Еееех не можем да заспиваме - АВГУСТ термин ний си имаме!

  • 10 930
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 729
Lucius мерси за поздравчето! Hug
  bouquet  bouquet  bouquet
Мен нещо не ме свърта и станах да си намеря някакво филмче да си пусна да се сваля да го гледкам Simple Smile А и ми се обадиха на моя брат му,че днес ще празнуват 10 години откакто са заедно   ни поканиха довечера а ако знаете как не ми се ходи защото трудно седя на едно място,друго си е като си полегна Rolling Eyes и не знам какво ще правя но трябва дор за 1 час но да отида пък после ако не ми е добре да си ходя!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 374
Везничка, аз ще бъда секцио заради очите - очната лекарка каза, че е препоръчително такова раждане като ме прегледа - аз имам късогледство и астигматизъм. Май, Персиа  питаше за тесния таз. Ей, много ще бъде готино да си правим заедно компания - без това ще бъдем повечко дни там.

# 62
  • Мнения: 361
Здравейте и от мен!!!

Кога изписахте цяла тема та и нова започнахте newsm78
Честит празник на всички мами и техните малчовци
Аз сега станах.Сутринта бях малко на вън с милото, но нещо хич не се чувствам комфортно.Сигурно бебка е застанала на пенджуек или незнам, но така ме боли таза, че........ #CrazyА и вече взе да натежава и като ми се увисне долу и имам чувството, че ще изпадне.

Да ви се похваля, не съм качила и 1 кг от 1 месец, много съм доволна, не че 67 кг си е похвално тегло, но все пак newsm78

Димианки, тук съм, ама лежах.И аз гледам да не шавам много, много.Пък и никаде не ми се ходи честно казано Tired

Момичета и ние ще взимаме креватчето др. седмица,че ако малката реши да се появява по-рано( недай си Боже), да сме готови иначе мислехме да го поръчаме 1 м преди термина, ама май ще да е по-рано Joy

За секциото и аз май вървя на там, че бебка беше седалищно последно и ако не се обърне Whistling

# 63
  • Мнения: 23
Добре дошли на новите майчета  Hug
Боби -благодарим за  хубавият  поздрав  Peace

Ей Ребус ,той и нашият момък не е за изтърване ша знайш ,особено ако се метне на моя баща -черна коса и сини очи .На последната снимка се вижда как си е налапал крака и ръката му е пред лицето .Ама нали знаеш -нашто си е най-хубавото  Party

Да знаете в последно време си изяждам по едно шоколадче на ден и спря да ми се вие свят ,иначе и аз ходех като болна от морска болест. Sick
Обяснете ми моля ви какво да разбирам под тесен таз -дайте някакви мерки ?

# 64
  • Мнения: 1 554
моми4ета защо на публикации ми пише 0  newsm78 аз  съм от толкова време в бг-мама  newsm78 ако някоя мама знае нека пише  Thinking
някои от вас имат звезди4ки и не искам да ми пише там регистриран по добре новак  Crossing Arms

# 65
  • София
  • Мнения: 1 374
моми4ета защо на публикации ми пише 0  newsm78 аз  съм от толкова време в бг-мама  newsm78 ако някоя мама знае нека пише  Thinking
някои от вас имат звезди4ки и не искам да ми пише там регистриран по добре новак  Crossing Arms
Франито, сигурно пишеш само тук в отчетни и в клюкарника, а публикациите в тези два подфорума не се броят. Броят само тези, които са в другите подфоруми за това имаш нуличка.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 374
Момичета, ние с бебка си тръгваме вече. Приятно празнуваме и ние отиваме да празнуваме РД с моята мама. До скоро.   bouquet

# 67
  • Мнения: 423
Айде тумбачки, аз напускам тръстиката,че с Franito ще обикаляме по варненските улици, а аз трябва и да се прибера преди това... LaughingТоку виж ни загледал някой младеж, трябва да се приведа в ред Sunglasses

# 68
  • София
  • Мнения: 843
muna33   - аз съм с 17 см newsm78 newsm78 newsm78. Казаха, че трябва поне 20 см за нормално!!!

# 69
  • Мнения: 23
muna33   - аз съм с 17 см newsm78 newsm78 newsm78. Казаха, че трябва поне 20 см за нормално!!!

Ъ, какви 17 см-от къде до къде мериш newsm78

# 70
  • Мнения: 1 554
Айде тумбачки, аз напускам тръстиката,че с Franito ще обикаляме по варненските улици, а аз трябва и да се прибера преди това... LaughingТоку виж ни загледал някой младеж, трябва да се приведа в ред Sunglasses


 hahaha дебелани

# 71
  • София
  • Мнения: 843
muna33   - ми с една специална урутка спрямо външните ти кокали мерят вътрешния таз. Мисля ,че сама не можеш да си го премериш. newsm78

# 72
  • Мнения: 1 554
хехехе ве4е съм новак  тенкс ЛОНИ  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 843
Джаджата прилича малко на пергел, захваща двата най изпъкнали кокала / т.е. опира до тях/ и  от другата страна на джаджата ти излиза колко см. ти е вътрешния таз newsm78 newsm78 newsm78. Така го обясних, че не знам дали ме разбра.

# 74
  • Мнения: 1 554
Джаджата прилича малко на пергел, захваща двата най изпъкнали кокала / т.е. опира до тях/ и  от другата страна на джаджата ти излиза колко см. ти е вътрешния таз newsm78 newsm78 newsm78. Така го обясних, че не знам дали ме разбра.
Joy НЯМА СТРАШНО АЗ ГО РАЗБРАХ

Общи условия

Активация на акаунт