Дойде ми времето да помрънкам

  • 2 144
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Поне дечко е при мама, което ми е безкрайно успокоително, защото иначе просто нямаше да се справя.
такаааа...
значи като почнеш се сети за мене
при мене няма дечко е при мама
няма кормуване няма зъболекар
бач до дупка и вино вечер с рев и самосъжаляване нощем щото от тресене не остава спокойствие за сън
и само спокойно - всичко ще се оправи
ако не вярваш - повярвай ми не е необходимо да вярваш - стига само някой да вярва вместо тебе и достатъчно често и настойчиво да ти го повтаря
за това ми повярвай - и това го живея сега

така че - всичко ще се оправи - дишай дълбоко и по 2 лъжици майната му сутрин обед и вечер....
ако трябва на някой да си го изкараш - крещи на бившия
той е единствения, на който имаш пълното право да крещиш до смърт - щото е виновен
 Hug
п.п. повтарям докато ми излезат пришки на мозъка нещата които имам - това това и това имам и са ми хубави - с цел да не се гледа това което нямаш а това което имаш колко си го обичаш
така че - изброявам - имаш хубава работа доколкото разбирам, имаш си дом, имаш си дете - всичко имаш Бърди нищо ти не липсва - само спокойно

# 16
  • Мнения: X
сега прочетох и целия ти постинг
ако си мислиш, че такива моменти няма да имаш повече, се лъжеш
въоръжавай се с търпение щото такива моменти ще имаш още многоооооооооооооо..... при мен минаха 2 години и още ги имам
ще има край но няма да е скоро и всичко това което преживяваш е абсолютно нормално - преживели сме го и продължаваме да го преживяваме всички ние тук - които сме обичали нали??? щото като си спрял да обичаш е друго и НЕ боли

а предателството ще те съпровожда до края на живота ти - не си прави илюзии. болката може би намалява с времето но дупката ще си стои
така че - всеки си носи кръста нали знаеш?

# 17
  • София
  • Мнения: 17 281
Така е, Каси, всичко си имам, само семейство си нямам
Не че това е края на света
Може да се преживее някак си

Но той сега си прави ново семейство - айде не точно семейство, но живеене заедно
Не трябваше да е така

И аз не крещя, по него още по-малко
Това може да го мислите за грешка и за проблем, но не е за мен, предпочитам да имаме човешки отношения и да си помагаме (той на мен предимно, аз няма с какво да му помогна).
Само ми е мъчно, че толкова много ме е лъгал, предавал; че години наред приятелите и приятелките му са ми се присмивали зад гърба и са ме съжалявали, докато той си е живеел паралелния живот с паралелните връзки и паралелните приятели
А аз си мислех, че споделяме живота си

Та заради това, че не крещя и сме в добри отношения, не знам дали е осъзнал КОЛКО всъщност ме е наранил и че срути целия ми живот и трябва да почвам отначало

Знаеш ли, канят ме на срещи. Много изненадващо за мен, всъщност, не очаквах. Обаче аз викам - тц, не мога, не съм готова.
И е така - не съм готова. Как да седна да си говоря приятелски с някой мъж, като мразя мъжете в момента; да не говорим пък, че най-вероятно никога няма да повярвам на някой мъж.

И ей така - сама си го слагам повече.

Ебати депресарската история съм, честно. Хем знам, че ТЯ освен с тяло с нищичко не ме превъзхожда. Добре де, не знам, но мога да предположа. Все пак на 20 си е още дете.
Ама ей на - и мисълта за секс ме отвращава, защото 1-во мисля как те го правят  Sick и 2-ро като си представя как си лягам с някой и тепърва трябва да напасваме тела, движения ... УЖАС

Е, не, тоя пост мислех да го изтрия, но ще си го запазя и като се почувствам по-добре някой ден ще го изтупам от прахта да му се посмея (надявам се)

# 18
  • Мнения: 2 327
Забравила си някои неща за секса Simple Smile
В една нова връзка, секса се основава на страст и по-малко на познаване на партньора. Опознаването идва полека с времето. Само не си навивай на пръста колко е гадно и как никой друг няма да ти достави същото удоволствие. Идея си нямаш на какво можеш да попаднеш Simple Smile Имам няколко познати, които наскоро си смениха дългогодишните партньори. Преди винаги са обяснявали, че партньорите им дава всичко и повече няма какво да искат. Ама сега друго казват Simple Smile

Виж за това че си представяш бившия с новата му половинка... Опитай се да си го забраниш. Няма да стане отведнъж, но наистина с времето ще спреш да мислиш за това. Просто като усетиш, че клониш натам се разсейвай, хващай се с нещо интересно и така... Ще си дойдат на място нещата.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 281
Забравила съм, вярно е  Laughing
Ама това да ми е проблема де  Mr. Green

А за другото - снощи ми се случи за сефте и ме свари неподготвена - гледах филм и като взеха да правят героите секс и дръннн, в главата ми нежелани мисли и картини.
Не можах да се разсея снощи, следващия път ще се постарая повече.

# 20
  • Мнения: X
Ами тежко е да.
Забелязала съм, че който е успял да загърби миналото и да си хване нов мъж, се чувства и живее по-добре.
Щом имаш предложения, мисли в тая насока. На принципа клин клин избива най-лесно ще забравиш оня.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 281
оня , гледай каква си груба  Simple Smile
той човека не ми е виновен, че съм патка и не мога да отлепя напред
мисля в тази насока, но много ме е страх, че ще се разочаровам, а точно в момента това би ми било непоносимо
затова засега се въздържам

# 22
  • Мнения: 1 732
той човека не ми е виновен, че съм патка и не мога да отлепя напред

Ами да, те милите за нищо не са виновни...
Пък и той неговият си го продължава успешно  #Cussing out

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 15:23 от САБИНА

# 23
  • Мнения: X
Да бе да - то стана ясно че ние сме си виновни - за назидание нали се разбрахме - в клетки на Славейков.  hahaha

Ми може да съм груба ама.. нали знаеш - те щото с мен са много мили та и аз попивам.
Виж, за страха си права - който го е страх от мечки не ходи в гората.
Ама и от много смелост полза няма - ето ме мен много съм смела и затова водя такова съществувание. Ти си решаваш, животът си е твой, аз ти показвам насоки в които ти предлагам да мислиш - пък ти ако искаш.  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 17 281
САБИНА - именно, продължава си го успешно и не ми пречи да продължа и моя. Само аз си преча за това.

Вижте, най-лесно е да обвиниш бившия за всички беди на света. Виждам го тук ежедневно и умишлено страня от такива теми (от сорта на "какво му желаете", "какво ви дразнеше", оная за говедото ....).
Ами не, аз не мисля, че той ми е виновен, това е пораженческо и е скриване на главата в пясъка. Говоря САМО за себе си, да уточня.
И в крайна сметка, да плюя и да говоря такива грубости за човек, с който съм споделила 10 години от живота си, създала съм дом и дете ... ами това би говорило много лошо за мен.

Моля никой да не ми се обижда, но и аз не искам да се обиждаме на бивши  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 17 281
Каси, а теб пък категорично те изключвам от горния си постинг - твоя си го заслужава всичко, дето се сипе срещу него  Mr. Green

# 26
  • Мнения: X
Аз пък не разбирам системата - той да ме гази аз да го хваля.
 newsm78
И друго - ако мислиш че сама си си виновна какъв ти е проблема всъщност? Просто си сърбаш попарата дето си си я сдробила значи????  #Crazy След като не си била заблудена, не си излъгана, живяла си 10 години с човек с ясното съзнание какво именно този човек представлява... след като ти си си виновна че както казваш 'друга го използва' , след като сама си си постлала... тогава какъв ти е въобще въпроса? И ние какво точно да направим?
Значи въобще ама въобще не смятам човек дето не може да си го държи в гащите - достоен за защита.  newsm78

Аз лично не съм изневерявала. И мисля, че ако бях го някога направила, не бих се чувствала горда от случващото се. А камо ли някой друг да се гордее с мен, да ме защитава и да се опитва да ме оправдае всячески.

Излиза, че ние не смеем да ги оплюем, за да не пострада нашето собствено его. Да не излезе, видиш ли, че ние сме били еди си какви патици дето сме ги избрали тия мъже. Е да, ама не е баш така. Хваленето им на мен ми прилича на паническо самозащитаване и отказване да признаем точно къде сме сгрешили. Отказване да признаем пред себе си точно колко именно самите ние сме затънали.

# 27
  • Мнения: 1 732
И аз не я разбирам Бърди...
Не че трябва да го оплюва, все пак е баща на детето и, ама пък и да го защитава...
Така де, то излиза, че той е напуснал семейството си щото така трябва  #Crazy
И е нормално.
А не е.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 281
Чакай, чакай! Говорим за различни неща, Каси.
Аз говоря за обидите - че няма да тръгна да го обиждам и да го наричам с епитети. Това го казвам с ясното съзнание какво ми е причинил. Фактът, че не го искам обратно за мен е достатъчно показателен за това какво мисля за него, както и че не приемам изневярата по никакъв начин. Просто не може да ми се обърне езика да му кажа говедо, е тва е.
Аз по принцип съм така към всички хора де, според мама това ми е най-големия проблем и докато не спра да защитавам всичко живо, ще си заслужавам всичко, което хората ми сервират.
Може и да е права, не знам.


# 29
  • София
  • Мнения: 17 281
Така де, то излиза, че той е напуснал семейството си щото така трябва  #Crazy

Чакай бее, недейте така, нещо не се разбираме днес. Кога съм казала нещо подобно????????

Освен това НЕ го защитавам, освен че отказвам да сипя обиди по негов адрес.

Общи условия

Активация на акаунт