Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!!

  • 40 266
  • 586
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 099
Здравейте отново,
Аз днес си похапнах стабилно и съм готова утре за диетката, само почнах да се чудя дали да съм на пилешко или на зеленчуци, че днес цял ден мезета хапвам и нещо ми писнаха. Преди час накарах мъжа ми да ме снима по бельо -отпред, отзад и встрани и си сложих снимките на личната ми стр. на компа, в която си записвам всичко хапвано за деня и как вървя с кг., та сега като си я отворя и направо се удрям по главата. Sick Надявам се поне, като се гледам такава шишава да имам повече стимул.

Крисси прочетах в Дневника, че си си купила калкулатор за калории, ще можеш ли да го снимаш и да го покажеш, че за първи път чувам за такова нещо и ми е интересно да го видя. А и да кажеш от къде го купи и колко струва, ако може.

# 571
  • Мнения: 3 453
Здравейте отново,
Аз днес си похапнах стабилно и съм готова утре за диетката, само почнах да се чудя дали да съм на пилешко или на зеленчуци, че днес цял ден мезета хапвам и нещо ми писнаха. Преди час накарах мъжа ми да ме снима по бельо -отпред, отзад и встрани и си сложих снимките на личната ми стр. на компа, в която си записвам всичко хапвано за деня и как вървя с кг., та сега като си я отворя и направо се удрям по главата. Sick Надявам се поне, като се гледам такава шишава да имам повече стимул.

Крисси прочетах в Дневника, че си си купила калкулатор за калории, ще можеш ли да го снимаш и да го покажеш, че за първи път чувам за такова нещо и ми е интересно да го видя. А и да кажеш от къде го купи и колко струва, ако може.

От книжарница Хеликон срещу халите на центъра. PeaceАко не ти се ходи може да си я поръчаш миличка HugЕтоооо
http://knigi.biz/?act=products&do=detailed&id=115309& … 738d485d4c3c03087   Цената е 4,95 и в книжарницата

Ооох момичета да ви призная цял ден си ядох пъпеши,но сега за вечеря иваше чушка на фурн ас яйце и сирене и много ми се дояде и хапнах.+10 черешки.Това може би е най-трудната диета цял ден едно и също.Айде плодове и зеленчуци да...ама цял ден на пиле в тия жеги...направо незнам newsm78 Чудя се дали да я пазя стриктно от утре newsm78Вие как се чувствате?

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 18:53 от Kpuccu

# 572
  • София
  • Мнения: 146
Ами аз също трудно издържам цял ден на едно и също и най вече вечер-като седнем с мъжът ми на масата той си сипе ракийка, хапва си салатка,мезенце и снощи трудно устоях-хапнах си няколко пържени картофки а през деня бях на плодове.Днес е същото цял ден си  хапвам сирене,но сета направих една голяма шопска салата и пак си хапвам по малко.Утре трябва да съм на яйца,но мисля да ти заменя със зеленчуци.

# 573
  • Мнения: 2 099
О, и на мен ми е много трудно, а и толкова пъти ми се е прияждала шопска салата, че сигурно поне 2-3 пъти съм се канила да я спря, но 5 дни удържах.
Крисси аз нещо много се заблудих ooooh!, като каза за калкулатор си представих ел.калкулатор, който ти изч. кал. , а не книжка и за това се зачудих пък какво представлява и колко ли струва. И аз съм една, покрай диетите и майчинството ми мозъка ми съвсем май спря да работи.

# 574
  • Мнения: 3 453
О, и на мен ми е много трудно, а и толкова пъти ми се е прияждала шопска салата, че сигурно поне 2-3 пъти съм се канила да я спря, но 5 дни удържах.
Крисси аз нещо много се заблудих ooooh!, като каза за калкулатор си представих ел.калкулатор, който ти изч. кал. , а не книжка и за това се зачудих пък какво представлява и колко ли струва. И аз съм една, покрай диетите и майчинството ми мозъка ми съвсем май спря да работи.

Мими,каква е равносметката до сега?В смисъл за 5те дни колкосжали общо?

# 575
  • Мнения: 2 099
-2кг., но единият кг. го бях качила съботата и неделята преди диетата, но пък свалих и в см.- талия-2, бюст-2, ханш-1,  бедро-1.

# 576
  • Мнения: 3 453
-2кг., но единият кг. го бях качила съботата и неделята преди диетата, но пък свалих и в см.- талия-2, бюст-2, ханш-1,  бедро-1.

оооооо мила браво за см  bouquet ама кг ми се жддят малко.Цяла седмица да ям по едно не6то  на ден и саамо 1кг.Подобре же4е да си се ьраня по мои режим и без това не мог абез шопска салатка Cry

# 577
  • у нас
  • Мнения: 443
Здравейте, момичета ето ме и мен сутринта бях 64.9кг. newsm44 newsm44,  иначе на тежък агрофитнес и малки издънки дано утре кантара да ме обича newsm12

# 578
  • Мнения: 2 099
-2кг., но единият кг. го бях качила съботата и неделята преди диетата, но пък свалих и в см.- талия-2, бюст-2, ханш-1,  бедро-1.

оооооо мила браво за см  bouquet ама кг ми се жддят малко.Цяла седмица да ям по едно не6то  на ден и саамо 1кг.Подобре же4е да си се ьраня по мои режим и без това не мог абез шопска салатка Cry

Знам, за това и се чудя все още на диетата, но пък другите момичета май имат по-добри резултати.

# 579
  • Мнения: 3 453
-2кг., но единият кг. го бях качила съботата и неделята преди диетата, но пък свалих и в см.- талия-2, бюст-2, ханш-1,  бедро-1.

оооооо мила браво за см  bouquet ама кг ми се жддят малко.Цяла седмица да ям по едно не6то  на ден и саамо 1кг.Подобре же4е да си се ьраня по мои режим и без това не мог абез шопска салатка Cry

Знам, за това и се чудя все още на диетата, но пък другите момичета май имат по-добри резултати.

Ами може да се пробваш.Просто при всеки всяка диета деиства различно аз затова реших да мина на мои си ограничен режим  съобразен с това което обичам да ям PeaceИ без това няма диета която да сум спазвал ана 100%.Така поне сама си налагам ограничения Joy

# 580
  • Мнения: 2 099
Ох, знаеш ли от кога си мисля да мина на моя си диета, но се притеснявам че като няма с кого да споделям и бързо ще се откажа. Иначе преди време на мои си диети съм сваляла доста добре и то за сравнително кратко време.

# 581
  • Мнения: 2 099
Момичета много ми е трудно да ви го напиша, но реших да продължа да се боря с кг. си по моя си диета и ми е страшно неприятно, че ви напускам.
Надявам се, че все пак да  продължаваме да си пишем в Дневника или в някоя друга темичка.
Пожелавам на всички ви много успехи с диетката и дано по-скоро всички постигнем целите си.

# 582
  • Мнения: 1 416
Момичета много ми е трудно да ви го напиша, но реших да продължа да се боря с кг. си по моя си диета и ми е страшно неприятно, че ви напускам.
Надявам се, че все пак да  продължаваме да си пишем в Дневника или в някоя друга темичка.
Пожелавам на всички ви много успехи с диетката и дано по-скоро всички постигнем целите си.

МИМИ от дневничето няма да бягаш ти част от прекрасния ни шарен пъзел важна частичка  smile3513

# 583
  • Мнения: 3 453
Момичета много ми е трудно да ви го напиша, но реших да продължа да се боря с кг. си по моя си диета и ми е страшно неприятно, че ви напускам.
Надявам се, че все пак да  продължаваме да си пишем в Дневника или в някоя друга темичка.
Пожелавам на всички ви много успехи с диетката и дано по-скоро всички постигнем целите си.

МИМИ от дневничето няма да бягаш ти част от прекрасния ни шарен пъзел важна частичка  smile3513

От дневни4ето никои не бяга Naughtyтам е страхотно.просот 6те се храним по на измислен от нас режим в друга теми4ка 6те споделяме идеи.като ре6ите да минете на такув рейим или да задържите сваленото елате при нас  в темата за отслабва6ти и отслабнали Hug

Успе6на седмица на мономоми4етата Peace

# 584
  • Мнения: 1 416
Момичета много ми е трудно да ви го напиша, но реших да продължа да се боря с кг. си по моя си диета и ми е страшно неприятно, че ви напускам.
Надявам се, че все пак да  продължаваме да си пишем в Дневника или в някоя друга темичка.
Пожелавам на всички ви много успехи с диетката и дано по-скоро всички постигнем целите си.

МИМИ от дневничето няма да бягаш ти част от прекрасния ни шарен пъзел важна частичка  smile3513

От дневни4ето никои не бяга Naughtyтам е страхотно.просот 6те се храним по на измислен от нас режим в друга теми4ка 6те споделяме идеи.като ре6ите да минете на такув рейим или да задържите сваленото елате при нас  в темата за отслабва6ти и отслабнали Hug

Успе6на седмица на мономоми4етата Peace
супер супер момичета така се привързах към вас че егоистично искам бавно бавно да отслабвам  Heart Eyes Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт