Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!!

  • 40 255
  • 586
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 099
И ние преди малко се върнахме от разходка и не съм яла цял ден, та сега сварих 500гр. пил. филе, та мисля половината да си запека с малко подправки на скарата, а с другата да направя супичка на Вики.
Май всички сме скарани с кантарите. Аз моят обичам да си го хокам честичко в нета и май върши работа, защото преди час пак си бях 57.5кг., иди го разбери. Hug
Мишенце аз още не съм се престрашила да меря бански и надали ще го направя скоро, че още помня кравешките си снимки Sick преди няколко год., а тогава бях даже с няколко кг. по-лека.

# 391
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Здравейте,момичета!
Давам отчет-на 25.05 започнах диетката,тежах 74.300 кг.Днес -5 дни след началото съм 70.200кг,което означава,че 4 килограма са свалени. newsm68
Вчера бях на варени картофи със зелен лук,малко зехтин и лимонов сок.Количеството беше малко повече от килограм,но съм решила,че няма да стоя гладна и си хапвам през целия ден един вид храна,но без да тегля количеството.Въпреки това ,резултата е повече от добър.
Така че е по-добре да се хапва по-голямо количество от храната за деня ,отколкото да се изкушаваме с похапване на нещо непозволено. Peace
Целта ми е 60 килограма,така че продължавам ПЪЛЕН НАПРЕД Wink

# 392
  • Мнения: 621
И аз я почвам диетата от утре. Днес свърших опитите си да съм на кисело мляко като омахах една кашкавалка. Преди години с тази диета свалих 4 кг за 6 дни. Е, сега имам да свалям повече Neutral Face И аз искам да съм 60 кг, ама съм 72 Flushed От утре започвам, ако има резултат ще се похваля Grinning

# 393
  • Мнения: 498
Blue Rose ,браво на теб страхотен резултат!И аз също се боря за 60кг,почнах от 73кг дано и аз имам резултат като твоя,обаче аз по-бавно свалям така че едва ли ще е толкова добър,но като чета много се обнадеждавам

galateia ,Мишенце добре дошли при нас!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 394
  • Мнения: 649
А спортувате ли докато правите диетата? Аз ходя на фитнес 3 пъти седмично, а в останалите дни карам вело в къщи, а сега се опитвам да намеря и видео със теп аеробика - има страхотен ефект от нея.

# 395
  • Мнения: 138
Здравейте!
Приемате ли нови попълнения?Диетата ми се струва много приятна и лесна.В момента съм 59 кг.,а целта ми е 49-50.Висока съм 162 см.
Искам да попитам може ли в един от дните да си взема да кажем 4 кренвирша и да си хапвам тях?

# 396
  • Мнения: 621
Аз смятам да започна пак с фитнеса след като стигна 60 кг. По време на диетата ще си продължавам с джогинга и пешеходството, защото мисля, че кардио упражненията са по-подходящи при за сваляне на килца newsm68

Le Plaisir, благодаря за посрещането smile3525

# 397
  • Мнения: 928
За тегленето - закон е като си на диета да се теглиш ВИНАГИ на един и същи кантар и ВИНАГИ в едно и също време на деня- най-добре сутрин след ставане след тоалетна и преди всичко останало.
newsm10 newsm10 newsm10

# 398
  • Мнения: 649
Аз смятам да започна пак с фитнеса след като стигна 60 кг. По време на диетата ще си продължавам с джогинга и пешеходството, защото мисля, че кардио упражненията са по-подходящи при за сваляне на килца newsm68

Le Plaisir, благодаря за посрещането smile3525
Точно така е, напълно съм съгласна, но нямам подходящо място наблизо, където да тичам и затова го правя на пътеката във фитнеса. Ти къде тичаш?

# 399
  • Мнения: 928
Здравейте,момичета!
Давам отчет-на 25.05 започнах диетката,тежах 74.300 кг.Днес -5 дни след началото съм 70.200кг,което означава,че 4 килограма са свалени. newsm68
Вчера бях на варени картофи със зелен лук,малко зехтин и лимонов сок.Количеството беше малко повече от килограм,но съм решила,че няма да стоя гладна и си хапвам през целия ден един вид храна,но без да тегля количеството.Въпреки това ,резултата е повече от добър.
Така че е по-добре да се хапва по-голямо количество от храната за деня ,отколкото да се изкушаваме с похапване на нещо непозволено. Peace
Целта ми е 60 килограма,така че продължавам ПЪЛЕН НАПРЕД Wink
НЕ МОГА ДА ТИ ОПИША КОЛКО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ  Hug Hug Hug Hug Hug
БРАВО   newsm18 newsm18 newsm18  bigdance2  ura

# 400
  • Мнения: 928
galateia, Aнито  welcome
................може ли в един от дните да си взема да кажем 4 кренвирша и да си хапвам тях?.....
Аз съм заменяла месо със кренвирши,но не съм ги смесвала май  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 МОЖЕШ  Peace

# 401
  • Мнения: 498
Здравейте!
Приемате ли нови попълнения?Диетата ми се струва много приятна и лесна.В момента съм 59 кг.,а целта ми е 49-50.Висока съм 162 см.
Искам да попитам може ли в един от дните да си взема да кажем 4 кренвирша и да си хапвам тях?

Добре дошла при нас!Пожелавам ти приятно слабеене  bouquet
за кремвиршите не знам със сигурност,но мисля че може

ira_bs ,ако намериш видео моля те пусни линк,че и аз съм навита

# 402
  • Мнения: 138
Благодаря ви за топлото посрещане!  bouquet

# 403
  • Мнения: 928
Мили момичета,аз днес ще съм аут......
След малко отивам да пазаря и ще си правя пица  smile3532 smile3532 smile3532   food002
Ако някой се сеща по назад бях писала,че така правя от време на време,а тъй като утре трябва да съм на лека храна заради лунуването - за това реших да си направя малка вкусотия и да се поглезя,че глад ме чака на 1.06.
Утре за отчета ми пишете отсъствие  newsm62 newsm62 newsm62

# 404
  • Мнения: 621
Точно така е, напълно съм съгласна, но нямам подходящо място наблизо, където да тичам и затова го правя на пътеката във фитнеса. Ти къде тичаш?

Тичкам си рано сутрин в парка зад ритуалната зала в Хиподрума Simple Smile

Уф сега видах, че си в Бургас, а тамааан щях да те каня за компания ...

Общи условия

Активация на акаунт