Как харесвате да носите косата си?

  • 2 373
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 163
Моята е права и най-обичам да си я нося спусната,така ми е най-удобно...Като я вържа някак и постоянно я побутвам тук-там,за да проверя дали не се е развалило  Crazy  Blush
Ето така ми е най-добре:

# 31
  • Мнения: 1 234
Цитат
Как харесвате да носите косата си?

Под мишница.
hahaha  rotfImbo rotfImao tooth   Joy smile3532


# 32
  • София
  • Мнения: 5 289
Обичам много обем,обичам когато си я накъдря с дифузера,обаче го правя по рядко защото си е изтощително,както за косата така и за мен Whistling Mr. Green,често ползвам и пресата,но не за изправяне.Вързана не ходя,защото не ми отива с тия бузи Crazy.Обичам да ползвам шнолки разни,щипчици,ленти,диадеми. Flutter

# 33
  • Мнения: 4 621
Пусната - права или леко начупена Peace

# 34
  • Мнения: 393
Пусната, вързана изправям я къдря я.Голям тормоз и хвърлям докато стане на мойта защото тя косата ми все нейното си знае.  Crazy

# 35
  • Мнения: 3 268
Свободно пусната,изправена с сешоар при фризьор.

# 36
  • NY
  • Мнения: 209
Различно.....понякога е пусната, понякога на опашка,или на нещо като кок
също често я прибирам само половината с шнола отзад
най- добре стои  когато е издухана или навита на едри букли от професионалист,но на последък не я подлагам на подобни манипулации, защото изсушават .....

и да си призная имам гадният навик, когато е пусната, да търся цъфнали краища и ако намеря ,да ги късам  Embarassed

# 37
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Пусната.

# 38
  • Мнения: 5 103
Косата ми е чуплива много леко и след всяко миене я изправям на фризьор, нося я сао пусната Peace

# 39
  • Мнения: 2 673
Пусната, или на нисък небрежен кок

# 40
  • Мнения: 2 926
Всеки ден по различен начин  Peace
Изправена с преса, начупена с пяна, на масури с ролки, хваната на конска опашка или пък на кок - всякак! Използвам и много аксесоари за коса.

# 41
  • Мнения: 4 176
Пусната,леко къдрава към края. Peace

# 42
  • Мнения: 194
Различно.....понякога е пусната, понякога на опашка,или на нещо като кок
също често я прибирам само половината с шнола отзад

и да си призная имам гадният навик, когато е пусната, да търся цъфнали краища и ако намеря ,да ги късам  Embarassed


И аз така  Naughty Joy Flutter

# 43
Пусната - права или леко начупена Peace

И аз така. Peace

# 44
  • Мнения: 677
Нося косата си с достойнство!

Общи условия

Активация на акаунт