Официална лятна рокля?

  • 27 573
  • 130
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 376
Искам съвет от Вас момичета, че съвсем се обърках от обиколки по магазините. Според Вас подходяща ли е за кума рокля без презрамки /горе е като бюстие, отзад е с цип/, от кръста надолу се разширява с няколко плохи и дължината й е до коляното. На черен фон с големи червени рози. Не мога да преценя дали е достатъчно официална или е по-скоро еждневна. Съжалявам, но нямам снимки. Дано да съм обяснила правилно.

# 106
  • Мнения: 1 952
Каква е материята?

# 107
  • Мнения: 376
Ами ластична материя, нещо като памук с еластична нишка. Не е коприна, не е сатен.

# 108
  • Мнения: 1 317
Само един съвет - кума, с рокля без презрамки - дали няма да ти е неудобно и все да я подръпваш роклята? Ще играеш хора, ще танцуваш - мисля, че ако не е стегната достатъчно ще се чувстваш некомфортно.
Съдя по себе си   Simple Smile и затова винаги  избягвам рокли без презрамки, колкото и да са стегнати.  Peace

# 109
  • Мнения: 376
И аз имам едно наум за рокли без презрамки, но тази е доста стегната /уж/.

# 110
  • Мнения: 1 952
Вземи съвет от някой, който може да те види с роклята, нашето мнение трудно ще ти помогне, защото ние си фантазираме каква евентуално е роклята ти.
 и всичко зависи от сватбата. Въпреки че ако смяташ роктлята за недостатъчно официална, може да прибавиш някоя брошка с камъни, диадема, обувки .... нещо лъскаво, така ще придадеш по- сватбарски вид.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 477
Eleonor@ е права, на последната сватба, на която бях, кумата беше с такава рокля и цяла вечер се подръпваше. Лошото на тия рокли е, че пред огледалото са супер, но не стават за много движение. Наистина едни красиви ефектни обувки ще завършат тоалета, ако иначе ти се вижда недотам официален.

# 112
  • Мнения: 1 254
сладкишка, елеонора е права за "без презрамки", но ако горната част наистина е бюстие, мисля че няма да имаш проблеми. Но наистина е трудно да се прецени още повече че не сме виждали роклята. Аз бях кума на свата с бюстие и наистина нямах никакви проблеми, макар че доста се опасявах. Ето го въпросното бюстие:

# 113
  • Мнения: 376
Всъщност тя не е с отделно бюстие. Цяла рокля е, горната й част е плътно по тялото и отзад е с цип.

# 114
  • Мнения: 1 317
Сладкишка, незнам, аз не бих рискувала, колкото и да е стегнато, но това си е мое мнение  Crazy На моята рокля на точките, която съм показала преди няколко страници съм й зашила презрамки, за по-сигурно  Peace

Иначе както казва Мис Каприз, ако е такъв тип като нейното проблема почти е решен, тези са доста стабилни и стегнати.  Wink

# 115
  • Мнения: 376
Момичета, май се отказах от тази рокля без презрамки. Мерих една друга, която обаче като цвят ме притеснява как ще изглежда примерно на снимките. Та цвета е кафяво, златисто, бежово и бяло в комбинация. И дали е модерно това лято кафявото и златистото?

# 116
# 117
# 118
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Без презрамки е,да

# 119
  • Мнения: 376
Ами дали е подходяща за кума? Съвсем се обърках от тоалети...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт