Какво искате да си имате повече - момиченце или момченце???

  • 5 165
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Какво искате да си имате повече - момиченце или момченце???

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Момиченеце Grinning Но аз знам, че ще е такова Wink

Преди да се роди дъщеря ми, исках момче, но след като я гушнах почувствах, че е прекрасно да имаш момиче. Беше и ми е толкова близка, любвеобилна, грижовна... И второто си мечтаех да е момиченце /освен всичко друго и за да се разбират по-добре и да са си по-близки с каката/. Обаче, ако първото ми дете беше момче, сигурно щях да мисля, че по-хубаво от това да имаш Син няма Laughing Дай Боже да са здрави, пък дали са момиченца или момченца е без значение Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 4 590
Момченце исках и такова си имам. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 4 668
Много исках момченце и за щастие си имам  Hug
Просто така ги усещах нещата , а и като че ли винаги съм знаела , че ще имам момче  Grinning
Много се занимавам с него - играя футбол в това число ... аз честно казано не знам какво щях да правя , ако имах момиче - тези роклички , панделки , кукли и кукленски колички ... хич не си се представям с тях  Confused
Ако имам второ - пак искам да е момче  Grinning

# 4
Аз искам момиченце, но на таткото по му се иска момченце. За сега май аз ще спечеля, ако разбира се докторите са познали. Живот и здраве резултата ще се види окончателно на 03.07.2007г.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Исках момиче и го имам,второто искам да е момче/подразбира се,че първо искам да е живо и здраво/

# 6
  • Мнения: 5 317
няма зна4ение,важното е да имам.

# 7
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Исках да се роди живо и здраво.За мен полът не беше от значение,но таткото искаше момче...и момче му родих.Тайно се надявам ако имаме второ /дай Боже/ да е момиче./да ги ошарим дет се вика Joy/

# 8
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Исках момиче и го имам,второто искам да е момче/подразбира се,че първо искам да е живо и здраво/

Щях да пиша абсолютно същото. Честно.  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз момиченце, таткото - момченце, за сега водя с едни гърди, а таткото май още се муси - мъже какво да ги правиш.

# 10
  • Мнения: 1 234
Момиченце искам,но каквото и да е в крайна сметка,най-важното е да е живо и здраво Hug

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Докато бях бременна много исках момиченце.Родих син и в никакъв случай не съжалявам.

# 12
  • Мнения: 27 524
Исках момиче. Не знам защо, май като повечето жени... да се отъждествява с нас... Имам момче и не мога вече да си представя да имам момиче. Ако имам второ - искам пак момче  Heart Eyes (но може би пак бъркам...)

# 13
  • Канада
  • Мнения: 494
Не съм имала специални желания освен да бъде живо и здраво!Роди се момче GrinningДай Боже да имаме второ-може би бих искала момиче,но..........не съм много сигурна newsm78 Mr. Green

# 14
  • Smallville
  • Мнения: 994
Много бих искала пак момиче,но каквото даде Господ Praynig
За първото нямах никакви претенции,но си знаех,че ще е момиче Wink

# 15
  • Мнения: 1 986
Много бих искала пак момиче,но каквото даде Господ Praynig
За първото нямах никакви претенции,но си знаех,че ще е момиче Wink

 Peace

# 16
  • Мнения: 1 427
Първото много искахме и двамата с мъжа ми да е момиченце, мечта ни бе това. Осъществена вече. За второто-нямаме претенции, каквото-такова!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 735
Искаме момиченце,на 3Д ни казаха-момиче и ние така се надяваме.Странното е ,че по китайски таблици и др. подобни е момче-така че аз съм готова за изненада.Да е живо и здраво. Laughing

# 18
  • Мнения: 1 207
Много исках момиче и затова не исках да знам пола за да е изненада.Роди ми се момче.Като го видях вече нямаше значение. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 4 451
Прекрасно е да си имаш момиченце! Но каквото и да е, живо и здраво само. Въпреки, че си имах вече едно момиченце, исках и второто да е такова. Мечтата ми се сбъдна. Дай Боже един ден да си имаме и трето детенце. Искам да е момченце, за да се радва тати. Но ако е пак момиче, бъдете сигурни, че в никакъв случай няма да върна щъркела. Joy

# 20
  • Мнения: 6 390
Не съм имала специални желания за пола, исках да бъде живо и здраво!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 423
Исках да се роди живо и здраво, за мен полът няма значение. Важното е детето да е желано и  обичано  Peace

# 22
  • Мнения: 543
В началото исках да имам дете ,без значение какво,но като ми казаха ,че чакам момиченце и бях много,много щастлива!  Peace

# 23
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Исках момиче и такова се роди !После исках момче и сега си гушкам!Ако имам трето искам ..........каквото дойде Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 2 217
След две момчета - разбира се момиченце Grinning

# 25
  • Мнения: 22 456
Момиче, това си ми е мечтата.  Simple Smile
Надявам се и бебето да е момиче, но ако не е, няма никакъв проблем. Няма да го обичам по-малко.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 7 474
Момиче исках много и си имам вече Flutter Flutter

# 27
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Когато забременях исках момченце и това си и имам. Но след като преживях трудно раждане разбрах, че това да имаш претенции за пола на детето е малко глупаво. За второто и третото ще се радвам на каквото дойде.

# 28
  • Мнения: 304
ИСКАМ БЕБЕЕ  Crazy
НЯМА ЗНА4ЕНИЕ МОМИ4Е ИЛИ МОМ4Е ВСЕ 6ТЕ СИ ГО ОБИ4АМ  Grinning

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Исках момиче. Не знам защо, май като повечето жени... да се отъждествява с нас... Имам момче и не мога вече да си представя да имам момиче.
и аз така

# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами мъжа ми беше твърдо за момче, на мен ми беше все тая, но клонях към мъжко (може би защото си мислех, че ще е мъжко). Излезе момче за наше учудване, бяха ни казали момиче.

# 31
  • Мнения: 617
Имам момче, но се надявам второто да е момиче  Joy

# 32
  • Мнения: 9 973
всички искаме МОМИЧЕ,затова чакаме МОМЧЕ!!!!!!!!!!! stork-boy

# 33
  • Мнения: 498
И двете!Сега си имам момченце после момиче. Crazy

# 34
  • Мнения: 1 314
Още като малка винаги си мечтаех, че ще имам две деца-момче и момиче. И така и се случи-дано да са живи и здрави и Господ да ги пази! Не мисля, че толкова пола е от значение.
Но пък знам и един случай, дето бащата не отиде да прибере от родилния дом жена си и второто си дет, че пак било момиче #CrazyДано вече не се срещат такива #2gunfire

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 556
За нас няма значение,важното е да е живо и здраво.
Но все пак преди да научим пола си мислех повече за момиченце.Уви момче ще е (според доктора),но от както знам съм се настроила за момче и искам да си е момченце.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 064
Тайно си мечтаех за момиче, но ми се роди момче.  Може би второто...
Но като ми казаха още в 6-ти месец, че е момче, твърдо, свикнах  и вече мислех за него в мъжки род Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 567
Не съм имала специални желания за пола, исках да бъде живо и здраво!
Peace И 2та пъти и аз така!

# 38
В началото на бременността ми за мен пола на детето нямаше значение, а таткото беше категоричен че иска момче.
След като разбрахме от видеозона че ще е момче, таткото беше и все още е супер щастлив, а аз някакси се настроих за момче и сега много искам да е момче, но в крайна сметка каквото Господ даде, само да е живо и здраво!

# 39
  • Мнения: 7 201
Момиченце искам,но каквото и да е в крайна сметка,най-важното е да е живо и здраво Hug
PraynigАз също имам такова желание!

# 40
  • Мнения: 3 388
И двамата с мъжо искахме момиченце. Колкото повече минаваше времето обаче, толкова повече ми беше все едно и се молех само да е живо и здраво. Вътрешно бях убедена обаче, че е момче и дори се концентрирахме върху мъжките имена. Оказа се, че наистина е момченце и аз много се зарадвах, защото вече живеех с тази мисъл и дори се успокоих някак си.
Искаме още 2, ако може здрави момиченца  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 12
[Момиченце искам,но каквото и да е в крайна сметка,най-важното е да е живо и здраво Hug
:Аз също имам такова желание!А за таткото няма значение пола

# 42
  • София
  • Мнения: 3 839
Имам момченце,сега искам да е момиченце.

# 43
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз искам 2 момчета и 1 момиче.
Уж предварително съм дала поръчка за момче.......ще разберем обаче дали са обърнали внимание на молбата ми Joy

# 44
  • Мнения: 393
Исках момче и момиче-имам първо момиче,а после дойде момчето.

# 45
  • София
  • Мнения: 248
Исках първото ми  детенце да бъде момче, но се роди момиченце. А за второто исках да е момиченце и така и стана.

# 46
  • Мнения: 11 009
Нямах предпочитания, освен да е живо и здраво, но тайничко се надявах на момиченце. Сега си гушкам една сладка жива кукла Simple Smile

# 47
  • Мнения: 640
Съпругът ми толкова беше сигурен,че е "посял" момче,че и у мен загнезди желнието да си имам син.И ето го........Второто вече искам да е дама...а таткото пак иска мъж Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 3 069
И тримата исках да са момчета, и са такива....изпадах в паника само при мисълта за момиче, защото не знаех дали ще успея с възпитанието.

# 49
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Имам си и от двете  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 689
Нямах предпочитания, понеже ми е първо бебче.
За второто вече ми се иска да е момиченце, но има време за сега.

# 51
  • София
  • Мнения: 928
Нямах предпочитания, единствено исках да е живо и здраво. Сега се гушкаме  Hug

# 52
  • Мнения: 1 098
Много исках момиченце, изобщо неможех да си представя да съм майка на момче. Откакто знам, че ще е момче обаче  Laughingсъм супер щастлива и съм доволна, че ще съм мъжка майка Laughing

# 53
  • Мнения: 77
Имаме си вече кака, а сега очакваме да е момче  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 6 477
Толкова много исках да имам момче.....В родилното казах на доктора, че давам половин кралство ако успее да ми покаже момче! Но...уви.....мома Sad Все още не съм го изстрадала докрай, че имам дъщеря, а не съм мъжка майка.....Но така било писано....А и повече деца не планирам и няма да има, така че оставам с момата, колкото и да ми е мъчно.....

# 55
  • Мнения: 576
Момиче исках и момиче имам!

# 56
  • Мнения: 8 505
Исках син,имам дъщеря.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 2 354
момиче , и такова си имаме  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 2 697
Като повечето жени и аз предпочитам момиченце, но каквото - такова. А ако успея да задоволя желанието си да имам поне 3, се надявам поне едното да е от моя пол Wink

# 59
  • Мнения: 814
 Имам си момченце и сега искам момиченце, но най вече искам да ни е живо и здравичко

# 60
  • Мнения: 959
и двете-имам ги

# 61
  • Мнения: 772
Много бих искала пак момиче,но каквото даде Господ Praynig
За първото нямах никакви претенции,но си знаех,че ще е момиче Wink
и аз така Peaceно ако може да са двечки ще съм най-доволна,даже и да са момченца Mr. Green

# 62
  • Мнения: 114
За мене няма значение от какъв пол ще е бебето.Важното е да е живо и здраво.Таткото предпочита първото да е момченце,а после ако трябва и само женски да се раждат Laughing

# 63
  • Мнения: 1 425
За мен няма значение пола, важно е да е живо и здраво.
Но за мой късмет си имам и двете - Момиченце на 2 г. и 11 мес. и момченце на 8 мес и половина. Щастлива майка  Laughing

# 64
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Много исках момченце, а сега естествено искам и момиченце  Laughing

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 10 351
За мене няма значение от какъв пол ще е бебето.Важното е да е живо и здраво.Таткото предпочита първото да е момченце,а после ако трябва и само женски да се раждат Laughing
I nie sme taka!Imame prekrasno momchence i posle shte se muchim za moma  Crazy .No naistina nai-vajnoto e decata da sa jivi i zdravi!

