Music Idol-13

  • 22 330
  • 598
  •   1
Отговори
# 585
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
че е въпрос на вкус, така е. Права си.
И още нещо... Случала ли си поне веднъж произведението на Бизе в оригинал? Съмнявам се.
Ето, чуй го и ако мислиш, че имаш какво да кажеш, моля. 

# 586
  • Canada
  • Мнения: 277
Доста време ми отне да изчета всичко, бая плюнки са изплюти  Shocked
Искаше ми се да кажа неща за тези потребители, които  само това правят и на места си противоречат(следя темата от начало), но няма...

Последният концерт на МА много ми хареса. Двамата финалисти се представиха прекрасно. Много се радвам, че спечели Невена. Песента "Дельо хайдутин" ме разплака...какъв глас Heart Eyes
 smile3501 Браво на Невена! smile3501

Пожелавам успех на всички 12 участници в МА! Peace

# 587
  • Мнения: 2 491
Браво на Невена!
Успех на всички уастници в МА!

Просто нямам думи колко злоба и злъч се е изляла тук. ooooh!



Ако  20 год.  живеете в Севлиево, сигурно няма да сте  много по-интелигентни от 6-кокошки на Данчо от Димитровград!? Mr. Green

Обиждаш ли ме?
Ще си спестя това, което реално искам да ти кажа, защото mamma помоли да не сме груби, но ти сигурно се досещаш Mr. Green

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 18:18 от Гигова

# 588
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хах, рейтинга от снощи е 32% за МА и 5% за ББ. Няхах... Не че някой е очаквал друго, всъщност. Simple Smile

# 589
  • Мнения: 461
Ако  20 год.  живеете в Севлиево, сигурно няма да сте  много по-интелигентни от 6-кокошки на Данчо от Димитровград!? Mr. Green


Аз живея в Севлиево вече 30 години. Не мисля, че родното място, различно от столицата определя интелигентността на един човек.
KRIVONDELA, интересно ми е ти като колко кокошки си умна? Защо е тази злоба?
Невена спечели заради това, че може да пее и то прекрасно. Не е спечелила конкурс за говорители!
[/quote]

Не ми режете постовете - затова Ви се губи смисъла на написаната двусмислена реплика към фенки на Теодор !!!
Това не е злоба, а аналогия с обратно значение, напълно разбираема за тях !!!

Няма да коментирам текста на твоя пост по-нататък.
 
Ще напомня, че Невена е уникална певица като Уитни Хюстън, а това, че произхожда  от американските гета не пречи години наред да е музикален идол на Америка.

Няма значение кой от къде е !!!
Само ние тука, си оплюваме сами талантите и идолите, а после искаме другите да ни уважават!!!

# 590
# 591
  • Мнения: 6 417
Ако беше толкова зле в Севлиево, нямаше търновци да пътуват чак до там за да работят.  Rolling Eyes

# 592
  • Мнения: 461
Олеле мале ...

Защо коментирате като не сте разбрали смисъла на написаното?

Апострофирам реплика, като я донаписвам аз !!!
И след това пиша моето мнение, което не е копирано и затова смисъла се изопачава !!!

# 593
  • Мнения: 3 861
абе хора, вие до следващият Мюзик Айдъл ще се карате???


.................

Не сте в ред, честно!!!

Бъдете над тези неща...

Някой не споделя моето мнение, голяма работа...
не може всички да мислим еднакво
няма да е интересно


Това е!
не спечели моят фаворит, не бих могла обаче да не призная таланта на Невена, той е безспорен.

Но чак пък да се обиждаме взаимно, това вече е смешно...

# 594
  • Мнения: 1 735



ПС. infinity, щях да напиша, че съм напълно съгласна с твоя постинг, но коментарът относно недостатъчния модераторски контрол определено не ми се понрави. Има функция Информирай модератор - не съм получила нито един доклад за тази тема => няма място за обвинения на модераторите. След дъжд - от качулка няма смисъл, т.е. след изписани 28 страници е абсурдно прочистването на темата. Но съм съгласна, че доста от изказванията са изключително груби и не правят чест на авторите им.

Mамма, съжалявам че така е разбрано написаното от мен. Не съм искала да упрекна модераторите в несвършена работа, съвсем не, а просто ми се искаше да сплаша малко плюещите. Embarassed Може би наистина трябваше да използвам функцията "информирай модератор", но не ми се искаше много, за да не се заключи темата.
Абе както и да е, не съм искала да прозвучи обидно или с някакъв упрек, не за това съм мислела докато пиша.   bouquet

# 595
  • Мнения: 1 735


Айде стига с тоз модераторски контрол. Като го има-що го има. Като го няма-що го няма.
Що си със шапка? Що си без шапка.....?
Ако трябваше да трием, пак щеше да има врява до Бога. Ами толкова ни е възпитанието, какво да се прави.
Кривундела, съвсем сериозно искам да те запитам, за кое се ядосваш толкова че са се омазали с таланта на Невена? Нещо не можах да схвана....

Пак да кажа, съжалявам, не съм искала да обвиня някого в несвършена работа, ни най-малко, просто така ми дойде да го напиша, като обръщение към грубите изказвания, а не към самите модератори.  Hug

# 596
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
че е въпрос на вкус, така е. Права си.
И още нещо... Случала ли си поне веднъж произведението на Бизе в оригинал? Съмнявам се.
Ето, чуй го и ако мислиш, че имаш какво да кажеш, моля. 

Ама наистина сте смешни ...
Освен Бизе съм слушала и други работи и точно това ми дава база за сравнение.
Трябва наистина да имаш тапи във ушите, за да срявняваш мякането на Невена
с това  или пък с това

Е, аз предпочитам уникалните изпълнения. Те ми пълнят душата.
Смятам, че универсализма приравняващ всичко на едно ниво е другото име на чалгата  Stop

# 597
  • Мнения: 220
Момичето си пее много добре!
Ян Бибиян мисля, че доста ясно и мноооооогократно изрази мнението си за Невена, според мен е време да спреш!!!!

# 598
  • Мнения: 6 323
Мисля да честитим на всички участници в Music Idol (наистина мисля, че всички спечелиха много), да им пожелаем успешна реализация и развитие, добра музикална кариера, много верни фенове  и... да приключим темата.

Общи условия

Активация на акаунт