Официална лятна рокля?

  • 27 575
  • 130
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 317
Ами благодаря ти.Ще трябва да пообиколя явно,ама с мъж ми,щото иначе може да тупна някаде #Crazy .Аз в началото на бременността като нямах корем видях една много хубава в Тера Нова,но не я взех,щото не знаех колко ще ми порасне тумбака( сега ми е 92 см. обиколката ).По закона на гадостта когато търсиш няма,а като не търсиш си харесваш сумати неща. newsm78

То това лято виж че са модерни такива рокли - с висока талия, по-широкички, по-еластични, така че мисля, че ще усрееш да намериш нещо подходящо. Само не излизай в големите жеги. И после да покажеш какво си си взела  Hug

Иля - благодаря ти    newsm51

# 91
  • Мнения: 376
Eleonor@, много си елегантна с тази рокля.   bouquet Има ли в други разцветки?

# 92
  • Мнения: 1 317
Eleonor@, много си елегантна с тази рокля. bouquet Има ли в други разцветки?

Мерси, мерси  Hug
Нямаше друга разцветка, даже имаше само 2 рокли в 2 номера. По принцип ми казаха, че се шият роклите в Шумен и са ишлемарски и ако остане плат, правят 2-3 рокли, които да продадат в магазина в Русе  Peace

# 93
  • Мнения: 3 782
Eleonor@, много си елегантна с тази рокля. bouquet Има ли в други разцветки?

Мерси, мерси  Hug
Нямаше друга разцветка, даже имаше само 2 рокли в 2 номера. По принцип ми казаха, че се шият роклите в Шумен и са ишлемарски и ако остане плат, правят 2-3 рокли, които да продадат в магазина в Русе  Peace
В Шумен ли ги шият? На мен много ми харесва роклята,знаеш ли дали продават в Шумен такива? newsm78

# 94
  • Мнения: 1 317
ani_4ka - нямам представа. ТИ от Шумен ли си? Мисля че шуменската фирма изпълнител беше нещо от рода на Тони М или нещо подобно, но според мен би трябвало и за някой магазин там да оставят някоя и друга бройка  Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 2 015
Аз пък си купих тази и мисля, че е идеална за официален случай и ежедневието- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=19003&photo=115.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Момичета и аз съм на СВАТБА след 2 седмици......а рокля НЯМАМ!

Първо исках червена, сатенена....гол гръб.....с талия , която почва под бюста /има още коремче да прибирам/.......... Rolling Eyes
Сега вече искам просто....хубава  Hug....със нещо зластито, защото имам златни чехли с високо токче...!!!

Дайте идеи! Praynig

# 97
  • Мнения: 1 317
Аз пък си купих тази и мисля, че е идеална за официален случай и ежедневието- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=19003&photo=115.

Много е хубава, ама и ти има какво да покажеш  Wink Peace

# 98
  • София
  • Мнения: 18 679
Обиколих Витошка, Солунска и Графа - буквално всеки магазин!!! Върнах се с три торби дрехи и обувки/между другото има разпродажба в Саламандър/, но рокля за сватбата - не Naughty
Днес ще обиколя моловете. Ако и там нищо, отивам по гащи Crossing Arms

# 99
  • Мнения: 4 202
...Първо исках червена, сатенена....гол гръб.....с талия , която почва под бюста /има още коремче да прибирам/.......... Rolling Eyes
Сега вече искам просто....хубава  Hug....със нещо зластито, защото имам златни чехли с високо токче...!!!


В Манго на Витошка пробвах червена сатенена с висока талия, не беше с гол гръб, струваше към 120 лв., но сега има намаление и може би е по-евтина, но в мола я нямаше.

# 100
  • Мнения: 1 063
vadjra - прекрасна си, а и роклята също. Hug


# 101
  • Мнения: 3 782
ani_4ka - нямам представа. ТИ от Шумен ли си? Мисля че шуменската фирма изпълнител беше нещо от рода на Тони М или нещо подобно, но според мен би трябвало и за някой магазин там да оставят някоя и друга бройка  Rolling Eyes
Не,но живея близо до Шумен. Вярно,че има такава фирма Тони М, те обаче нямат магазин или поне го бяха закрили. Трябва да отида да видя дали не продават.
mi6ka82, като има какво да покаже човек всичко му стои добре.
В интерес на истината и скромна рокле с добре подбрани висулки стои също толкова изискано.

# 102
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, в Кенсол в Скай комплекса има невероятни рокли, просто очите ми останаха Crazy Купих си за сватбата точно каквато исках, и то за няма и 80 лева. Мноооого съм доволен Sunglasses Господ да я поживи мамата, която ми ги препоръча някъде по-назад в темата! Благодаря Hug Вече им ставам редовен клиент Simple Smile

# 103
  • Мнения: 334
Момичета, в Кенсол в Скай комплекса има невероятни рокли, просто очите ми останаха Crazy Купих си за сватбата точно каквато исках, и то за няма и 80 лева. Мноооого съм доволен Sunglasses Господ да я поживи мамата, която ми ги препоръча някъде по-назад в темата! Благодаря Hug Вече им ставам редовен клиент Simple Smile
Покажи я де.Роклята Grinning

# 104
Momicheta, vijte tuk oshte nqkolko idei i suveti za rokli

http://varnashopping.com/?p=42

Общи условия

Активация на акаунт