Music Idol-13

  • 22 374
  • 598
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 7 420


Не, това е конкурс за музикален ИДОЛ .. страхотен пример за подражание, няма що .. не може 5 думи в изречение да свърже.  Sick
   МУЗИКАЛЕН(важно е!) Идол!!!

# 541
  • Мнения: 393
   МУЗИКАЛЕН(важно е!) Идол!!!
Никой не оспорва певческия талант на Невена, но за да си идол, трябва да бъдеш личност, която събира в себе си още куп дадености. Интелектът е една от тях, която не е никак маловажна.
Писна ми да се появяват големииии певци без капка мозък, на чиите песни куфеят пъпчасали пубертети.

# 542
  • София
  • Мнения: 4 966



Ако Мадона на интервютата изглеждаше по този начин-никога нямаше да е това,което Е!Така че никога не можем да изключваме едното от другото. Naughty
  А Мадона ,пък,една певица..... #Crazy
 
Дадох пример просто.За успял човек.Успяла певица.

Не оставяйте с впечатление,че не харесвам Невена.Фаворитка ми беше.Но просто ме разочарова.

И съм съгласна с мнението на AngelEyes.

# 543
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не, това е конкурс за музикален ИДОЛ .. страхотен пример за подражание, няма що .. не може 5 думи в изречение да свърже.  Sick
   МУЗИКАЛЕН Идол!!!(важно е!)
Аз пък смятам, че това е важно.
Тийнейджърите много рядко слушат музиката с ухото на професионалисти,
но за сметка на това копират държание, дрехи, прически ... от популярни люде
/че то ако ги нямаше тия парички музикалната индустрия пиши я бегала ако
разчиташе на голото пеене/
Слава богу, че Невена не е идол на моята дъщеря  Grinning
Тя предпочете да харесва Кремена - без моята намеса

# 544
  • Мнения: 7 420

Писна ми да се появяват големииии певци без капка мозък, на чиите песни куфеят пъпчасали пубертети.
 За съжаление и големите,в истинския смисъл,певици не са много в БГ!Даже....пръстите на едната ръка са ми много за изброяването им!Аз лично съм ожадняла за хубавите гласове,техничното пеене и чувствената музикалност.И за това прощавам на Невена всичките и издънки извън пеенето.Както и на Мария Илиева,например,(защото просто ме кефи гласа й!)
  Но не бих простила нищо на разни там ... Sick...ох даже не се и сещам за имената им в момента!Абе пълно е с някакви женици,не знам какво правещи в ефира на БГ-радио и БГ-телевизия с техните изпълнения.Колкото интелект и да ми покажат(в което аз също се съмнявам),няма да ги приема,защото за мен те са абсолютни боклуци!Нямат нищо общо с музиката!
   На фона на такива Невена е просто е диамант!Дано успее да се разгърне!БГ-естрада има нужда от такъв талант!Аз ще й се наслаждавам на пеенето и не ми пука какъв й е интелекта!
    Нека всеки си върши своята работа.Певците да пеят!Интелектуалците да мислят!И да не се правят едните на други,защото тогава става наистина гадно.....................

# 545
  • Мнения: 3 760
...
Писна ми да се появяват големииии певци без капка мозък, на чиите песни куфеят пъпчасали пубертети.
Добре де, ако сцената се напълни с интелектуалци на какво ще куфеят пъпчасалите тийнейджъри?  newsm78

Съвсем целенасочено пропуснах интервюто (мислех, че ще е само с Невена). Очевадно е, че момето до такава степен се е посветило на музиката, че няма време и желание за друго. Обаче как пее... Страхотна е!
От сърце им пожелавам на всичките дечица да се реализират успешно! Страхотни таланти са! Различни, разнообразни и толкова млади!  Heart Eyes

# 546
  • Мнения: 6 362
Изумена съм от част от коментарите в темата. Просто не знам какво да кажа. Като се има предвид колко добре и достойно се държаха финалистите, някои от коментарите тук направо ме озадачиха.
Няма нищо лошо в това, човек да отстоява мнението си, но считам, че на места грубостите са изключително прекалени.

Нямам намерение да си бода очите и да редактирам и трия постинги. Единствено моля за достойно поведение и малко мисъл, преди да публикувате.


Относно финалистите - не разбирам от музика, слушам с душата си. Според мен изпитанието (конкурсът като цяло) беше много сериозно и всеки даде всичко от себе си. Лично аз бях за Тео, но се радвам и за Невена. Живи и здрави да са децата и дано да успеят да се реализират успешно!


ПС. infinity, щях да напиша, че съм напълно съгласна с твоя постинг, но коментарът относно недостатъчния модераторски контрол определено не ми се понрави. Има функция Информирай модератор - не съм получила нито един доклад за тази тема => няма място за обвинения на модераторите. След дъжд - от качулка няма смисъл, т.е. след изписани 28 страници е абсурдно прочистването на темата. Но съм съгласна, че доста от изказванията са изключително груби и не правят чест на авторите им.

