Мият ли вашите мъже чинии понякога?

  • 18 812
  • 510
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 516
Рядко Peace
По принцип у нас всеки поема това, което му е по-приятно, затова аз мия чинии, а той готви, има и изключения разбира се, обикновено си мие тиганите и съдовете, които е използвал, докато направи яденето Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 270
Рядко Peace
По принцип у нас всеки поема това, което му е по-приятно, затова аз мия чинии, а той готви, има и изключения разбира се, обикновено си мие тиганите и съдовете, които е използвал, докато направи яденето Simple Smile
Това все едно аз съм го писала Peace
при нас също цари такова разделение на труда

# 17
  • Мнения: 8 999
Преди да купим миялна, чат-пат се включваше в тази дейност, но след като изпотроши мои любими чинии, му забраних изрично да ги докосва. Откакто машината ни отмени, така се е измързеливил, че дори не ги слага вътре - трупа ми ги по плота или дори още по-лошо - вътре в мивката, така че ми е трудно после да ги извадя /купчината понякога стига чак до чучура на батерията - когато сме имали много гости/.

# 18
  • София
  • Мнения: 344
Мие,мие, особено след вечеря.Понякога когато има тенджери и тави се опитвам аз да се вредя, но не винаги успявам.
Е после се налага да попивам блатото около него, но важното е желанието. Laughing

# 19
  • Мнения: 288
Моя прави всичко,единствено не глади,но като бях бременна дори гладеше newsm10

# 20
  • Мнения: 476
Мие, готви, глади(собствените си дрехи), пуска прахосмукачка, пералня, обира праха и всичко останало, НО само когато го помоля за това или нещо не ми е добре. Иначе сам не се сеща. Това обаче не ме тормози особено. С две думи - мъж мечта!  Hug

# 21
  • Мнения: 2 723
Имаме миялна машина, но ако има нещо за миене на ръка го мие той, аз много рядко

# 22
  • Мнения: 819
Мие, доста по-често от мен дори.Обикновено сутрин преди работа измива чиниите от вечерта.Никой не го е карал, сам си реши. Често готви, сервира масата и т.н /то за мен какво ли остава  Mr. Green /.
Веднъж дори така ме изуми с един коментар, че просто не знаех да вярвам ли на ушите си : решавам аз да му сервирам вечерята, докато той гледа някакъв филм, а той така се смути, скочи веднага и вика "ама защо ще ми сервираш, така се чувствам кофти, все едно си ми слугиня"  Shocked Чак гадно ми стана,че не ми даде. Обикновено това го правим заедно- ако единият сипва яденето, другият реже хляба и т.н.

# 23
  • Мнения: 38
 #Cussing out #Cussing out #Cussing outНе ми се говори точно това е причината и аз да съм в процес на стачка като little Suzy просто ми писна аз да  съм вечната "пепеляшка",а той да се излежава.Стига,до тук!!! smile3515.Нито чисти,нито готви...нищо аз да чистя,аз да готвя,аз дете да гледам,а той само да работи.Няма как!!!

# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Чинии мие много рядко. Аз предпочитам да свърша тази работа, докато той чисти с прахосмукачката /това е негова запазена територия/ Wink. Така стоят нещата и с останалите домакински дейности - всеки върши каквото му е по-приятно Laughing.

# 25
  • Мнения: 6 029
а какво правите като и на двамата е неприятна дадена домакинска дейност?

# 26
  • Мнения: 647
Може , но не мие.Предпочита да пусне прахосмукачка или да свърши нещо друго в замяна Laughing което мен ме устройва.В повечето случаи миенето на чинии е по-нетрудомката работа която се налага да се свърши .

# 27
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
а какво правите като и на двамата е неприятна дадена домакинска дейност?
Неприятната остава за мен....при нас това е единствено миенето на тоалетната Mr. Green...

# 28
  • София
  • Мнения: 1 352
Не, не мие. Мие ги миялната. Уж е негово задължение да я зарежда, но много често "забравя". Уговорката ни е вечер след вечеря да подрежда съдовете в машината, но понеже го домързява отлага за сутринта. А как се ядосвам като се прибера вечер от работа и видя чиниите още в мивката...

# 29
  • Мнения: 6 029
а какво правите като и на двамата е неприятна дадена домакинска дейност?
Неприятната остава за мен....при нас това е единствено миенето на тоалетната Mr. Green...

и в нас е така...

Общи условия

Активация на акаунт