Димитровград - деца, мечти - ще бъде хубаво лято, нали!

  • 14 425
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 342
 baloni baloni baloni Честит празник и от мен на всички малки newsm32 и поотраснали дечица като нас!  newsm30
Желая ви усмивки!   baloni baloni baloni baloni

И аз пак да напомня за себе си - ДЕТЕГЛЕДАЧКА ми трябва Praynig Praynig Praynig
За ДНЕС Joy
Имам само едно предложение и ако до края на деня не получа други координати, просто няма да имам избор...

# 16
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Аз оживях  #Crazy Но ще пиша утре. Видях само Надежда  bowuu
 Тони, нямам идея, съжалявам! Дано да случиш на жената! До утре ... Празника стана добре, накрая малко оливка, но....дано децата са се радвали

# 17
  • в къщи
  • Мнения: 467
Здравейте  и от мен.Аз видях и Тони,и Надето bowuu.Не останахме много,че нямаше време  33uu.Наде,по-хубава си и по-слаба на живо Heart Eyes.Тони,идея нямам как да помогна,дано жаната се окажа свястна fingerscrossed.
 

...kukli4ka, защо, какви лекари? Sad Дано не е сериозно и да се оправяте бързичко!
   Нищо сериозно-пъпки по ръцете.Някава алергия се оказа,баща и я завел на кожен л-р през деня.

# 18
  • Мнения: 3 342
Аз успях да се видя за малко с Кукличка и малко повече с Надето. Тръгнахме си много бързо - Вики не искаше да стои в количката, а пуснехме ли го да ходи, изчезваше като ракета в тълпата. Да не говорим, че му излезна някакъв обрив/за който подозирам тревите край Виенския салон и някакво гадно насекомо/ - така че и ние ходихме на кожен лекар, та дори стигнахме до Бърза помощ за инжекция Урбазон. Дано днес обривът намалее, за да не се наложи да го боцкат отново Confused

А за моята детегледачка - ще измисля нещо. Благодаря ви Hug

# 19
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Дайте идея кога да се видим. Надя е тук до сряда- така че възможностите са понеделник и вторник! Аз съм на линия и за двата дни, за сега поне.

http://vbox7.com/play:a6598d57    Cry Cry Cry

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 11:10 от RAVIA

# 20
  • Мнения: 648
   Момичета, много се радвам, че успях да ви видя почти всички Hug
Кукличка, благодаря ти за милите думи Blush още като те видях и ми заприлича на Белослава, сигурно вече са ти го казвали Flutter
С Тони успяхме наистина малко повече да побъбрим, но едвали бе достатъчно!
Равия като един виден организатор, покрай многото ангажименти успя и на мен да ми обърне внимание, за което й благодаря Peace
На пазара пък с Естрела сладко се раздумахме за фън шуй Flutter

Беше много хубав празника на 1-ви Hug

В понеделник аз няма да мога да дойда на среща, не искам да се ангажирате всеки си има някаква работа Blush

Хубава седмица  bouquet

# 21
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Идеи?  newsm78
 Наде, ти избяга после много бързо, а да си призная освен теб и Марианчето,с която си казахме набързо здрасти, друг никой не видях. Време е да се виждаме вече- хайде още не е толкова горещо за обидни срещи. Става и на Муза , между другото, ако Виената е пълна.

# 22
  • Мнения: 3 342
Аз едва ли ще успея за среща тези дни - днес е сигурен ангажиментът ми, а утре - най-вероятно отново няма да мога. Тази седмица съм вече без детегледачка, съпругът ми е в отпуск и сигурно по обед ще отскачам до вкъщи, за да ги наглеждам.

# 23
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Тони,пиши кога можеш, ние ще видим да се нагласим покрай вас ,работещите.

# 24
  • Мнения: 3 342
Тони,пиши кога можеш, ние ще видим да се нагласим покрай вас ,работещите.

Ами няма да е тази седмица...
Другата може би.
И да се похваля, че днес новата ни бавачка ще дойде за няколко часа. Стискайте палци децата да я харесат, а и тя да не се уплаши Mr. Green

# 25
  • в къщи
  • Мнения: 467
Стискамеее  fingerscrossed.
На тази среща ще гледам да дойда.Тони,чакаме да се похвалиш за новата бавачка Laughing.

# 26
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Тони,какво стана с бавачката?Още иска ли да е бавачка?Или се е отказала  hahaha Децата как я възприемат? А ти? Не се крий,казвай бързо.

# 27
  • Мнения: 3 342
Тони,какво стана с бавачката?Още иска ли да е бавачка?Или се е отказала  hahaha Децата как я възприемат? А ти? Не се крий,казвай бързо.

Ох, не знам... Не съм говорила с нея. Тя идва засега за по няколко часа. Другата седмица ще решим - и тя, и ние дали си пасваме.
Но вчера малчуганите са се развихрили с пълна сила. Виктор, защото му растат кучешките зъби и е невероятно крив, а Дани - защото пред публика представлението трябва да е възможно най-шумно и впечатляващо Joy
Милата жена... А иначе децата са я харесали. Поне засега нещата вървят добре.

# 28
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Здравейте!!!Наблюдавам ви!

# 29
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Аааааааааах, ти! Знаех си аз ,че някой ни наблюдава  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт