За безамонячните бои...

  • 5 475
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 415
A има ли безамонячни руси бои?  newsm78 И изобщо има ли шанс да се изсветли косата само с безамонячна или трябва и предварително обезцветяване?
Боядисвам се руса от доста време (с амонячна боя) та вече е доста изтощена..
Ако някой е пробвал и има ефект, нека сподели, плс  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 17 407
аз имах същия проблем.Мацах се с Крамер и да не ви казвам каква станах.След една седмица отидох на фризьор и ме боядисаха с професионалната безамонячна на Лореал.Цвета стана точно такъв какъвто трябваше.

Е, значи имам шанс Mr. Green Колкото до Крамер- спрях се на нея, след като изчетох всичките суперлативи, а и в магазина ми я похвалиха. Уж професионална, не знам си какво...Май повече няма да експериментирам с марките.

# 17
  • Мнения: 77
Здравейте, знам че има безамонячна на лореал професионал за руси коси но не съм ползвала, ако някой знае за безамонячна боя за пепеляв цвят моля да сподели.В момента съм с лонда професионал 9.1 и 8.1 ми ги смесва фризиорката .

# 18
  • Мнения: 22 436
Въпросът ми е: може ли да се боядисам с безамонячна боя, след като винаги съм го правила с амонячни? Прочетох на кутийката на Лореал Кастинг да не се ползва върху прогресивна боя. Някой знае ли какво означава това?

Няма проблем стига да не е примерно седмица след като си се боядисвала с амонячна боя.
Покривни са и много трайни. Аз лично не се боядисвам, но майка ми ползва такава боя от скоро и е много доволна.
Лошото е че имат само тъмни нюанси.)

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
A има ли безамонячни руси бои?  newsm78 И изобщо има ли шанс да се изсветли косата само с безамонячна или трябва и предварително обезцветяване?
Боядисвам се руса от доста време (с амонячна боя) та вече е доста изтощена..
Ако някой е пробвал и има ефект, нека сподели, плс  Rolling Eyes
Има, но не светло русо. Средно и тъмно русо - по има шанс да намериш - но само професионални в салон.

# 20
  • Мнения: 27 524
Има и на Лореал Кастинг руса, но не е много светла. Пробвала съм я, не е лоша. Обаче безамонячните руси са си за светли коси, не могат да изсветляват много. Малко да, защото все пак са си с нормален окислител.
Има и на Гарние Мовида, но тя е по-тъмна от Кастинга.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 456
Венера, аз имах същия проблем с тази боя преди доста време, много ми я хвалиха и се отми адски бързо. Аз се боядисвам с Лореал Кастинг, синъо - черно, косата ми иначе е светло кестенява и при мен покрива добре.

# 22
  • Мнения: 4 770
Препоръчайте ми безамонячна боя, освен Кастинг!

# 23
  • Мнения: 208
Венера, аз имах същия проблем с тази боя преди доста време, много ми я хвалиха и се отми адски бързо. Аз се боядисвам с Лореал Кастинг, синъо - черно, косата ми иначе е светло кестенява и при мен покрива добре.
Доскоро се боядисвах с Кастинг и по мое мнение не се отмива бързо - въпреки,че си мия доста често косата. Много тъмно кестеняво беше цветът.

# 24
  • Мнения: 17 407
Благодаря за отговорите! В крайна сметка си купих пак амонячна боя, но изпитана Mr. Green Кастинга мисля да го пробвам по- нататък.
petetpopeteto, Yunsey са хубави- аз съм ползвала амонячна и с по- ниско съдържание на амоняк, но има и без( също много добри).

# 25
  • Мнения: 4 770
Благодаря ти! Знам, че Yunsey са професионални продукти за коса, но можеш ли да ме ориентираш в цената?

# 26
  • Мнения: 17 407
Преди около 3 години бяха към 7лв. Сега не знам(не намирам моя цвят и не съм си купувала), но мисля, че няма промяна кой знае каква.

# 27
  • Мнения: 4 770
Благодаря ти! А аз мислех, че е поне 15лв. Ще я пробвам, веднага щом мога.  bouquet

# 28
  • Мнения: 266
Препоръчайте ми безамонячна боя, освен Кастинг!
На Vitality's. Много съм доволна от нея. Добре покрива, косата след боядисване е жива и лъскава, издържа около 4 седмици (и с амонячна след това прорастват корените). Професионална е, стига поне за 2 боядисвания, около 15 лв. Peace

# 29
  • Мнения: 17 407

 На Vitality's. Много съм доволна от нея. Добре покрива, косата след боядисване е жива и лъскава, издържа около 4 седмици (и с амонячна след това прорастват корените). Професионална е, стига поне за 2 боядисвания, около 15 лв. :peace


Само в салони ли се продава?

Общи условия

Активация на акаунт