Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!!

  • 40 234
  • 586
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 621
Добро утро и от мен Hug Въпреки прегрешенията вчера, днес кантара отчете 6-тицаааааа newsm44 Сутринта бях 69,900!!! Ураааааа!!! Явно много вода съм задържала по пълнолунието! Днес съм на плодчета, стискайте палци да не прегрешавам newsm10

Успех с диетуването newsm51

# 556
  • Мнения: 928
Добро утро заслабващи,
mimival,благодаря много вкусно беше кафето  smile3521 " ОТ ПАКЕТЧЕ ЛИ БЕШЕ?" Joy Joy Joy Joy Joy  bouquet

кантара ми беше малко по-благосклонен към и не ме депресира както вчера Laughing  показа ми 49.3кг. Да с 500гр повече от онзи ден,но е много по-добре 49 като видя,а не 50 Wink На мерки също не съм мръднала newsm78 Няма пък да си сменя линийката Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms ще си върна постижението  Crossing Arms
Днес ще си правя пресни картофки с копър и чесънче на фурна и нямам търпение / от снощи съм ги замислила .... newsm62 / .


ДИВА-3,mimival,silvia1111,galateia ЧЕСТИТИ ВИ МИНУСЧЕТА И СКОРО С ОЩЕ ДА СЕ ПОХВАЛИТЕ  newsm10 newsm10 newsm10

# 557
  • Мнения: 1 416
Здравейте сладурки мили от днес съм във вашите боини редички ще ги победа тези кг дето ми остават  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire снощи бяхме на Макдоналдс успях да не хапна нищо  Sick мислех днес да съм на черешки обаче ще съм на краставици защото довечера сме на рожден ден в един ресторант и няма как да си поръчам череши че сервитьорите ще ме помислят за  Crazy Crazy Crazy Crazy има жив оркестър така че поне ще изгоря малко калории а утре черешките само за отчет ако ме приемате почвам от 62.5 кг ЖЕЛАЯ СЛЪНЧЕВ ВЕСЕЛ И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ   Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

# 558
здравейте и от мен Hug
сварих си картофчетата и ще почвам дано издържа но ако довечера съвсем немога да ги ям ще ги овкуся малко Embarassed за да издържа
чао засега от мен и кураж на всички Hug

# 559
  • Мнения: 480
Здравейте момичета!
цяла седмица се каня да пиша и ей на хващам чак края....
много нещо сте изписали последните два дни -после ще чета Heart Eyes
и аз съм на монодиета и да споделя резултата е минус 4кг за седмицата Joy
не съм следвала някаква схема -правех ги дните както дойде-ден на плод,два на жито,после кисело мляко и т.н. Grinning
доволна съм от резултата но съм "жена и половина" и имам още доста да свалям Naughty
милия ми ще го няма още две седмици и искам да постигна максимален успех за това време
пък и си искам и старите форми! Praynig
успех на всички монодиетки!
ще гледам да съм по-редовна!  bouquet

# 560
  • Мнения: 2 099
Честито на всички минусчета.
aidi4ka много добър резултат.
Пепита, радвам се че и ти си се успокоила, въпреки че не съм доволна от това че все пак кантара си те показва +500гр., явно и ти си скарана с кантарите, като мен. Аз пък искам да си сменям линийката, но имам още +500гр. до 56 и ще ги чакам да се смъкнат.
На всички пожелавам лек ден и по-малко изкушения.  bouquet

# 561
  • Мнения: 928
Ида да се хваля  Laughing такъв хубав обяд и си спретнах.........мммммммммммммм все едно не съм диета  Wink
Запекох си картофките с копърче и чесънче на фурната и не мога да ви опиша каква вкусотия стана.Днес е много вкусен ден Laughing

mimival,защо не смениш линийката,за да ти е стимул и да те радва.Аз съм спокойна,защото от днес започвам отначало диетата и няма как да не се върна там,където бях smile3521
Дано всички сте заредени с такъв оптимизъм и да ви лекичко  bouquet
Поздрави на новите попълнения   bouquet  bouquet  bouquet

# 562
  • Мнения: 3 453
Айдеееееееее тук съм Hug  bouquetЗдравейте!

От сутринта съм супер стриктна само дето нямах нет.Започнах 62,2 от тази сутрин и съм на плодов/пъпешов/ден.Ама да ви кажа пих един студен чай на кафето.

Мимивал ще се оправят мила нещата.А и може с прегрешението да си стресирала метаболизма и до ден два да имаш свален цял кг HugАз като бях в застой и прегреших нещата се оправих след 2 дни.Не на другия Peace

Пепита Ти мила имаш малко за сваляне и е нормално да се случва така.Не се тревожи всичко ще се оправи  Hug  bouquet

Аз да ви кажа честно ден с картофи няма да правя.Тежко ще ми е...може и да кача от тях.А и в тая жега предпочитам студените храни.

# 563
  • Мнения: 928
Kpuccu,определено никой от правилите картофения ден не се е оплакал от качване,но щом не ти се ядат картофки-лошо няма.Хапвай си каквото ти се яде.Е какво от това,че си пила чай,аз понякога пия две кафета и вечер си пия бяло винце около 100-200мл.
При мен знам,че е нормално да играят килограмите,ама пуста суета..... все космически резултати очаквам  newsm62  smile3532

УСПЕХ   bouquet

# 564
  • Мнения: 1 416
Пепи ще пускаш ли нова темичка или ще си пишем тук не съм много нясно  Embarassed Embarassed Embarassed та затова да питам да не ви изгубя някъде извинявам се ако въпросчето ми е тъпичко  Mr. Green Mr. Green

# 565
  • София
  • Мнения: 146
Привет
Бях на фитнес-дъжда ме наваля и се прибрах като мокра кокошка, но се чуствам много добре.
При вас играят ли кг на кантара-сутринта бях 78, сега съм 78.5.
Вчера също беше така.Варираха от 78.5 до 79.

# 566
  • Мнения: 928

Аз нямам нищо против и без това тук стана много дълга историята......
Сега излизам,но като се върна ще пусна нова темичка и ще ви копна линка,за да не ни изгуби някой  Peace

# 567
  • Мнения: 928
Привет
Бях на фитнес-дъжда ме наваля и се прибрах като мокра кокошка, но се чуствам много добре.
При вас играят ли кг на кантара-сутринта бях 78, сега съм 78.5.
Вчера също беше така.Варираха от 78.5 до 79.


За тегленето - закон е като си на диета да се теглиш ВИНАГИ на един и същи кантар и ВИНАГИ в едно и също време на деня- най-добре сутрин след ставане след тоалетна и преди всичко останало.
newsm10 newsm10 newsm10
През деня все пак поемаш течности и храна и е нормално да ти "играе" кантара Peace
Не се притеснявай   bouquet

# 568
  • София
  • Мнения: 146
като започнах диетата си казах че ще се тегля само по един път на ден ,но се изкушавам -като мина покрай кантара да се кача и да погледна кг.Иначе се тегля сутрин и само на един и същи кантар-купих си го миналата седмица специално затова.

# 569
  • София
  • Мнения: 146
Между другото Пепита (извинявай че любопитствам) каква тема ще пускаш-нещо за отслабване ли

Общи условия

Активация на акаунт