Първо излизане на бебе!

  • 7 117
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София, Младост
  • Мнения: 15
Бебка се роди през октомври. Изписаха ни на 4-ти ден. На следващия бяхме из квартала с кошницата за кола (за около 40 минути). Времето беше лятно.

Каката се роди през ноември. Стояхме в къщи десетина дни, заради лошото време. Първото излизане беше на ръце за около 15 минути.

# 61
  • Мнения: 8 769
Дъщеря ми бе зимно бебе, в най-големите виелици. Излезе на първата си нормална разходка на 30 дни.
Синът ми-на около 10-я ден. На 15-я вече пътува на 60 км от Варна.

# 62
  • Мнения: 864
На 15-я ден уж за малко а откарахме цял час.

# 63
  • Мнения: 372
беше на 5 дена , к` излязохме за първи път, бяхме на смесена сянка и си постояхме доста

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Аз я изведох за пръв път навън на 11-я ден. Преди това на терасата си спеше в количката и не излизахме, защото валеше дъжд Laughing Laughing

# 65
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 482
На 18-я ден, въпреки че е родена средата на май. Но имаше дъждовен период по това време.

# 66
  • Мнения: 942
Ники се роди към края на май и на 7-ния ден вече бяхме на разходка Simple Smile

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Родих на 20.12.2006.Петър го изведох за първи път на вън, когато беше на 20 дена. Сега е топло, мисля, че можеш още от 10 ден да започнеш извеждане на терасата със увеличаване на времето т.е. първия ден 5 минути, втория 10 и т.н.

# 68
  • Мнения: 27 524
На 5-тия ден ни изписаха от болницата и прекарахме целия ден навън. И след това не сме пропускали ден без да излезем  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт