Какво мислите за "председателката" Йорданка Христова?

  • 9 743
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 112
Останах без думи, без вопъл, без стон.
ГолУема муня съм - да харесвам некачествени певачки.  Embarassed

# 76
  • Мнения: 2 924
Хм,сега разбрах къде председателства.
Ами това е шоу бе,хора.
Там ,ако няма интрига ,заяждане -няма гледаемост и съответно рейтинг.
В подобните шоута повечето действия се осъществяват по сценарий- всеки-
от председателя на журито ,водещият ,до желаещият да стане музикален идол
изпълнява някаква роля.
Кофти ,че не мога да видя някоя шоу,за да разбера  защо
някои се дразнят от нея.
Честно казано тя има такова аристократично излъчване,
че и устата да не си отваря някои хора ще я намразят.


# 77
  • Мнения: 211
Според мен въпросът е зададен грешно. Правилният би трябвало да е: Какво правят останалите в журито?!! За мен Йорданка е класика и точно тя е човекът, който трябва да оценява възможностите на участниците, а не индивиди като "пластичното ..."какво беше - много  ми хареса определението thumbsup , т.е. Глория! Вярно, че и тя попява негрешно, ама ме дразни като почне да се прави, че разбира нещо от музика (в научния смисъл) въобще. Същото щях да кажа и аз Слави, относно познанията му по музика, но сега вече ми е жал за човечеца.
И оффтопик: Дано да се оправи напълно!

# 78
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Йорданка Христова остарява като катедрала, не като цървул. Какво повече да кажа?
Хахахахаха

Аз ли съм Блонди или не схващам смешното в случая?  Thinking
[/quote]

Много ми хареса този лаф за катедралата и цървула - скъсах се от смях .... Представих си стар, оръфан и гнусен цървул и от картинката се хилнах

# 79
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Същото щях да кажа и аз Слави, относно познанията му по музика, но сега вече ми е жал за човечеца.

Що така? Музикалното му висше образование нищо ли не значи за теб?

# 80
  • Мнения: 361
[b
    На външен вид добре изглежда,както и се облича стилно и с вкус.
    НО едно голямо НО-няма поведение -дразнещо самоизтъкване(с езиците особено стана банална),сравненията и примерите ,които дава граничат с обиди.
   [/b]
определено е дразнеща

# 81
  • Мнения: 730
Определено е дала много на българската музика и не бих оспорила гласовите и данни и заслугите и,както и че изглежда супер за годините си.Не я харесвам като държание,по някога дразни в стремежа си да даде компетентно мнение,което повече заприличва на подигравка,или заяждане.

# 82
  • Мнения: 211
Същото щях да кажа и аз Слави, относно познанията му по музика, но сега вече ми е жал за човечеца.

Що така? Музикалното му висше образование нищо ли не значи за теб?
Нее, извинявам се, явно не съм била достатъчно запозната Rolling Eyes Нямам нищо против Слави, но не мисля, че той трябваше да е титуляра на предаването. И изобщо журито като цяло - имаме доста по-талантливи хора в музикалната област от тримата по-млади членове. Но, нека не променяме темата.

# 83
  • Мнения: 3 405
Слави е продуцента на предаването. Grinning

# 84
  • Мнения: 211
Да, де. Нещо такова. Но пак е той.. Ей тва исках да кажа Simple Smile

# 85
  • Мнения: 15
Понеже аз съм с особено мнение за тази жена, а всички около мен смятат, че това е един "прекрасен човек", моля да споделите дразни ли ви с държанието си на 15 годишна фръцла или аз си въобразявам?

Че тя е изкукуригала вече. Какво да ме дразни

# 86
  • Мнения: 3 405
ей тук една статийка  Grinning

# 87
  • Мнения: 5 713
Че тя е изкукуригала вече.
Чудя се от къде ги чекнете всички тези обиди, които все по- често чета във форума напоследък относно някого!  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 1 798
Расова жена! newsm74 newsm20

# 89
        На мен също не ми допадна това изказване. Не й приличаше като председател на жури така да говори! Илияна Ковачева изпя перфектно всички песни. Дори  Мама Йорданка си противоречи. Лично  тя  преди два концерта похвали ,  както с изпълнение, така и със сценичното й поведение.

Общи условия

Активация на акаунт