# 547
  • Мнения: 461
Изказвам последно мнение.
Този прословут и феноменален ентусиазъм "Щом за Нане не е добре, нека и на Вуте да му е зле" омаскарява всичко в тази държава.
Ей, затова НИКОГА няма да се гордеем както сърбите се гордеят с 1-то място на Евровизията и както румънците - със Златната палма за кинорежисура.
И те са били "нискоинтелигентни" балканци, но за разлика от нас разбраха, че благородните метали и скъпоценните камъни (таланти) не падат от небето.

Иначе сме с много големи претенции, когато става въпрос да изисквания към някой друг.
И както правилно отбеляза Мамма - нямаме достойно поведение, да не говорим за мисъл такава!!!

# 548
  • Мнения: 822
Изумена съм от част от коментарите в темата. Просто не знам какво да кажа. Като се има предвид колко добре и достойно се държаха финалистите, някои от коментарите тук направо ме озадачиха.
Няма нищо лошо в това, човек да отстоява мнението си, но считам, че на места грубостите са изключително прекалени.

Нямам намерение да си бода очите и да редактирам и трия постинги. Единствено моля за достойно поведение и малко мисъл, преди да публикувате.


Относно финалистите - не разбирам от музика, слушам с душата си. Според мен изпитанието (конкурсът като цяло) беше много сериозно и всеки даде всичко от себе си. Лично аз бях за Тео, но се радвам и за Невена. Живи и здрави да са децата и дано да успеят да се реализират успешно!


ПС. infinity, щях да напиша, че съм напълно съгласна с твоя постинг, но коментарът относно недостатъчния модераторски контрол определено не ми се понрави. Има функция Информирай модератор - не съм получила нито един доклад за тази тема => няма място за обвинения на модераторите. След дъжд - от качулка няма смисъл, т.е. след изписани 28 страници е абсурдно прочистването на темата. Но съм съгласна, че доста от изказванията са изключително груби и не правят чест на авторите им.
E най-накрая някой да ви каже истината в очите!  Hug
Немога да разбера как точно определихте ниската интелигентност на Невена! В такъв момент едва ли някой би се държал по-добре от нея, освен ако не е политик или специално подготвен и обигран артист. А тя е едно искрено и мило 20 годишно момиче, което освен, че пее невероятно във всички стилове има прекрасен глас и е скромна.
Ако това  ви е мерилото за интелигентност  -  newsm78!
Аз се радвам много, изключително много, че този път като по-чудо спечели наистина най-добрият!
БРАВО НЕВЕНА!  Hug

# 549
  • Мнения: 505
И аз искрено се радвам за Невена  Hug Това момиче има невероятен глас, разплаках се на Излел е Дельо Хайдутин  Peace

# 550
  • Мнения: 49
Ужасни коментари, говори много лошо за Вас като хора.

# 551
  • Мнения: 728
Съгласна съм с Mamma! Peace
И двамата заслужаваха първото място и се представиха страхотно!
Моя фаворит беше Невена! Peace

# 552
  • Мнения: 5 713
Нямах намерение повече да влизам в темата, но току-що слушах и гледах Невена по БТВ. Нито мисля, че е тъпа, куха лейка и т.н., нито, че 2 думи в изречение не може да свърже. Много добре си се представи момичето. Просто се притеснява. Човек трябва да е обективен.
Още веднъж й желая успех.   bouquet

# 553
  • София
  • Мнения: 6 743
Гледах я в "Шоуто на Слави", както и в "Тази сутрин" - гледах и Тео снощи.
Честита да и е победата на Невена - да е жива и здрава, да оцени това което има и да продължи да се развива, но моят фаворит е Теодор Койчинов  (от двамата) - страхотно излъчване, чувство за хумор, остоумен и чаровен.Вярвам, че и за него ще слушаме МНОГО!!!
Желая от сърце късмет на всички 12 финалисти  Hug   bouquet

# 554
  • София
  • Мнения: 3 328
Шоуто стана. Беше чакано и приятно поднесено. Очаквах Невена да победи, защото още с изпълнението на песента на Нели Рангелова "дръпна" пред всички останали. Глас-камбана, привлекателна външност и младост - всичко останало ще дойде само, ако се намери подходящият ювелир да шлифова този диамант. За мен снощи изгря звезда, която отново зазвуча с космическата песен за хайдутина Дельо. А пропо - хайдутите също са "от село"Wink Както и повечето родни доказани певци. Малцина от тях са проплакали на жълтите павета. Виж, говеда, колкото искаш, са проревали - пак там. Но това е друга тема:-)
Пожелавам на Невена успешен и щастлив живот, какъвто беше този старт, и нека Бог да бъде с нея. А тя да не забравя корените си...

Общи условия

Активация на акаунт