# 66
  • Мнения: 1 555
И от двете по много  Heart Eyes Grinning

# 67
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Обожавам сина си, нямам нищо против следващото пак да е момченце, а защо не момиченце, абе, двете заедно ще е най-добре!

# 68
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Искам следващото да е момиченце.

# 69
  • Мнения: 3 456
Винаги съм искала да имам момиче и момче. Едното вече го имам... Laughing

# 70
  • Мнения: 1 288
исках момиченце и си имам вече  Grinning второто искам да е момче. а третото както дойде.

# 71
  • Мнения: 489
Момиченце, защото не са толкова палави. А и вече имам момченце.

# 72
  • Мнения: 3 695
Винаги съм искала да имам момиче и момче. Едното вече го имам... Laughing
и аз Simple Smile

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Нямаше значение.Имам момиченце и съм много щастлива.Ако е рекъл господ още едно,нека е момченце.

# 74
  • Мнения: 570
Аз понеже си имам батко и затова си мечтаех за голямото да е момче и да се грижи за малката си сестричка. Но сега чакам момиче /първото/ и ми е много хубаво  Grinning

# 75
  • Мнения: 447
Вече си имам момиченце, съответно сега искам момченце ,но в крайна сметка каквото дойде важното е да е живо и здраво  Grinning

# 76
  • Мнения: 179
Бях убедена от момента, в който разбрах, че съм бременна, че ще имам момченце и така й стана и сега съм много щастлива  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 4 555
Момиченце искам и май ще е такова  Hug

# 78
  • Мнения: 1 233
Исках момиче - на лице е! Simple Smile Определено искам и второ дете и определено искам пак дъщеря.

# 79
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Аз исках 2 момиченца, но имам синче. Не съжалявам, естествено! Но пак искам 2 момиченца  Simple Smile. Предполагам любимия съпруг няма да иска още 2 дечица, така че се надявам второто да е девойчица.

# 80
  • Мнения: 4 362
Докато бях бременна исках момче страшно много,но имам дъщеричка и определено сега аъм щастлива много Blush Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 8 917
Исках да се роди живо и здраво, за мен полът няма значение.

# 82
  • Мнения: 274
Винаги съм искала момиче. Имам си вече. Сега искам и момче. Blush

# 83
  • София
  • Мнения: 3 787
Исках си момченце и такова си имам.И на още едно момченце няма да се разсърдя,ако е момиченце-още по-добре Hug

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 238
Момченце искам,но и момиченце да е няма проблеми да е живо и здраво

# 85
  • Мнения: 51
Когато разбрах ,че съм бременна първия път си пожелах да е момче-и мечтата ми се сбъдна.Втория път -просто в момента в който видях положителния резултат на теста усещах ,че ще е момиче и интуицията ми не ме излъга...Сега живот и здраве ще ставам свекърва и тъща.... newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 1 249
Първото исках да е момче и така и стана.
Второто исках да е момиче и пак така стана.
Голяма късметлийка съм. Peace

# 87
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Момиче

# 88
  • Мнения: 326
Исках момиченце и го имам! Да ми е жива и здрава, девойката.... Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 6 011
Искахме момченце и имаме момченце!

# 90
  • Мнения: 1 045
Момче и първия път и сега но ще си имам втора девойка   Crazy Heart Eyes Най - важното е да са живи и здрави  Peace

# 91
  • Мнения: 91
Исках момче, а тати момиче! Е той спечели, но сега и двамате се радваме много. Даже искам вече второ момиче, но......... Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 104
Винаги съм си мечтала за момиче.

# 93
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ами аз вече го имам-момиче  bouquet

# 94
  • Мнения: 6 155
И двете.  Wink

# 95
  • Мнения: 5 183
Винаги съм искала мом4енце.
Имам си ве4е.
Тати искаше моми4енце, но сега е влюбен в сина си.
За второто един ден, живот и здраве, нямам никакви предпо4итания.
Децата са такива невинни душици. Мое си е, как няма да го оби4ам?!
Пола всъщност е без зна4ение.

# 96
  • варна
  • Мнения: 90
Здравейте и от мен,на всички мами Simple Smile . Таткото иска момиченце , на мен като че ли повече ми се ще да е  момче . А ще ни е първото детенце. Но ще видим , само да ни е живо и здраво а каквото е -такова Simple Smile липсата ще я наваксаме

# 97
  • Мнения: 3 417
Просто така ги усещах нещата , а и като че ли винаги съм знаела , че ще имам момче  Grinning
Много се занимавам с него - играя футбол в това число ... аз честно казано не знам какво щях да правя , ако имах момиче - тези роклички , панделки , кукли и кукленски колички ... хич не си се представям с тях  Confused
Ако имам второ - пак искам да е момче  Grinning
все едно аз съм го писала! само дето аз още не знам какво ще е,дано е момченце Praynig

# 98
  • Мнения: 28
 В началото на бременността си исках момиче все се заглеждах по женски дрешки в магазините,но после ми казаха момче и в консултациите и другите хора ,според това как съм носела корема си,но въпреки това аз вътрешно се надявах да е момиче и се роди такова,да  е жива и здрава и момче да беше нямаше да го върна
   

# 99
  • София
  • Мнения: 300
Исках момиченце и си имам.Сега си пожелавам второто да е момче!И мъжът ми също иска момченце,въпреки че е влюбен в дъщеря си!

# 100
  • Мнения: 5 362
Пак момиче ще искам Grinning

# 101
  • Мнения: 1 919
девойка искам ама ще видим какво ще е

# 102
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Мечтата ми бе да имам момиченце, така и стана.... Peace

# 103
  • Мнения: 256
Исках момче имам си 2 сега мечтая за момиче Peace

# 104
  • Мнения: 441
Здравейте и от мен,на всички мами Simple Smile . Таткото иска момиченце , на мен като че ли повече ми се ще да е  момче . А ще ни е първото детенце. Но ще видим , само да ни е живо и здраво а каквото е -такова Simple Smile липсата ще я наваксаме
И при нас ситуацията с каката беше така.Момиче се роди за което не съжалявам.
Второто е момче,дано и при вас така се получат нещата.
Най-важното е детето да е живо и здраво,а ако не ви харесва полът му има и поправки  Joy

# 105
  • София
  • Мнения: 5 079
Момче и мечтата ми се сбъдна! Heart Eyes

# 106
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
За първо дете нямах претенции, каквото- такова, но някакси усещах, че е момченце и така се и оказа. Имаше период, в който ми се искаше, когато решим да имаме второ, да е момиченце, обаче сега си мисля, че наистина ми е все едно- важното е да са здрави.

# 107
  • Мнения: 6 164
Момче съм искала винаги и вече го имам. Сега искам още едно! Heart Eyes

# 108
  • София
  • Мнения: 4 397
От малка исках първото да ми е момче имам го  Heart Eyes
Второто исках момиче и нея я имам  Heart Eyes

Да са ми живи и здрави какъв пол са няма значение това са си нашите деца и си ги обичаме независимо какви са момичета или момчета   bouquet

# 109
  • Мнения: 77
Аз искам момче, но е прекалено рано да се знае. Някакси като гледам жените с колко трудности се справят, не искам момиче. Всичко това е по принцип, каквото е станало такова-все ще го обичам.

# 110
  • Мнения: 1 264
Исках само да е живо и здраво. Полът нямаше абсолютно никакво значение за мен.  Peace

# 111
  • София
  • Мнения: 7 097
Докато бях бременна исках момче, но сега, когато вече имам момиче, ако решим да имаме второ, ще искам пак да е момиченце... Grinning

# 112
  • Мнения: 3 334
исках син,но ми се роди прекрасна дъщеря.....................ако имам второ дете иска отново да е момиче Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт