Въпроси за болницата

  • 1 999
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 562
Цитат на: galq4
Цитат на: medusa
Цитат на: galq4
в МД си полуседнала и ти дават да държиш едни каиши докато напъваш.бебто ти го дават веднага след като си готова за качване на 12-ти етаж и си е при теб през цялото време.показват ти го веднага след раждането.трябва да си носиш нощници,памперси и превръзки.не искат ножчета за бръснене.


А, точно ей това исках да чуя. И за да не объркам нещо, нали МД е онази огромна сграда близо до НДК?

А на всички родилки подред ли им слагат окситоцин?

радвам се за теб.
за окситоцина да ти кажа честно незнам-всичко ми беше като сън и толкова бързо че не помня,но май ми вливаха.и раждах без упойка- само с техните си успокоителни.(ношпа,бусколизин)

ношпа,бусколизин не са успокоителни при раждане!помагат за по-бързо разкритие!отпускат мускулатурата!

# 16
  • sofia
  • Мнения: 562
Цитат на: medusa


А, точно ей това исках да чуя. И за да не объркам нещо, нали МД е онази огромна сграда близо до НДК?

А на всички родилки подред ли им слагат окситоцин?

да тази е сградата!
НЕ слагат на всички окситоцин!има отделна заличка в предродилна за родилки на окситоцин! Grinning е слагат и някоя и друга родилка също но много рядко!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
[/quote]
ношпа,бусколизин не са успокоителни при раждане!помагат за по-бързо разкритие!отпускат мускулатурата![/quote]
мерси че ми каза

# 18
  • Мнения: 1 520
Цитат на: Пепа
Освен това даже и да дават нощници, пак бих си занесла моя.

В Шейново не позволяват. Те си дават нощница и това е. Там всяка категория е с различна нощница. Вече родилите са със цветенца. Wink

Общи условия

Активация на акаунт