Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!!

  • 40 228
  • 586
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 099
Здравейте отново,
Аз днес си похапнах стабилно и съм готова утре за диетката, само почнах да се чудя дали да съм на пилешко или на зеленчуци, че днес цял ден мезета хапвам и нещо ми писнаха. Преди час накарах мъжа ми да ме снима по бельо -отпред, отзад и встрани и си сложих снимките на личната ми стр. на компа, в която си записвам всичко хапвано за деня и как вървя с кг., та сега като си я отворя и направо се удрям по главата. Sick Надявам се поне, като се гледам такава шишава да имам повече стимул.

Крисси прочетах в Дневника, че си си купила калкулатор за калории, ще можеш ли да го снимаш и да го покажеш, че за първи път чувам за такова нещо и ми е интересно да го видя. А и да кажеш от къде го купи и колко струва, ако може.

# 571
  • Мнения: 3 453
Здравейте отново,
Аз днес си похапнах стабилно и съм готова утре за диетката, само почнах да се чудя дали да съм на пилешко или на зеленчуци, че днес цял ден мезета хапвам и нещо ми писнаха. Преди час накарах мъжа ми да ме снима по бельо -отпред, отзад и встрани и си сложих снимките на личната ми стр. на компа, в която си записвам всичко хапвано за деня и как вървя с кг., та сега като си я отворя и направо се удрям по главата. Sick Надявам се поне, като се гледам такава шишава да имам повече стимул.

Крисси прочетах в Дневника, че си си купила калкулатор за калории, ще можеш ли да го снимаш и да го покажеш, че за първи път чувам за такова нещо и ми е интересно да го видя. А и да кажеш от къде го купи и колко струва, ако може.

От книжарница Хеликон срещу халите на центъра. PeaceАко не ти се ходи може да си я поръчаш миличка HugЕтоооо
http://knigi.biz/?act=products&do=detailed&id=115309& … 738d485d4c3c03087   Цената е 4,95 и в книжарницата

Ооох момичета да ви призная цял ден си ядох пъпеши,но сега за вечеря иваше чушка на фурн ас яйце и сирене и много ми се дояде и хапнах.+10 черешки.Това може би е най-трудната диета цял ден едно и също.Айде плодове и зеленчуци да...ама цял ден на пиле в тия жеги...направо незнам newsm78 Чудя се дали да я пазя стриктно от утре newsm78Вие как се чувствате?

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 18:53 от Kpuccu

# 572
  • София
  • Мнения: 146
Ами аз също трудно издържам цял ден на едно и също и най вече вечер-като седнем с мъжът ми на масата той си сипе ракийка, хапва си салатка,мезенце и снощи трудно устоях-хапнах си няколко пържени картофки а през деня бях на плодове.Днес е същото цял ден си  хапвам сирене,но сета направих една голяма шопска салата и пак си хапвам по малко.Утре трябва да съм на яйца,но мисля да ти заменя със зеленчуци.

# 573
  • Мнения: 2 099
О, и на мен ми е много трудно, а и толкова пъти ми се е прияждала шопска салата, че сигурно поне 2-3 пъти съм се канила да я спря, но 5 дни удържах.
Крисси аз нещо много се заблудих ooooh!, като каза за калкулатор си представих ел.калкулатор, който ти изч. кал. , а не книжка и за това се зачудих пък какво представлява и колко ли струва. И аз съм една, покрай диетите и майчинството ми мозъка ми съвсем май спря да работи.

# 574
  • Мнения: 3 453
О, и на мен ми е много трудно, а и толкова пъти ми се е прияждала шопска салата, че сигурно поне 2-3 пъти съм се канила да я спря, но 5 дни удържах.
Крисси аз нещо много се заблудих ooooh!, като каза за калкулатор си представих ел.калкулатор, който ти изч. кал. , а не книжка и за това се зачудих пък какво представлява и колко ли струва. И аз съм една, покрай диетите и майчинството ми мозъка ми съвсем май спря да работи.

Мими,каква е равносметката до сега?В смисъл за 5те дни колкосжали общо?

# 575
  • Мнения: 2 099
-2кг., но единият кг. го бях качила съботата и неделята преди диетата, но пък свалих и в см.- талия-2, бюст-2, ханш-1,  бедро-1.

# 576
  • Мнения: 3 453
-2кг., но единият кг. го бях качила съботата и неделята преди диетата, но пък свалих и в см.- талия-2, бюст-2, ханш-1,  бедро-1.

оооооо мила браво за см  bouquet ама кг ми се жддят малко.Цяла седмица да ям по едно не6то  на ден и саамо 1кг.Подобре же4е да си се ьраня по мои режим и без това не мог абез шопска салатка Cry

# 577
  • у нас
  • Мнения: 443
Здравейте, момичета ето ме и мен сутринта бях 64.9кг. newsm44 newsm44,  иначе на тежък агрофитнес и малки издънки дано утре кантара да ме обича newsm12

# 578
  • Мнения: 2 099
-2кг., но единият кг. го бях качила съботата и неделята преди диетата, но пък свалих и в см.- талия-2, бюст-2, ханш-1,  бедро-1.

оооооо мила браво за см  bouquet ама кг ми се жддят малко.Цяла седмица да ям по едно не6то  на ден и саамо 1кг.Подобре же4е да си се ьраня по мои режим и без това не мог абез шопска салатка Cry

Знам, за това и се чудя все още на диетата, но пък другите момичета май имат по-добри резултати.

# 579
  • Мнения: 3 453
-2кг., но единият кг. го бях качила съботата и неделята преди диетата, но пък свалих и в см.- талия-2, бюст-2, ханш-1,  бедро-1.

оооооо мила браво за см  bouquet ама кг ми се жддят малко.Цяла седмица да ям по едно не6то  на ден и саамо 1кг.Подобре же4е да си се ьраня по мои режим и без това не мог абез шопска салатка Cry

Знам, за това и се чудя все още на диетата, но пък другите момичета май имат по-добри резултати.

Ами може да се пробваш.Просто при всеки всяка диета деиства различно аз затова реших да мина на мои си ограничен режим  съобразен с това което обичам да ям PeaceИ без това няма диета която да сум спазвал ана 100%.Така поне сама си налагам ограничения Joy

# 580
  • Мнения: 2 099
Ох, знаеш ли от кога си мисля да мина на моя си диета, но се притеснявам че като няма с кого да споделям и бързо ще се откажа. Иначе преди време на мои си диети съм сваляла доста добре и то за сравнително кратко време.

# 581
  • Мнения: 2 099
Момичета много ми е трудно да ви го напиша, но реших да продължа да се боря с кг. си по моя си диета и ми е страшно неприятно, че ви напускам.
Надявам се, че все пак да  продължаваме да си пишем в Дневника или в някоя друга темичка.
Пожелавам на всички ви много успехи с диетката и дано по-скоро всички постигнем целите си.

# 582
  • Мнения: 1 416
Момичета много ми е трудно да ви го напиша, но реших да продължа да се боря с кг. си по моя си диета и ми е страшно неприятно, че ви напускам.
Надявам се, че все пак да  продължаваме да си пишем в Дневника или в някоя друга темичка.
Пожелавам на всички ви много успехи с диетката и дано по-скоро всички постигнем целите си.

МИМИ от дневничето няма да бягаш ти част от прекрасния ни шарен пъзел важна частичка  smile3513

# 583
  • Мнения: 3 453
Момичета много ми е трудно да ви го напиша, но реших да продължа да се боря с кг. си по моя си диета и ми е страшно неприятно, че ви напускам.
Надявам се, че все пак да  продължаваме да си пишем в Дневника или в някоя друга темичка.
Пожелавам на всички ви много успехи с диетката и дано по-скоро всички постигнем целите си.

МИМИ от дневничето няма да бягаш ти част от прекрасния ни шарен пъзел важна частичка  smile3513

От дневни4ето никои не бяга Naughtyтам е страхотно.просот 6те се храним по на измислен от нас режим в друга теми4ка 6те споделяме идеи.като ре6ите да минете на такув рейим или да задържите сваленото елате при нас  в темата за отслабва6ти и отслабнали Hug

Успе6на седмица на мономоми4етата Peace

# 584
  • Мнения: 1 416
Момичета много ми е трудно да ви го напиша, но реших да продължа да се боря с кг. си по моя си диета и ми е страшно неприятно, че ви напускам.
Надявам се, че все пак да  продължаваме да си пишем в Дневника или в някоя друга темичка.
Пожелавам на всички ви много успехи с диетката и дано по-скоро всички постигнем целите си.

МИМИ от дневничето няма да бягаш ти част от прекрасния ни шарен пъзел важна частичка  smile3513

От дневни4ето никои не бяга Naughtyтам е страхотно.просот 6те се храним по на измислен от нас режим в друга теми4ка 6те споделяме идеи.като ре6ите да минете на такув рейим или да задържите сваленото елате при нас  в темата за отслабва6ти и отслабнали Hug

Успе6на седмица на мономоми4етата Peace
супер супер момичета така се привързах към вас че егоистично искам бавно бавно да отслабвам  Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт