarassed
ot utre zapochvam na vareni kartofi Simple Smile

# 544
  • Мнения: 406
Аз минавам само да кажа здрасти... Днес го писах лабеж... Ама и нервичките ме подгониха доста и си хапнах сладко... От утре на нова сметка...

  bouquet

# 545
  • Мнения: 928
vins,браво на теб  smile3501 , а за утре дано да е пиленце за обед,а и да не е ти нали ще си "фитнес" - така че каквото и да  хапнеш извън позволеното ще ти е простено.А и ти заслужаваш награда за постигнатия резултат Peace
mariela8,моля те,пиши на кирилица Peace Добре дошла при нас,тук е много по-лесно  bouquet и аз съм утре на картофки и чак нямам търпение вече ......

# 546
  • Мнения: 2 099
pepita730 мерси за подкрепата. Все още съм малко разстроена, тъй като от толкова време си седях на едни и същи кг. и точно когато кантара се помръдна малко взех, че прегреших. Както и да е, решила съм какъвто и да е резултата ми утре да си дам ден за почивка и да си хапна шопска салата и нещо друго, сигурно мъжа ми пак ще иска да ме изведе на обяд, може и да прегреша с пица, а за понеделник съм запланувала да съм на пиленце.
Успех на всички и лека вечер.
П.П. Да не забравиш утре да пишеш какво е отчел кантара, надявам се да се е объркал нещо днес. Peace

# 547
  • София
  • Мнения: 301
Здравейте, мили момичета!

И аз днес съм голяма издънка. Ама мнооооого голяма! Изядох 100 г пържена цаца, 100 г сладолед и една вафла Милка (ужас! Shocked)! Как стана и аз не разбрах. Mr. Green

И утре ще се наказвам - само вода и плодове. Решила съм да не се доближавам до кантара, за да не си образувам излишно нерви Confused

Та, прегрешили момичета, не сте сами! Hug (ако това изобщо ви успокоява, де)

Сега отивам да се срамувам в ъгъла, а на вас желая лека нощ! Hug

# 548
  • Мнения: 928
pepita730 мерси за подкрепата. Все още съм малко разстроена, тъй като от толкова време си седях на едни и същи кг. и точно когато кантара се помръдна малко взех, че прегреших. Както и да е, решила съм какъвто и да е резултата ми утре да си дам ден за почивка и да си хапна шопска салата и нещо друго, сигурно мъжа ми пак ще иска да ме изведе на обяд, може и да прегреша с пица, а за понеделник съм запланувала да съм на пиленце.
Успех на всички и лека вечер.
П.П. Да не забравиш утре да пишеш какво е отчел кантара, надявам се да се е объркал нещо днес. Peace
mimival,надявам се тази нощ да сънуваш нещо хубаво и да спреш да се обвиняваш за незначителни неща.Щом веднъж си постигнала нещо значи е възможно отново да бъде твое завоевание.Желая ти утре един голям минус с една голяма усмивка smile3525
И аз се надявам кантара ми да се е объркал,но утре ще видим за какво става въпрос Hug Hug Hug

# 549
  • Мнения: 684
Сладурки след лунната съм -1,700 БРАВО на мен newsm10 newsm10 newsm10ако я карам така ooooh! направо ще съм доволна от себе си!  bouquetУспех мацки днес бях само на плодове  bowuu тенкю Пепита bowuu  bouquet

# 550
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Черпя ви с по едно кафенце за събуждане.

Дива честито, пожелавам ти занапред все такива, а и по-голями успехи с кг.

Май вчера почти всички прегрешихме, надявам се днес на всички кантарчетата да са благосклонни .
Аз ще се притегля по-късно и ще пиша.

# 551
  • New Zealand
  • Мнения: 871
аз от вчера съм вече сериозна. предишните дни си оставах с добрите намерения Embarassed вчера изядох 1 кофичка кисело мляко, днес продължавам на мляко, но смятам да увелича количеството Heart Eyes

# 552
  • Мнения: 2 099
Притеглих се, пак съм си 65.5кг. Grinning, радвам се че поне не съм качила. Пожелавам го и на всички прегрешили. Забравих също да напиша, че и мерките ми са помръднали тези дни бюст-2см., талия-2см., ханш-1см., бедро-1см.

# 553
  • София
  • Мнения: 146
Добро утро.
Днес ми е трети ден и съм -1,000кг от началото.Това мисля че е много добре защото по принцип трудно свалям.
Снощи не устоях и хапнах малко пържени картофки и салата,но тази сутрин кантара ми хареса,а и следобед съм на фитнес
Днес съм на сиренце и мисля че ще ми е по лесно отколкото вчерашния ден на плодове.
Надявам се всяка сутрин да ви пиша че съм по -0,500кг на ден.
Чао за сега,че малката е гладна и ще я храня
Успех на всички диетуващи

# 554
  • Мнения: X
Добро утро!
Тази сутрин кантара не е мръднал от вчерашното ми тегло, но и не очаквах друго - след многото дребни прегрешения вчера.
Сега пия първото си кафе за деня, а мъжът ми реже динята - това ще хапвам днес.
После сме на голяма разходка в планините наоколо. Приготвила съм сандвичи за домочадието, а за мен....може да си взема малка кутийка с диня.
Хубав ден на всички диетуващи - повечко изгубени килца и никакви прегрешения днес!

Общи условия

Активация на акаунт