Официална лятна рокля?

  • 27 570
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 376
Миленика, благодаря  newsm51

# 76
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз си взех на Кенсол страхотна рокля, памучна, със сатенени ивички и сатенен колан на розови, бежови и зеленикави цветя и пеперуди.
Не знам дали е официална, но става и повод според мен

# 77
  • Мнения: 6 155
Аз си взех на Кенсол страхотна рокля, памучна, със сатенени ивички и сатенен колан на розови, бежови и зеленикави цветя и пеперуди.
Не знам дали е официална, но става и повод според мен
Снимка?  Party

# 78
  • Мнения: 3 782
Аз си взех на Кенсол страхотна рокля, памучна, със сатенени ивички и сатенен колан на розови, бежови и зеленикави цветя и пеперуди.
Не знам дали е официална, но става и повод според мен
И аз искам да я видя.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 535
Ще направя снимки, но сега съм на работа довечера

# 80
  • Мнения: 778
А пък мен ме е хванала shoping-mania-та от едно известно време за рокли -
Ето една от тях - много ми хареса още като я видях на витрината на затворения магазин

http://picasaweb.google.com/r.karaasenova/lLkKGK/photo#5077497557964390466
http://picasaweb.google.com/r.karaasenova/lLkKGK/photo#5077497566554325074

# 81
На Дика е нали,тая дето аз я показах в предните страници е същата само че друга разцветка

# 82
# 83
  • Мнения: 1 745
Страхотни предложения имате,но някой да спаси и мен.Трябва ми и на мен рокля,че на 07.07.07-прословутата дата, кумовете ни ще се женят,а аз тогава ще съм в 8 месец. newsm78 .Не ми се дават много пари,щото после едва ли ще мога да я облека. Joy Нещо симпатично за тумбаци . Направо ми давайте линкове или пък адреси в София,щото нямам никаква възможност да обикалям.  Rolling Eyes Благодаря предварително.

# 84
  • Мнения: 778



Ха, същата е .... но не съм я купила от Дика, а от Истамбул  Shocked Shocked Shocked....

# 85
  • Мнения: 334
Аз също съм на сватба юли месец и немога да си намеря рокля.Миналата седмица идвах в София и обиколих доста магазини, така и не си харесах.
Искам роклята да бъде от сатен с тънки презрамки, дължина до коленете,семпла,но все пак елегантна.
Помагайте,къде да търся.

# 86
  • Мнения: 1 317
Ето я и роклята на мен. Презрамките ги слагахме допълнително, че не се харесвам с дреха без презрамки.
http://bgphoto.net/photos/328/o633177116443281250.jpg
http://bgphoto.net/photos/328/o633177114649531250.jpg

Кармен, тази рокля е убиец, много ми харесва  smile3521

# 87
  • Мнения: 4 202
Страхотни предложения имате,но някой да спаси и мен.Трябва ми и на мен рокля,че на 07.07.07-прословутата дата, кумовете ни ще се женят,а аз тогава ще съм в 8 месец. newsm78 .Не ми се дават много пари,щото после едва ли ще мога да я облека. Joy Нещо симпатично за тумбаци . Направо ми давайте линкове или пък адреси в София,щото нямам никаква възможност да обикалям.  Rolling Eyes Благодаря предварително.

В Манго имаше много рокли широки от бюста надол, но все пак зависи колко ти е голям шкембака.
Сега има и намалние там, но едва ли ще са под 80 лв.

# 88
  • София
  • Мнения: 7 828
eleonor, и ти и роклята сте много сладки.  Hug

# 89
  • Мнения: 1 745
Страхотни предложения имате,но някой да спаси и мен.Трябва ми и на мен рокля,че на 07.07.07-прословутата дата, кумовете ни ще се женят,а аз тогава ще съм в 8 месец. newsm78 .Не ми се дават много пари,щото после едва ли ще мога да я облека. Joy Нещо симпатично за тумбаци . Направо ми давайте линкове или пък адреси в София,щото нямам никаква възможност да обикалям.  Rolling Eyes Благодаря предварително.

В Манго имаше много рокли широки от бюста надол, но все пак зависи колко ти е голям шкембака.
Сега има и намалние там, но едва ли ще са под 80 лв.

Ами благодаря ти.Ще трябва да пообиколя явно,ама с мъж ми,щото иначе може да тупна някаде  #Crazy .Аз в началото на бременността като нямах корем видях една много хубава в Тера Нова,но не я взех,щото не знаех колко ще ми порасне тумбака( сега ми е 92 см. обиколката ).По закона на гадостта когато търсиш няма,а като не търсиш си харесваш сумати неща. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт