Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!!

  • 40 254
  • 586
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 928
Николова,добре дошла в отбора  bye

благодаря за уточненията   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Няма защо-аз не бях много изчерпателна  Rolling Eyes ,но не мисля,че на другите ще им е приятно да четат едно и също и затова ти писах да четеш назад.
ИЗВИНЯВАЙ АКО Е ПРОЗВУЧАЛО НЕУЧТИВО Hug Hug Hug

# 376
  • Мнения: 917
това водичката бе мила ще я изпишкаш и утре -3  Peace Peace Peace

А дано  Grinning А съм и скарана с тоалетната напоследък може и от това да е  Embarassed
Взех си 1кг череши днес  Laughing

# 377
  • Мнения: 917
bskbs,аз мисля,че проблема е в това,че си била почти без храна и организма ти се е шашнал и складира всичко,което си му дала.Със сигурност не си мутант,просто трябва да хапваш повече от 2 картофа /1кг/ и ще има ефект 100%.Повечето момичета си хапват колкото е описано,а аз и по-повече и до сега никой не се оплакал от +. Дано нещата се променят при теб и кантара да те зарадва Peace

Просто изпих толкова вода, кафе и чай че коремчето беше пълно и не ми се ядеше ... дали е от това ? Rolling Eyes

# 378
  • Мнения: 928
bskbs,аз мисля,че проблема е в това,че си била почти без храна и организма ти се е шашнал и складира всичко,което си му дала.Със сигурност не си мутант,просто трябва да хапваш повече от 2 картофа /1кг/ и ще има ефект 100%.Повечето момичета си хапват колкото е описано,а аз и по-повече и до сега никой не се оплакал от +. Дано нещата се променят при теб и кантара да те зарадва Peace

Просто изпих толкова вода, кафе и чай че коремчето беше пълно и не ми се ядеше ... дали е от това ? Rolling Eyes
Много е възможно,но днес нали си черешки-хапвай си по-често и по-малко и утре мисля,че ще си  goodscale    Hug

# 379
# 380
  • Мнения: 917
Много е възможно,но днес нали си черешки-хапвай си по-често и по-малко и утре мисля,че ще си  goodscale    Hug

 Hug  bouquet

# 381
  • Мнения: 498
Честит рожден ден Desi78   


bskbs днес хапни повече от вчера,не е хубаво да гладуваш.

Момичета и аз нещо имам проблеми с 00,но ако и утре продължи ще си взема Инхуа,на мен много ми помага

# 382
  • Мнения: 1 975
Аз се издъних и затова стоя в ъгъла с вдигнати ръце за наказание Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Desi 78 честит рожден ден,
 много здраве, щастие и успехи във всички начинания  bouquet  bouquet  bouquet

# 383
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честит рожден ден, Desi78!
Бъди здрава и красива!


# 384
  • Мнения: 928
Аз се издъних и затова стоя в ъгъла с вдигнати ръце за наказание Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Desi 78 честит рожден ден,
 много здраве, щастие и успехи във всички начинания  bouquet  bouquet  bouquet
НЯМА ДА ТЕ НАКАЗВАМЕ  Peace
Не се предавай за нищо на света NaughtyПродължи напред и забрави за издънката Hug Hug Hug

# 385
  • Мнения: 1 101
galiq 82, аха, не се предавай! Затвори очите пред тоя фал и продължавай  Peace

Гледам, че днес не съм сама в деня на сиренето Grinning Вече имам едно прегрешение - половин банан, дадоха го на дечко, пък той изяде само половината. Така че аз не съм виновна  Wink Но пък смятам до края на деня НАИСТИНА да изкарам само на сиренце, водичка и кафенцето, което пия в момента  Peace

# 386
  • Мнения: 406
И аз не си се впрягам на вчерашното прегрешение с картофки...

Сега си правя сиренцето... Мирише много вкусно  Laughing Направо чак нямам търпение микрото да изписука, че е готово  Grinning

Момичета, аз съм само 0.5кг надолу... Sad Вярно, че се мерих към 13ч., но чак тогава посетих 00... Дано утре сутрин кантара ме обича повече... А и смятам днес да си изкарам само на сиренце, утре да хапвам млекце и в петък да лунувам... В събота милото май ще почива и искам да съм с плоско коремче ако решим да ходим на плаж  Praynig

 Peace

# 387
  • Мнения: 498
аз днес май ще съм в превишение,защото вече изядох 400гр месце,но нищо малко повече не е фатално

# 388
  • Мнения: 928

Момичета, аз съм само 0.5кг надолу... Sad Вярно, че се мерих към 13ч., но чак тогава посетих 00... Дано утре сутрин кантара ме обича повече...........................
Smile!, с моя глезен стомах никога до сега не съм се теглила след  smile3550,защото не се знае кога ще ме повикат на съвещание  hahaha,а е важно да се теглиш сутрин.После поемаш течности и храни и те много се отразяват на теглото,макар и да си минала през 00.Тегли се сутрин след посещение на 00 дори и по малка нужда и ще видиш по-реален резултат Peace

# 389
  • Мнения: X
Здравейте пак от мен! Сега сядам да обядвам, че много дълга направихме разходката с малчуганите. За стимул мерих новия банки на Кайли Миноуг за Н&М, макар че докато се повталя и ще свърши. МНого ми харесва, един сребрист (беше пускан скоро във форума). Не ме питайте как го мерих заедно с разбойниците.
За тегленето - закон е като си на диета да се теглиш ВИНАГИ на един и същи кантар и ВИНАГИ в едно и също време на деня- най-добре сутрин след ставане след тоалетна и преди всичко останало.

Общи условия

Активация на акаунт