ИМАТЕ ЛИ СМЕЛОСТТА ДА СПОДЕЛИТЕ КОМПЛЕКСИТЕ СИ?

  • 5 015
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
1. не съм фотогени4на .
2. имам стрии ,навсякаде .
3. ..........хм ,не се се6там за трето .....

# 61
  • Мнения: 280
Съпруга ми казва че имам само едничък недистатък и аз мисля че е кардинален - тотално разхвърляна съм Embarassed
Като се замисля и припряна особенно с бавно действащите и мислещи.
За външен вид не искам толкова много чак - всичко е в моите ръце и лъжици Joy

# 62
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Ами може и да съм имала комплекси преди.
Но мъжа ми ме научи да се харесвам и обичам и такава.
Сега живея в хармония и мир с тялото си.

Не си губя времето да мисля за миналото и то не ме комплексира.

И всичко това ме прави щастлива  Grinning

Имам недостатъци - като стрии след 2-те деца, отпуснат и посмален бюст, тук-таме целулит...
Ама много важно! Нали пак си влизам в стария размер дрехи  Laughing . А пък мъжа ми ми се радва, защото той е направил тялото ми такова.

# 63
  • Мнения: 843
  Не  , разбира се.  Нямам тази смелост.

   Комплексите ми са  в написаното тук от  почти 2 години. Прокрадват се  като  нишки засъхнала боя във витраж.

  А  да ги споделя  комплексите на прима виста.. що?  Който може - чете. Който чете - знае. Grinning нъл тъй.Simple Smile) Който не може - пита.

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 7 016
Шофирането е най-големият ми комплекс. Не знам колко опит трябва да натрупам, за да не ми се налага да спирам случайно минаващи мъже и да ги моля да ми паркират колата на заден Sad

Аз пък съм предлагала на мъже, които видимо се мъчат,  да им паркирам колите, за да мина по-бързо.  Grinning

# 65
  • Мнения: 1 817
килограми в повече  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 3 674
Научете се да се обичате, девойки Simple Smile Светът е много по-приятно място тогава. Перфектни хора няма.
Peace


Ами може и да съм имала комплекси преди.
Но мъжа ми ме научи да се харесвам и обичам и такава.
Сега живея в хармония и мир с тялото си.

Не си губя времето да мисля за миналото и то не ме комплексира.

И всичко това ме прави щастлива  Grinning

Имам недостатъци - като стрии след 2-те деца, отпуснат и посмален бюст, тук-таме целулит...
Ама много важно! Нали пак си влизам в стария размер дрехи  Laughing . А пък мъжа ми ми се радва, защото той е направил тялото ми такова.

 Peace
Колкото и комплекси да имаме, няма да позволим да  си  съсипем живота  заради тях,  я... Wink
Че кой е перфектен...И какво значи перфектен...?  Sunglasses

Научете се да харесвате и недостатъците си... Hug  Мъжете ни, децата ни и родителите ни  нали ни обичат...от там нататък... кой....какво....кога.... и къде.... няма  никакво значение  Peace

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 05:14 от roza66

# 67
  • Мнения: 24 467
Имам смелост и си ги признавам пред себе си /говоря както за слабостите, така и за комплексите си, тъй като това са две отделни неща, не винаги свързани едно с друго/. Само че по тези въпроси разговарям с близки за мен хора, които ме познават. основно се вълнувам от слабостите в поведението си, не толкова от фигура, лице и т.н.
Пък по отношение на външността ми за форума няма нищо интересно, че да я споделям. Затова и сминки не слагам.

# 68
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 269
На 18г. бях почти перфектна, а имах куп комплекси. Сега имам сума ти несъвършенства, но успях да се преборя с комплексите. Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 3 880
Лесно е на думи да кажеш на някого, превъзмогни комплексите си, те са излишни. Всеки знае, че комплексите не водят до нищо добро и в повечето случаи са неоснователно и ненужно бреме. Но когато те трайно се настанят в психикиката ни, подобно на упорит вирус, нещата излизат извън контрол. Хем знаеш, че ти пречат, хем нямаш достатъчно сили, за да ги отстраниш от съзнанието си. Поне при мен е така. Най-ужасният комплекс, който някога съм изпитвала, и който вгорчи доста години от живота ми, беше този с бюста. Не успях да го реша само на ниво психика. Всеки ми казваше, проблемът е в главата ти. Но аз бях затънала в дупка, от която нищо не беше в състояние да ме измъкне, нито разговори с психолози, с близки, нищо. Единственото, което можеше да ме спаси и ме спаси от лапите на този ужасен комплекс, бяха силиконовите импланти в комбинация с хирургическа маса и скалпел. В момента, в който излязох от упойката и дойдох в съзнание, вече знаех, че този комплекс е умрял завинаги там, под ножа, и е отстъпил място на новото ми самочувствие. Така че комплексите не е достатъчно да се лекуват само с позитивни мисли, понякога е нужен и физически акт, който реално да доведе до промяна. Другото е по-трудно и често води до нетрайни резултати.

# 70
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък мисля, че наистина проблемът е само в главата. Трябва да осъзнанем, че и 100 пластични опрерации да си направим, пак ще сме комплексирани на тема външен вид ако му придаваме ненужно значение. Има жени с големи несъвършенства, но в същото време са много по-привлекателни от жени с правилни черти и хубави тела, просто защото се чувстват добре в кожата си, имат самочувствие и стил.
Като тинейджърка аз също бях започнала да се комплексирам на тема малък бюст. Сега съм доволна, че е такъв. Харесвам се и на плажа се пека по монокини.
А жени които отдават голямо значение на външния си вид, страдат при появата на всяка бръчица, всеки бял косъм и постепенното отпускане и остаряване на тялото. Което е ненужно според мен.

# 71
  • Мнения: 24
имам смелост но защо да си развалям настроението.Тъкмо малко се кротнах на тая тема.Като цяло се харесвам на моето фемили това е важно.Не мога да не кажа мисля че трябва да сваля още някое килце.Това ми е проблема EmbarassedНе са много пък и мъжа ми казва че съм си добре но пусто не мога аз така да се гледам newsm45

# 72
  • Мнения: 3 674
имам смелост но защо да си развалям настроението.Тъкмо малко се кротнах на тая тема.Като цяло се харесвам на моето фемили това е важно.Не мога да не кажа мисля че трябва да сваля още някое килце.Това ми е проблема EmbarassedНе са много пък и мъжа ми казва че съм си добре но пусто не мога аз така да се гледам newsm45

Е и какво като си с някое килце отгоре... Grinning Да ти има м комплекса. Blush Ми това се оправя за нула време...Направи една лунна диета и си готова..ще свалиш доста  Heart Eyes Аз нагъвам торти и пасти и спагети,мекици и баници...луда съм за тестени изделия ..пуста краста...Но лунната диета ме връща в нормите. А за това че си с някое килце отгоре...нищо лошо  Grinning

Я ела в Норвегия да ги видиш тук мацките.Доста са пълнички,а хич не се притесняват за това  как изглеждат ,обличат се секси... в това отношение  мноооооого ме кефят между другото... Blush

....понеже не са комплексарки. Heart Eyes Не им пука и са много щастливи с това което са.  Hug

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 01:05 от roza66

# 73
  • Мнения: 1 299
Като ученичка имах страшно много комплекси:
1. че съм дебела Embarassed
2. че не съм достатъчно красива Rolling Eyes
3. че не съм отличничката на класа Shocked
4. че не мога да науча английския Close
5. беше ме срам да заговоря момче, че видиш ли ще ме помисли за смотана ooooh!
6. и т.н Tired
7 и т.н. Tired

Сега не ми пука за нищо Mr. Green. Пак не мисля, че съм красавица например, но се чуствам добре и така. През последната една година понапълнях, но това не ме комплексира...напротив. Сега обаче реших, че трябва да се повталя и вече 5 кг ги няма  Peace

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Като по-малка имах комплекс,че съм по-висока от връстниците си.Сега нямам такива комплекси и си се харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт