Ягодка- обсъждане на продукти- 1-15 юни

  • 11 772
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 77
Монда перфекциониста може да е за по зряла възраст но на мен ми действа супер , кожата ми никога не е била толкова приятна и гладка . Исках само да кажеш нещо на есте за отгоре не го харесвам клиник. Stop

# 76
  • Мнения: 77
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56153&CatgId=2
Какво ще кажете за тази пудра аз съм със светла кожа но ходя на солариум дали е такъв цвета какъвто изглежда и ако някой е поръчал или ползвал да каже

# 77
  • Мнения: 13 512
Монда перфекциониста може да е за по зряла възраст но на мен ми действа супер , кожата ми никога не е била толкова приятна и гладка . Исках само да кажеш нещо на есте за отгоре не го харесвам клиник. Stop
Тогава пробвай Idealist-s вместо Perfectionist. Кожата ти ще е пак толкова приятна и гладка. Не е това основната функция на Perfectionist-а.
Не знам за 24 год. с какво да го комбинирам. Той е противобръчков серум за вее образувани бръчки ..Слагай  Хидра къмплийт и отгоре защита. Той е хунав хидратиращ крем, наложително е да  хидратираш, защото Пърфекшънист-а изсушава. Можеш да ползваш и  хидра къмплийт за очи.

# 78
  • Мнения: 1 313
Преди време питай, но никой не отговори от кои слънцезащитни продукти за тяло сте доволни.
Буба, ти ли си поръча нещо на Диор с фактор? Ако да , разкажи плс!

# 79
  • Мнения: 13 512
Аз отговорих за Биотерм-а  Sun fitness, спрей 15 фактор, не е мазен,за градски услловия е идеален.

# 80
  • Мнения: 1 313
не за градски, за плажни условия питам  sun

# 81
  • Варна
  • Мнения: 440
А това някой ползвал ли е?
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=39192

# 82
  • Мнения: 5 622
Преди време питай, но никой не отговори от кои слънцезащитни продукти за тяло сте доволни.
Буба, ти ли си поръча нещо на Диор с фактор? Ако да , разкажи плс!
За крем за лице ли говориш или за слънцезащитен плажен продукт?  newsm78

крем си взех с фактор на Клиник, а за плажа си получих днес олиото(но то не е и баш олио, щото не е мазно изобщо) на Ланком.

На Диор нямам нищо, освен дек. козметика. Аз преди време питах за един крем за лице на Диор, ама никой нищо не каза, та се въздържах..А сега поръчах на Прада овлажняващ крем за лице, та ще си е пълен риск с него, но вярвам, че ще е хубав все пак...  newsm78

# 83
  • Мнения: 5 622

Ко питаш. Взимай го, го пробвай. Ко ше му е  Wink

# 84
  • Мнения: 1 313
За тяло питам. Имам някои колебания, не че е фатално- аз все кафява ставам. Това олио на Ланком хубаво ли е?

# 85
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Не можах да прочета всичко, което сте писали в предната и в тази тема и не знам дали е обсъждано, но Монда, видях, че си писала за парфюми с феромони Realm - къде видя, че са с феромони и как да търся в ягодката ? Или ти знаеш от преди, че са такива. Имат ли някакъв мирис? Аз откривам само това http://us.strawberrynet.com/wfrag.aspx?brandid=538&color=42675#P42675

# 86
  • Мнения: 5 622
За тяло питам. Имам някои колебания, не че е фатално- аз все кафява ставам. Това олио на Ланком хубаво ли е?

де да го знам. днес го получих. Сигурно е хубаво, какво да е..Мирише приятно, не е много мазно, лесно се нанася..но е само 6-ти фактор. Аз исках 8ми да е поне, ама нямаше олио с такъв фактор  newsm78

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 829
Днес си взех мостри на 3-те стъпки на Клиник. Консултантката ми определи кожата като трети тип. Купих си също и Sity Block Sheer с 25 фактор и въпроса ми е - след трите стъпки като ползвам крема върху него мога ли да нанасям фон дьо тен? Сити блока може ли да се ползва самостоятелно, достатъчен ли е или върху него трябва да се нанася и друг крем? Rolling Eyes
Извинявам се за може би глупавия въпрос но в магазина почти нищо не ми обясниха  #Cussing out

# 88
  • Мнения: 36 127
Купих си също и Sity Block Sheer с 25 фактор и въпроса ми е - след трите стъпки като ползвам крема върху него мога ли да нанасям фон дьо тен? ДА, ако искаш по-покривен резултат; самият Сити блок е тониран /Sheer/ и за леко изравняване на тена по принцип е достатъчен Сити блока може ли да се ползва самостоятелно, достатъчен ли е или върху него трябва да се нанася и друг крем? НЯМА НУЖДА ОТ ДРУГ КРЕМ

честита покупка  Grinning

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 829
  bouquet Благодаря за отговора. Много съм доволна от покупките си днес. Сега ще видя как ще ми действат и на мен, така обсъжданите три стъпки на Клиник.

Общи условия

Активация на акаунт