Възможно ли е да е толкова ефтино

  • 2 729
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 504
Здравейте момичета, малко разводнявам темата, но в края на другата седмица ще пътувам за Турция и някой би ли ми отговорил парфюмите в безмитните магазини стават ли? Оригинални ли са или ментета? Не мога да се реша дали да си купя от там..

# 16
  • Мнения: 35 971
да, съвсем оригинални са  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 936
да, съвсем оригинални са  Mr. Green

 Joy Joy Joy

много-о-о...то май само тестери се произвеждат вече...за бг-пазара!

# 18
  • Мнения: 1 465
Не вярвам да са истински, ако са като парфюмите на морето в Несебър. Само като ги помирисах видях че са минали и заминали покрай истинските Joy
Да бе Allure на Chanel - 60лв друг път. Тук е най-малко 70? - 50мл. Naughty Ако са фалшиви или крадени - може.
А тук е забранено да се продават тестери - подаряват ти ги когато си купуваш парфюм или нещо друго.

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 16:25 от Pollia

# 19
  • Мнения: 35 971
Здравейте момичета, малко разводнявам темата, но в края на другата седмица ще пътувам за Турция и някой би ли ми отговорил парфюмите в безмитните магазини стават ли? Оригинални ли са или ментета? Не мога да се реша дали да си купя от там..
да, съвсем оригинални са  Mr. Green

 Joy Joy Joy

много-о-о...то май само тестери се произвеждат вече...за бг-пазара!

в безмитните парфюмите са си съвсем истинки, уверявам те!

# 20
  • Мнения: 2 677
Тц. Има нещо гнило... Thinking

# 21
  • Мнения: 274
не е възможно Peace

# 22
  • Мнения: 2 936
Здравейте момичета, малко разводнявам темата, но в края на другата седмица ще пътувам за Турция и някой би ли ми отговорил парфюмите в безмитните магазини стават ли? Оригинални ли са или ментета? Не мога да се реша дали да си купя от там..
да, съвсем оригинални са  Mr. Green

 Joy Joy Joy

много-о-о...то май само тестери се произвеждат вече...за бг-пазара!

в безмитните парфюмите са си съвсем истинки, уверявам те!

малко объркване е станало-отговора ми е по темата,а не за безмитните магазини !

# 23
  • по света
  • Мнения: 1 587
  202uu,
не се заяждам но промени поне заглавието Peace

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И в Несебър, и по всички курорти предполагам продават парфюми по улиците. Чудя се кой ги купува.  ooooh!
П.П. От безмитен магазин съм си купувала парфюм, истински беше.

# 25
  • Мнения: 3 835
А тестерите - тези дето са по 100мл, те не са ли истински?
Аз дори си мислех, че са по-трайни - нали трябва да ме убедят да си купя аромата  Thinking

# 26
  • Мнения: 504
Благодаря за отговорите, имам Ви доверие ще си купя от FREE SHOP'a парфюм.

# 27
  • Мнения: 5 647
Ментета. Сигурно, ако се разтърсиш ще ги намериш същите на тройно по-ниски цени в някой забутан магазин.

# 28
  • Мнения: 1 069

А тук е забранено да се продават тестери - подаряват ти ги когато си купуваш парфюм или нещо друго.
И така би трябвало да бъде, то на опаковката му пише, че не е за продажба. Но в БГ няма кой да спазва правила, даваш си 100 лв за тестера и приятен ден!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
Дали пък не става дума за "нови дрешки" на стар сайт?  Thinking Нещо много силно ми напомня на parfum.free.bg, който от известно време насам е в постоянен ъпгрейд  Laughing
Напомням, че там продаваха Коко Мадмоазел за 60 лв., че и подарък втори парфюм предлагаха от време на време  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт