Какво искате да си имате повече - момиченце или момченце???

  • 5 174
  • 112
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 045
Момче и първия път и сега но ще си имам втора девойка   Crazy Heart Eyes Най - важното е да са живи и здрави  Peace

# 91
  • Мнения: 91
Исках момче, а тати момиче! Е той спечели, но сега и двамате се радваме много. Даже искам вече второ момиче, но......... Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 104
Винаги съм си мечтала за момиче.

# 93
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ами аз вече го имам-момиче  bouquet

# 94
  • Мнения: 6 155
И двете.  Wink

# 95
  • Мнения: 5 183
Винаги съм искала мом4енце.
Имам си ве4е.
Тати искаше моми4енце, но сега е влюбен в сина си.
За второто един ден, живот и здраве, нямам никакви предпо4итания.
Децата са такива невинни душици. Мое си е, как няма да го оби4ам?!
Пола всъщност е без зна4ение.

# 96
  • варна
  • Мнения: 90
Здравейте и от мен,на всички мами Simple Smile . Таткото иска момиченце , на мен като че ли повече ми се ще да е  момче . А ще ни е първото детенце. Но ще видим , само да ни е живо и здраво а каквото е -такова Simple Smile липсата ще я наваксаме

# 97
  • Мнения: 3 420
Просто така ги усещах нещата , а и като че ли винаги съм знаела , че ще имам момче  Grinning
Много се занимавам с него - играя футбол в това число ... аз честно казано не знам какво щях да правя , ако имах момиче - тези роклички , панделки , кукли и кукленски колички ... хич не си се представям с тях  Confused
Ако имам второ - пак искам да е момче  Grinning
все едно аз съм го писала! само дето аз още не знам какво ще е,дано е момченце Praynig

# 98
  • Мнения: 28
 В началото на бременността си исках момиче все се заглеждах по женски дрешки в магазините,но после ми казаха момче и в консултациите и другите хора ,според това как съм носела корема си,но въпреки това аз вътрешно се надявах да е момиче и се роди такова,да  е жива и здрава и момче да беше нямаше да го върна
   

# 99
  • София
  • Мнения: 300
Исках момиченце и си имам.Сега си пожелавам второто да е момче!И мъжът ми също иска момченце,въпреки че е влюбен в дъщеря си!

# 100
  • Мнения: 5 362
Пак момиче ще искам Grinning

# 101
  • Мнения: 1 919
девойка искам ама ще видим какво ще е

# 102
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Мечтата ми бе да имам момиченце, така и стана.... Peace

# 103
  • Мнения: 256
Исках момче имам си 2 сега мечтая за момиче Peace

# 104
  • Мнения: 441
Здравейте и от мен,на всички мами Simple Smile . Таткото иска момиченце , на мен като че ли повече ми се ще да е  момче . А ще ни е първото детенце. Но ще видим , само да ни е живо и здраво а каквото е -такова Simple Smile липсата ще я наваксаме
И при нас ситуацията с каката беше така.Момиче се роди за което не съжалявам.
Второто е момче,дано и при вас така се получат нещата.
Най-важното е детето да е живо и здраво,а ако не ви харесва полът му има и поправки  Joy

Общи условия

Активация на акаунт