Спамо- чат темичка (4.6- 10.6)

  • 39 857
  • 3 838
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 491
Гигова, много ме кефиш с идеите си за подписи.  bouquet Hug

Благодаря ти, мила   bouquet  Hug

# 61
  • Мнения: 15 619
Добър Ви ден!  Laughing

Гледам, срещата е отминала.
Как беше?!?!?!
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 62
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Фантич, получи ли паролата или да я пращам?

# 63
  • Мнения: 2 716
Добър ден  Mr. Green
Вили, колко са клипчетата дюша? Защото ми се отвори само едно. И с калпавия ми монитор нищо не видях  #Crazy
Целувки на всички!
Успешна седмица!
Искам друг купоооооооон  tantrum tantrum tantrum
Кога е следващата дата?
Кой ще пусне анкета?
Време се губи....  smile3512

# 64
  • Мнения: 2 491
О, Луне, радвам се да те засека   bouquet

Как е коремчето? За срещата не мога да доложа(евентуално следващият път), но иначе снимките са страхотни и явно купонът е бил такъв.

# 65
  • Мнения: 15 619
О, Луне, радвам се да те засека   bouquet

Как е коремчето? За срещата не мога да доложа(евентуално следващият път), но иначе снимките са страхотни и явно купонът е бил такъв.
Дебело коремче. Мъжът вътре шава и създава радост на мама.
Как ме е яд, че забравих снимките му. Утре ще ги пусна да се похваля....
Аз съм, както се изрази синът ми, хубава, защото си имам големи гърди в момента, а за мой късмет мъжете точно такива харесвали и ме посъветва да не слабея, че баща му ще е недоволен.... Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 66
  • Мнения: 505
Добър ден  Mr. Green
Вили, колко са клипчетата дюша? Защото ми се отвори само едно. И с калпавия ми монитор нищо не видях  #Crazy
smile3512

ами те са  6 ... но наистина са доста тъмни..сори за което...  Blush Rolling Eyes Blush ама с повечко въображение може и да се види нещо  Joy

# 67
Здравейте! Някакво преместване ли?   Аз сега се обърках къде да спамя

# 68
  • Мнения: 2 716
Оооо, Радост! Живо-здраво!
В заглавието на темата си пише от кога до кога се спами в нея. Иначе можеш да си спамиш където ти е угодно  Laughing
Вили, чува се идеално! И поздравите за Иван Костадинов, който по настоящем носи името на моето маж, та малко се попритесних
Луне   bouquet

# 69
  • Мнения: 15 619
който по настоящем носи името на моето маж, та малко се попритесних
Луне   bouquet
Абе, забравих си микроскопа!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Тия по-добре големи ги пускайте!!! Joy Joy Joy

# 70
Момент. Търся си лупата, да допрочета последното изречение.

# 71
  • Мнения: 2 724
Мамо знае ,не мога да ти смогна на промените /музата ти извира знайно от къде smile3521 . Вили ,и аз гледах само едно клипче, къде са другите пет newsm78?Ей, семейство котки ,ама много сте усмихнати бе, сладури, направо ми пълните душата  Hug.Лео, Тео и Дамаянти са майсторите на кафетата  newsm10.

# 72
  • Мнения: 2 897
Вили, чува се идеално! И поздравите за Иван Костадинов...

Поздравите за Иван Костадинов са много важни Mr. Green

# 73
 Simple Smile

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 12:13 от Radost__

# 74
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
За клипчетата - кликате горе дето пише wili-ko -> klip4eta и ще ви се покажат всичките, вероятно ще поиска паролата Wink

Общи условия

Активация на акаунт