Юли на морето с тумбалаци, а ДЕКЕМВРИ идат нашите юнаци!

  • 11 219
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 169
Как го ядете този пастет Simple Smile Никога не съм го харесвала Simple Smile Вижте за тиквичките и аз ги моря много , но вече ядох тези дни и сега кротувам.
Да ви се оплача, някой е изхвърлил едно малко коте във входа и ми се къса сърцето да го слушам милото. Но не мога да го прибера и без това си имам една, а сега с котка от улицата .. не мога да рискувам. Как може да има такива хора не знам.
Аз в понеделник смятам да ида на доктор , че вече мина месец от последния път когато видяхме бебчо и ми се иска да го видя пак.

# 76
  • София
  • Мнения: 38
Привет и от мен   bouquet Не мога да смогна да ви изчета  Rolling Eyes
Килцата на мен са ми болна тема от край време, не че съм кой знае колко обемна, но откакто се помня се пазя какво ям и по колко  Embarassed
Сега все още не съм качила реални килограми, но пък тялото ми много се променя... отслабнала съм в дупе и крака, за сметка на коремче и паласки  Confused все още ми личи само когато съм гола, но пък панталоните вече започнаха да ме стягат и даже някои изобщо не мога да закопчая  Rolling Eyes
Ядат ми се само тестени неща и непрекъснато съм жадна. Вечер е някакъв кошмар, толкова ми е зле  Sick може би защото и съм вече много изморена след работа и готвене и всичко друго вкъщи  Thinking
Нямам търпение да мине тази седмица и от другата да започна да се чувствам по-добре  Peace
Днес ще ходя да си взема резултатите от изследванията и след това ще щъкна малко по магазините  Wink депресирам се като няма какво  да нося. Някой ходил ли е по София тия дни да препоръча магазини.... не съм обикаляла от седмици...

# 77
  • Мнения: 534
да ви кажа какъв номер ми спретна мъжа ми сега на обяд...зълва ми му казала да ми поръси главата с малко сол, без да забележа, и в зависимост от това за кво ще се хвана - носа или устата, ще се разбере какво бебе ме чака...та: ако се хванеш за носа - момче, ако е за устата - момиче...аз се хванах за носа  Peace
гледам го нещо се хили малко необичайно, питам го кво му става и той ми казва за номера...доволен демек от резултата, ухилен като наръпана краставица Joyhahaha...само да сме живи и здрави, пък каквото дойде Hug

# 78
Аз пък се депресирам като ходя п магазините защото и аз вече едва едва си закопчавам панталоните, а каквото пробвам вече всичко ми стой зле

# 79
  • Мнения: 534
ekler, добре дошла при нас...в предния постинг не разбрах дали ще си една от нас или просто споделяш мнение, та...добре дошла официално в нашите бойни редици Hug дай повече инфо като за първа страница Wink

# 80
Момичета, съжалявам, че не пуснах рецептата, но гледам Дари я е открила... Не мога да си влзна с потр. име затова не писах, изписва ми грешка в базата данни и да уведомя администратора, ама не знам как да го уведомя Sad

# 81
  • Мнения: 127
Здравейте, на всички, аз съм нова тук.
Та по въпроса с филийката с лютеница никак не е зле особенно като е леко лютичка  chef
 
 И аз обожавам да закусвам филия с лютеничка!Мммм...И май като гледам,повечето от нас довечера ще си похапнат тикивички Grinning И аз се присъединявам към отбора-най ги обичам пържени,със млечен чеснов сос  chef

# 82
  • Мнения: 534
Валка, нали под всеки постинг в дясно има "информирай модератор"...пробвай там...

# 83
  • Мнения: 11
Привет и от мен Wink От снощи чета за този пастет и днес вече не издържах, преди малко изядох една кутийка  Embarassed. Да питам - има ли някоя от вас която е усетила бебето?

# 84
  • Мнения: 444
Привет и от мен Wink От снощи чета за този пастет и днес вече не издържах, преди малко изядох една кутийка  Embarassed. Да питам - има ли някоя от вас която е усетила бебето?
newsm78 би трябвало да е още рано да ги усещаме , аз първото доста късно го усетих и даже бях почнала да се притеснявам  Confused , но определено като легна в тиха стая и ми се случва да усетя мойто сърце и ударите на бебо!!!!

# 85
  • Мнения: 11
и аз първото доста късно го усетих, даже през цялата бременност може да се преброят пътите на едната ръка ,когато ме е ритало. Но вчера усетих бебо за първи път и ми стана много странно. В офиса имам още две колежки които са бременни с второ бебче и те казаха, че преди да влязат в 4я месец са ги усетили.  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3 070
мами, вас приболява ли ви понякога коремчето??  newsm78 аз усещам едно придърпване от време на време, което ме разпъва от пъпчето до уретрата ми се струва.. едно такова все едно се опъва ластик.. много странно усещане.. да не говорим, че от няколко дни съм се надула като плондир..  #Crazy

# 87
scorpia  и аз имам такива усещания ,особено през последните две седмици ,все едно ще ми идва цикъла newsm78,но като питах док ,ми каза,че е нормално щото матката растяла и ако е прекалено болезнено да пия нош-па или папаверин ,но до момента чак непоносимо не е било.А относно надуването-да не ти казвам-аз и вчера се оплаках-краката и ръцете ми вечер са ужасни-такова подуване никога не ме е спохождало-особено на  краката.Направо не знаеш къде е глезен и къде коляно  Blush

# 88
  • Мнения: 11
Вече и аз се сложих в албума  Wink..... Днес май няма да се работи

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Иии, да се включа и аз по въпроса с храната, сега ми е по- добре и филийка с лютеничка ми звучи чудесно .
Колкото до килогамите - на мен май са си ми малко по принцип (бях 46), а сега съм поотслабнала, та съм 44 , иначе съм вискока 166см. Доки ми каза, че радко съветва жените да напълняват, ма в моя случай си било нужничко. Ма аз пък си се харесвам така.
Коремчето и мен ме приболява по описания начин , все едно нещо се опъва вътре, но е като на спазми по - скоро, боли ме около 1 мин. и минава после. не знам при вас дали е така.
И последно и за сиренцето да споделя - има едно в кутии пак. Кутията е синя и пише "Fetaki" на нея, много е вкусничко  newsm81

Общи условия

Активация на акаунт