Летни плодове са вече на пазара, АВГУСТ бебчо ще ни пощурява!

  • 10 594
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Мунке ако искаш вземи и малкото с теб тъкмо ще е по- весело  Mr. Green Имаш ми номера само звънни и ние ще те чакаме на Альошата  Peace
 Гитка може ли да те помоля да сложиш на първа страница адреса който даде Мунка за магазините  Hug
  Franito ако имаш траби вземи една линия и удряй по тях и ще и надуеш главата  Peace Аз така процедирам с високите телевизори  Laughing
 Ааааааа щях да забравя Мунке мерси за кафенцето и отивам да си го направя, че още ми се спи  Tired

# 31
  • Мнения: 1 554
МЕГИТА  тос номер с трабите го знам но тук не върви защото са скрити в стената а при майак ми се виждат там непропусках ама тука трябва да се ка4вам горе при нея  #Cussing out направо е някаква напаст миналата година лятото пребирам се един ден и гледам пътеките и на половината ми дограма майкоооооооо по лудях и направо горе при нея са ка4их такъв панаир и направих а междудругото тя е единствена която си слага пътеките и килимите по терасите от целия блок само ни излага блока а живеем то4но на голямо кръстовище  #Cussing out офф ся нещо вла4ии тая не са спира или телевизора ще и кънти или ще и падне бастуна или нещо сурка направо е АД  #2gunfire #2gunfire

# 32
  • UK
  • Мнения: 1 351
  Franito вие сте направо трагедия  Crazy И ние имахме подобни проблеми ама бързо се ориентираха хорицата и спряха да правят глупости ама то това дето разказваш  Laughing Защо не намериш номера на Дом. тел и не и звънкаш ама анонимно, че да не се прави на отворена а като дойде беб тогава вече ще се разправяте лице в лице  Laughing ( аз съм и аз една бъркачкаааа   Laughing)

# 33
  • Мнения: 361
Здравейте мами!

Вие пак сте изписали 100 листа теми Heart Eyes

Да ви кажа за моето течение-намаля значително.Явно найстина е било заместващо по времето на цикъла newsm78

Мами, да ви питам, от каде си копувате хубави обиколници.Тези дето до сега ги видях , нещо не ми харесват.Ако цвета е хубав, модела е  ooooh! и обратно.Повечето са с половин обиколници, т.е такива дето са до половината на решетката на креватчето.

Също и комплектите за изписване-гледах на Азис, те с някакви плашила по тях, ужас.Ми нали това за бебе, вместо да сложат някое мече или нещо такова, те плашило ми сложили Tired

Тони, какво става с теб, каде пак се затри?Добре ли си?Пиши поне 1 редче, че си добре Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 498
Добро утро, момичета, чепя с   food010, приятни разходки, времето е страхотно поне в Бургас   grinning039.
baby illy за студента стррилизация във водата се слага разтвор или хапчета и 24 часа можеш да си слагаш вътре всичко, включително и неща които не могат да се стерилизират на пара, хубавото е че вместо комплекта, можеш да си купиш само хапчета и да използваш за съд обикновенна кофичка с капак.Но аз нямам никакъв опит, от нета и списания се информирах и от някой мами тук.
Megita още веднъж приятна разходка на бургаските мами, ако по-нататък има нови срещи може да се отзова.

# 35
  • Мнения: 498
Също и комплектите за изписване-гледах на Азис, те с някакви плашила по тях, ужас.Ми нали това за бебе, вместо да сложат някое мече или нещо такова, те плашило ми сложили Tired
:
newsm62 какви са тези плашила.

# 36
  • Мнения: 361
Също и комплектите за изписване-гледах на Азис, те с някакви плашила по тях, ужас.Ми нали това за бебе, вместо да сложат някое мече или нещо такова, те плашило ми сложили Tired
:
newsm62 какви са тези плашила.

Не ми се смей, още не съм се събудила Joy-плашилата са такива разни картинки по дрешките.Само че вместо картинката да е ме4е например е плашило с метла, само гаргата липсва Laughing

# 37
  • Мнения: 1 554
MEGITA то с тая искофялата какво да се расправяш тя се оправдава 4е не 4увала  #Cussing out казах на моя 4е ще я спъна по стълбите и той са смей е базикам се естествено все пак е на 80 години Whistling

# 38
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Добро ви утро!

Гита, помниш ли преди магазин Хвърчило - беше на този новият бл. на кръстовището - 54 блок (аз там живея). Та този магазин го преместиха на пазара. Обаче в тази старата част, а не в новата сграда, където е Дани магазина. Т.е. това е тази постройка, което е отвъд зеленчуците. Магазинчето е малко, гледа към сергиите за гащи и т.н. и е до магазина за храна за домашни любимци. Там има дрешки на тази фирма Комес и много хубави бодита - само памук. Дамата е много симпатична. Тя има малко дете и при нея става сборище на майки! Май не ти го предадох добре. newsm78

Как да не го знам....С Гери се знаеме отдавна. Не се очудвам, че ти е дала добър съвет. Аз Танти си я отгледах като малка с дрехи и храни от нея. Тя първо беше в бл.52, след това 54 и сега на пазара. Само дето преди магазина беше много по-зареден и голям, а и имаше неща на старо. Там съм продавала кичовските дрешки, които са ни подарявали. Crazy Но вече е само обикновен магазин.

# 39
  • Мнения: 3 595
Франи като ти каже пак, че не чува и кажи че ти пък чуваш  Crossing Arms

# 40
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Аз започвам да се оправям за срещичката и после ще разказваме... някой да вземе апарат... аз не знам дали имам батерии ама ще гледам и аз да взема  Peace
 Чао и до скоро  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 5 720
Здарвейте и в новата темичка мами! Hug
Рядко влизам но няма как.... трябва ми много лежане за да устискам Confused
baby_illy  ,Ади , аз съм по добре милички,радвам се че се сещате за мен  Hug
Имам понякога леки болки но за сега си мирувам и се моля всичко да е наред Praynig
Гита количката е много хубава и една приятелка я има и е много доволна като ми каза и че е лекичка Simple Smile Ти от кой магазин я взе? Аз си мислех за количка от рода на Чико .... обаче няма смисъл наистина да се дават такива пари Naughtyвсички ме навиха да се спра на нещо по евтинко! Количката има ли и летен вариант,в смисъл седящо положение? newsm78
Съжалявам че пак не см ви изчела ама няма как,много пишете а аз сядам за максимум по 15 минути Confused Rolling Eyes

# 42
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
здравейте мами!
аз за срещичката няма да сколасам,че с еприбрах преди час от пазар с майка ми.такива сладки дрешки накупихме на бебо и на каката,не мога да им се нарадвам.отказах се от плажа ,днес май е най горещия ден досега,аз поне така го усещам,но мъжа ми и детето отидоха.краката ми са много подути,явно е от жегата,защото досега толкова рано през деня не са се подували.сега сложих една вкусна манджичка,ще пусна прахосмукачката,ще пера,абе все приятни работи Mr. Green
и аз ще потърся такава помпа в бургас,дано намеря.а мен ме мъчи старшен запек,ходи ми се до вц,а нищо не става,и хемороидите са ми се възпалили,ужас.
elisseee чак сега виждам,че си от бургас Embarassed
лек ден,аз отивам да действам,че моите сега ще се приберат,а аз съм доникъде.

# 43
  • Мнения: 23
ехо ,къде изчезнахте ?
Бургазлийки давайте отчет къде ходихте в тази жега  Hug

# 44
  • Мнения: 223
Гита, предполагам, че си права за състоянието на магазина сега.  Аз този път много не се загледах в магазинчето, защото видях, че има като за много малък бебешок и реших, че и мъжът ми ще се справи, ако стане нужда. Аз иначе съм много претенциозна към дрешките и аз се ядосвам на "плашила" като вземат да слагат по тях, т.е. едни грозни, изтерзани животинчета. Обаче си оставям още малко време за пазаруването на нашето детенце и много не се заглеждам сега!
Браво, Дамианики, стискай се там и не се плаши. Аз, когато усетя болка лежа, лежа, тревожа се и се опитвам да заспя, та да отмине. Да, де, само дето не си заравям главата в пясъка Embarassed
Вас някога да ви е наболявало от срамната кост чак до пъпа. Като дърпане? Аз си мисля, че бебето ми причинява тези болежки, защото гооооооооооля,о разтягане се разтяга. Чак е болезнено и не знам нормално ли е да понаболява?

Общи условия

Активация на акаунт