Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 40 568
  • 3 486
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 620
За сводката......"Гурко"....не Вали,а Гради вече Confused
  кво става при вас бе хораааа ooooh! издави ви,малииииии Mr. Green пък при нас пече СЛЪНЦЕ и няма да вали и не е валяло и вчера Mr. Green Mr. Green

Е ма вие там сте друг щат бе,аз съм го казала 100 пъти...а така ми се идва да сезапозная с Варненския сектор......мани,само с Бенито успях и то в Пловдив Hug
А с мен кога ще се запознаеш Twisted Evil

С тебе.....мое да си чукнеме една вижданка в Банско и ше се правим,че се виждаме за първи път,искаш ли hahaha hahaha

# 286
  • Мнения: 10 758
Явно й се изчака чакалото на опашката....аре, ще пусна да минеш по-напред....от мен да мине Heart Eyes

# 287
  • Мнения: 7 723
....С тебе.....мое да си чукнеме една вижданка в Банско и ше се правим,че се виждаме за първи път,искаш ли hahaha hahaha
А аз случайно ще намина, щото ми е по път и няма да ви познавам... Whistling

# 288
  • Мнения: 183
За сводката......"Гурко"....не Вали,а Гради вече Confused
  кво става при вас бе хораааа ooooh! издави ви,малииииии Mr. Green пък при нас пече СЛЪНЦЕ и няма да вали и не е валяло и вчера Mr. Green Mr. Green

Е ма вие там сте друг щат бе,аз съм го казала 100 пъти...а така ми се идва да сезапозная с Варненския сектор......мани,само с Бенито успях и то в Пловдив Hug
  така е ВАРНА си е .....ми ВАРНА Laughing супер си е около морето ,ама вие само тъй си приказвате ,как ви се идвало Crossing Arms,пък аз си чакам потвърждение от 42 горещи форумци потвърждение за посещение Crossing Arms

# 289
  • Мнения: 3 835
Малеее, 42-ма, как ще си приказвам с толкова народ. Цялата вечер ще ми мине в "Наздраве" и обикаляне в кръг  Mr. Green

Па ти си обикаляй, аз мисля други работи да правя! Mr. Green

# 290
  • Мнения: 620

Немаш проблеми, ше те задвратна и тебе....нареди се на опашката Mr. Green

Неам нерви за опашки,ш`са предреждам smile3534

# 291
  • Мнения: 10 758
За сводката......"Гурко"....не Вали,а Гради вече Confused
  кво става при вас бе хораааа ooooh! издави ви,малииииии Mr. Green пък при нас пече СЛЪНЦЕ и няма да вали и не е валяло и вчера Mr. Green Mr. Green

Е ма вие там сте друг щат бе,аз съм го казала 100 пъти...а така ми се идва да сезапозная с Варненския сектор......мани,само с Бенито успях и то в Пловдив Hug
А с мен кога ще се запознаеш Twisted Evil

С тебе.....мое да си чукнеме една вижданка в Банско и ше се правим,че се виждаме за първи път,искаш ли hahaha hahaha
Тая па у Банско....дай нещо по-така де.....например на Витоша Mr. GreenМоже и в Симеоново, тортички, пастички, палачинки...повтарям ПА-ЛА-ЧИН-КИ......
ЛЕООООООООООООООООООООООООО    .......гофрети и т.н.

# 292
  • Мнения: 10 758
Малеее, 42-ма, как ще си приказвам с толкова народ. Цялата вечер ще ми мине в "Наздраве" и обикаляне в кръг  Mr. Green

Па ти си обикаляй, аз мисля други работи да правя! Mr. Green
МръсТница ShockedНема ми ядеш от хлебо Crossing Arms

# 293
  • Мнения: 7 723
...===  така е ВАРНА си е .....ми ВАРНА Laughing супер си е около морето ,ама вие само тъй си приказвате ,как ви се идвало Crossing Arms,пък аз си чакам потвърждение от 42 горещи форумци потвърждение за посещение Crossing Arms
Ти не плямпай много, а пристигай насам!  Whistling

# 294
  • Мнения: 2 829
Мама-ло--аз има рода натам,,,лятото прескачам почти винаги Wink

# 295
  • Мнения: 183
Малеее, 42-ма, как ще си приказвам с толкова народ. Цялата вечер ще ми мине в "Наздраве" и обикаляне в кръг  Mr. Green
rotfImbo rotfImao rotfImbo ох ще се пукна от смях искам да съм с ваааааасссссссссссс ама мисля, че открих вариант,трябва всички перколясали бг-мами да ги интернират в отделен град и виж КУПООООН тогаз hahaha

# 296
  • Мнения: 3 835
Малеее, 42-ма, как ще си приказвам с толкова народ. Цялата вечер ще ми мине в "Наздраве" и обикаляне в кръг  Mr. Green

Па ти си обикаляй, аз мисля други работи да правя! Mr. Green
МръсТница ShockedНема ми ядеш от хлебо Crossing Arms

 Ай ся, и коя е по-голема мръсТница ли ша си мерим? Mr. Green Joy Joy Joy hahaha

# 297
  • Мнения: 7 723
Малеее, 42-ма, как ще си приказвам с толкова народ. Цялата вечер ще ми мине в "Наздраве" и обикаляне в кръг  Mr. Green

Па ти си обикаляй, аз мисля други работи да правя! Mr. Green
МръсТница ShockedНема ми ядеш от хлебо Crossing Arms
newsm65

Тео леба за друго го ползва...  Whistling

# 298
  • Мнения: 183
...===  така е ВАРНА си е .....ми ВАРНА Laughing супер си е около морето ,ама вие само тъй си приказвате ,как ви се идвало Crossing Arms,пък аз си чакам потвърждение от 42 горещи форумци потвърждение за посещение Crossing Arms
Ти не плямпай много, а пристигай насам!  Whistling
  лесно ти е на тебе Crossing Arms Whistling Whistling той мъжо пита "не искаш ли слънчице да гледам и трите деца ,а ти малко да си поразходиш гъзеца.....,а може и цялата къща основно да почистя докато те няма...." Whistling ooooh! Боже той моя е златен ,ама що не е такъв и тъй да ми рече Crossing Arms Thinking

# 299
  • Мнения: 3 835
Малеее, 42-ма, как ще си приказвам с толкова народ. Цялата вечер ще ми мине в "Наздраве" и обикаляне в кръг  Mr. Green

Па ти си обикаляй, аз мисля други работи да правя! Mr. Green
МръсТница ShockedНема ми ядеш от хлебо Crossing Arms
newsm65

Тео леба за друго го ползва...  Whistling

Ти да мълчиш, тва е професионална тайна!!!!! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт