Какво искате да си имате повече - момиченце или момченце???

  • 5 168
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 959
и двете-имам ги

# 61
  • Мнения: 772
Много бих искала пак момиче,но каквото даде Господ Praynig
За първото нямах никакви претенции,но си знаех,че ще е момиче Wink
и аз така Peaceно ако може да са двечки ще съм най-доволна,даже и да са момченца Mr. Green

# 62
  • Мнения: 114
За мене няма значение от какъв пол ще е бебето.Важното е да е живо и здраво.Таткото предпочита първото да е момченце,а после ако трябва и само женски да се раждат Laughing

# 63
  • Мнения: 1 425
За мен няма значение пола, важно е да е живо и здраво.
Но за мой късмет си имам и двете - Момиченце на 2 г. и 11 мес. и момченце на 8 мес и половина. Щастлива майка  Laughing

# 64
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Много исках момченце, а сега естествено искам и момиченце  Laughing

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
За мене няма значение от какъв пол ще е бебето.Важното е да е живо и здраво.Таткото предпочита първото да е момченце,а после ако трябва и само женски да се раждат Laughing
I nie sme taka!Imame prekrasno momchence i posle shte se muchim za moma  Crazy .No naistina nai-vajnoto e decata da sa jivi i zdravi!

# 66
  • Мнения: 1 555
И от двете по много  Heart Eyes Grinning

# 67
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Обожавам сина си, нямам нищо против следващото пак да е момченце, а защо не момиченце, абе, двете заедно ще е най-добре!

# 68
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Искам следващото да е момиченце.

# 69
  • Мнения: 3 456
Винаги съм искала да имам момиче и момче. Едното вече го имам... Laughing

# 70
  • Мнения: 1 288
исках момиченце и си имам вече  Grinning второто искам да е момче. а третото както дойде.

# 71
  • Мнения: 489
Момиченце, защото не са толкова палави. А и вече имам момченце.

# 72
  • Мнения: 3 695
Винаги съм искала да имам момиче и момче. Едното вече го имам... Laughing
и аз Simple Smile

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Нямаше значение.Имам момиченце и съм много щастлива.Ако е рекъл господ още едно,нека е момченце.

# 74
  • Мнения: 570
Аз понеже си имам батко и затова си мечтаех за голямото да е момче и да се грижи за малката си сестричка. Но сега чакам момиче /първото/ и ми е много хубаво  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт