АВГУСТИНЧЕ рита мама бясно, май че взе да му е тяснo!

  • 9 947
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Франито, умирам си да си живеем в България, но мъжът ми не иска, а и донякъде е прав, за6тото тук ни е емного по- лесен у уреден живота, а и за деца е много сигурна държава, до 12 годинки на детето, ни6то от лекарските услуги не се пла6та.
Само, 4е аз съм готова да се мъ4им в България, толкова ми е тежко тук, толкова са студени хората, а и климата не ми допада и Варна така ми липсва. Но, лЮбов, какво да се прави, 4овек неможе да има вси4ко и трябва да се примиря. Поне се надявам да можем 4есто да си идваме- поне два пъти в годината  Praynig

# 46
  • Pb
  • Мнения: 1 183

Сетих се нещо във връзка с имената: Като се родил мъжът ми, първороден внук, естествено решили да го кръщават на свекъра, и свекървата на моята свекърва /бог да я прости/ предлага име - Румен на дядо си Ристо  Joy, а той никакъв Ристо не бил, ами Христо. Така му викала жената цял живот,а беше и почти неграмотна... Е, не го кръстили Румен ами Християн  Grinning
Ха-ха, мн. готина историйка...

М/у другото, в момента дават Н. Idol и Слави се появи!

Бобченка и мен днес ме питаха защо не са ми направили серклаж... не съм наясно кога се прави кога не...

Пфу, тези истории с имената са ми доста противни, могат да отровят живота на иначе щастливо семейство...и в нашия род има разни изпълнения, но не искам да им отдавам чест ooooh!
За сега, нещата при нас са мирни. Моите родители никога няма да направят на въпрос на кого е кръстено детето. Надявам се и родителите на Румен да се държат зряло и да нямат нелепи претенции.

# 47
  • Мнения: 25
Здравейте момичета. Абе какво правите вие мен ме няма 5 дена и две теми изписани.
Гита поздравления много лятно настроение внесе отново.
Какво става с Димианки с разкритие ли е #Crazy? Как е станало. Ще се върна предишната тема да видя. Ще и стискаме палци всичко да е наред.
Аз ви пиша от една комшийка и ще тръгвам.Тази седмица съм в болничен малката е болна и ще се гледаме. Абе нещо напоследък не ни върви.
Цунки по тумбите и всичко да се оправя.

# 48
  • Мнения: 107
Елхичка, мерси за кошарката. Наистина за малки жилища е много подходяща.
 Мариета, много хубава ви е станала спалнята...искам и аз такава....
 Ох така се нахраних...едва дишам.
 Ами Дими как с разкритие ли ще си ходи? Много ми стана странно....Съвсем съм непросветена в тази област!!!!
 Ади и аз имам течение и понякога е много силно...един ден преди известно време се прибирам от работа към нас и ми текна така силно та помислих че съм се начуркала...умрях от срам защото нямаше как да погледна дали имам мокро по дънките Laughing Laughing Laughing Пуснаха ми проба за течението и се оказа че няма гъбички, слагах глобули 2 пъти за да го лекувам, но нищоооооо.
 Зная че ако не мирише не са гъбички ама знае ли човек.
 

# 49
  • Pb
  • Мнения: 1 183

 Зная че ако не мирише не са гъбички ама знае ли човек.
 

Да и ако няма сърбеж ама знае ли човек Laughing

Да, Поли разкритието остава, важно е контракциите да се озъптят...

# 50
  • Мнения: 183
Здравейте , тумбачета Simple Smile
Аз няколко дни не съм влизала вие вече изписахте старата тема и на новата вече сте на 3 , сега ще има да чета дота , но ще се върна.А аз искам да се похваля , днес бях при моя доктор  при нас всичко е наред , ние сме вече 1200 , съответстваме на седмиците , кръвното поне не се е отразило на плацентата и на околоподните води и това ме радва.Видяхме само гръбчето и въобще не се обърна , но поне за малко видяхме как тупка сърцето му.За пола при него може би ще рабера другия път , че все още се чудя какво ще е бебчо Simple Smile Също така се радвам , че ще раждам в чатната клиника , тя ще бъде отворена на 1 юни и от следващия път ще сме на преглед там.Така , че Гита можеш да ми пишеш на първата страница , че ще раждам в Частната Гинекологична клиника в Стара Загора.Толкова съм щастлива , че усмивката ми не слиза от устата Simple Smile))))))))))

# 51
  • Мнения: 998
Гита, отново темата е страхотна   bouquet Исках да те питам тези кърпички за гърди за  какво точно се ползват?

За имената, предния път аз избрах и сега уж мъжО ще избира (но разбира се под мой контрол!)

# 52
  • Мнения: 223
Гита, аз като по-глупава и с философско образование продължавам да се чудя как ги правите тия темички тъй хубави. Гледам на другите са все с една и съща шапка. Между другото, ако нещо те стегне шапката тук из Младост, обади се за кафе. Аз на живо не съм досадна (казват хората Party Embarassed)
Относно разкритието - съседката роди на термина си, а преди седмици разбрах, че тя си ходела с разкритие 2 месеца. Явно не зашиват сега, защото вече сме в 7 месец и бебчо е голям. Вие нали помните, че Димианики все се чудеше колко е дебеличък бебчо - е сега вече знае. HugОбаче той май е големичък като нашия герой.
Моето собствено име си е доста приятно и винаги ми помага - аз съм кръстена на едно дете, което майка ми е гледала в детската градина преди 29 години. Така в БГ с моето име са само 7 жени. Ама няма да ви го кажааааааааа Sunglasses И не е някакво измислено.
Бебето си има вече "работно" име и на никого не е кръстено.
Е, Мариетка, много е уютно у вас! Гледам, че всички поглеждате към Дибо легълца, а те са от нашия край - във В. Преслав ги правят. Нали сте видели, че някои модели се и люлеят лекичко.
Имам въпрос. Вие бяхте казали, че ви боли "междукрачието", ама аз не ви разбрах. Това е свивките на краката горе и малко по жилите към краката ли. Мен мноооооого ме опъва и дори на коемчето отсрани. Ето защо трудно заспивам. забелязвам все повече промени и се чудя, а то е ясно защо - все по-голям е беб

# 53
  • Мнения: 1 216
Здравейте и от мен и цунки на всички маймунки!
Старата темичка с тъжни постинги сме я завършили...

Ирра, обмисли добре ситуацията и не се натоварвай сега с категорични решения, с теб съм

Димянки дано се закрепи и скоро да се връща във форума.

Аз днес бях на доктор и за 1ви път аправихме запис на тоновете на беб. Около 140 са. По видеозонски мерки малкият мъж е вече 1700гр +-200гр. Много мило ми стана. Обърнат е надолу с главата и няма вече място да се завърти наобратно, но пък може да си се врътка наляво и надясно - ясно го усещам.

Да се похваля днес купихме 1вата бебешка покупка - шапчица. За мен все още е рано, но заради пътуването така решихме. Нали от немско все ще харесам нещо за беб, а исках 1вото нещо да е шапка, като по традиция, нали бебоците излизат с глава напред!!!
Днес си взех билета за пътуването, ще имам прекачване в Прага. Та вместо 2 полета един в едната и един в другата посока, ще имам цели 6 с междинките! Малко се сдухах, но да се надяваме, че няма да има грижи.
Тиги Мигъл питаше що съм Щоши: ми от малка съм си так за нашите, никой друг не ми казва с този ник, а 84, щото за мейлът ми нямаше по малко свободно число. Излиза, че светът е пълен с Шошита!!!!

# 54
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Гита, отново темата е страхотна   bouquet Исках да те питам тези кърпички за гърди за  какво точно се ползват?

Вместо да се миеш всеки път. Специално за болницата ми се струва по-удобно с кърпички.

# 55
  • Мнения: 1 216
Забравих да похваля Мариета: бравос с ремонта!!!!!

Колкото до имената: и аз и таткото сме си кръстени на себе си, Дамян също, малчото пак ще е така. Ние сме си доста самостоятелни и никой не смее да се бърка със смели предложения за име. За беб сме избрали, така да се каже, но не го споделяме още, за сметка на това Баткото разказва на всички как ще се казва малкото му братче.
Много ви прегръщам момичета, веселете се хубавко и като мога пак ще се включвам.
Има много време, но за срещичка в края на юни какво ще кажете, мили мами?

# 56
  • Мнения: 107
Тиги, много ми стана интересно сега за името ти...как ми подпали любопитството...........................

# 57
  • Мнения: 107
Шоши за срещата аз съм на разположение събота и неделя ама след 02-06

# 58
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Шоши84, още веднъж - лек полет  Peace

Момичета, пожелавам ви лека вечер   bouquet Отивам под душа и след това да опъна морни копитца, че днес не съм се спряла  Crazy Утре сутринта се надявам да не прочета някоя лоша новина  Naughty

# 59
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета, благодаря ви за комплиментите Hug.
Тиги, айде де, издай как се казваш, няма да спя тая нощ от любопитство Crazy...
А за серклажа /зашиването/ - късно е сега, прави се доста по-рано, май най-много до 20-та седмица, ако не и по-рано...

Общи условия

Активация на акаунт