ИМАТЕ ЛИ СМЕЛОСТТА ДА СПОДЕЛИТЕ КОМПЛЕКСИТЕ СИ?

  • 5 002
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 884
Имам голям бюст-аз съм спортна натура и ми пречи. В момента е огромен, и когато родя смятам да се справя веднъж за винаги с този комплекс. Вероятно на хоризонта ще излезе друг...

# 91
  • Мнения: 368
Имам пухкав корем и зъбите ми не са хубави.Две са ама са предостатъчно

# 92
  • Мнения: 3 500
Научете се да се обичате, девойки Simple Smile Светът е много по-приятно място тогава. Перфектни хора няма.
Wink Така е.

# 93
  • Мнения: 374
имам, но пред определени хора...  Mr. Green
трябва малко мистерия, за да се поддържа интереса

# 94
грххх, сега да не се обидите, ама сте егати кухите лейки..... Я се стегнете!

# 95
  • Мнения: 83
за мен няма грозни жени всяка жена има нещо уникално в себе си.  bouquet

# 96
  • Мнения: 388
Моят най - голям комплекс е, че имам много стрии по корема от двете ми раждания. Винаги ходя с по-дълги блузки случайно да не се видят.
И на мен,кожата ми ужасно се разтегна след първото раждане  Embarassed

# 97
  • Мнения: 3 576
Може да се каже, че вече почти нямам комплекси относно външността си.
Като малка имах много, но явно с годините съм направила, така че да се харесвам на себе си, а аз съм доста критична.
Е, нормално от време на време се имам за дебела /както в момента/, но това се оправя с лека диета.....  Laughing

Относно характера - де да знам  Rolling Eyes

Други комплекси ..... мда, понякога се депресирам, че не съм милионерка Wink

# 98
  • София
  • Мнения: 7 242
Ако въпросът беше "Имате ли смелостта да споделите недостатъците си?" ферман щях да напиша Mr. Green Комплекси обаче нямам. Съзнавам, че изглеждам зле, че не съм особено умна и интресен и т.н., обаче това не ми е комплекс. Такава съм. Ако се променя - хубаво, ако не - голямата работа. И такива хора трябва да има, за да могат Убавите и Ентелигентните да изпъкват. И честно казано /поне до сега/ недостатъците и кусурите ми не са ми пречили /дори са ми помагали/. Живея си щастливо и когато се погледна в огледалото си казвам, че човек не може да има всичко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт