Отговори
# 810
  • Мнения: 6 909
Ако трябва да си призная искам в ъгъла и аз. Не можах да издържа на едно голямо парче баница и съм сигурна, че утре пак ще съм с плюс заради него. Иначе успешно устоях на едни много апетитни пържени картофки, само 4-5 изядох. И сладко ядох, недопечените ми браунита.

# 811
  • Мнения: 890
Абе да не стане така, че таблицата отслабващи да остане празна и всички да се преместим в срамуващи се в ъгъла...  hahaha  hahaha  hahaha  Joy пепел ми на устата... Дано накрая остане само една таблица ОТСЛАБНАЛИ   bouquet и пак да си пишем всички, но като поддържаме желаните килограми. Дано, дано   bouquet

Ангелина , къде е парка на кв. "Света троица"? Аз съм от София, но тази част ми е малко мъглива... Мога и аз да намина, ще се радвам много да се запозная с вас лично   bouquet

А пък аз от днес реших към диетата да пия и бульон. Имам нужда от нещо леко соленичко. Д-р Емилова го дава след 10ти ден да се пие. Днес ми е 10ти. Не ми се чака до утре. Само дано не ми забави процеса на отслабване, че има някакви соли колкото и да се естествени...

# 812
  • Мнения: 6 958
asja да не си помислиш, че съм забравила и аз за сватбата ти  Naughty Помня помня  bowuu само, че ще ти честитя, когато дойдеш в темата и сама ни кажеш радостната новина  Hug Hug Hug Просто стискам палци да си много щастлива на този ден и чакаме вести за това как е било + малко снимки на рокля, празненсто и т.н.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и чак тогава ще имаш официална честитка от мен   bouquet  bouquet  bouquet

# 813
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хора, как си навивате на ината да го направите... Аз нямам, нямам воля. Отслабнах 25 килограма и не мога да се навия да сваля останалите 15... Мразя се. Sad
Е то с последните е най-трудно, нормално е. Иначе аз си черпя всичката воля от тази тема. Иначе нямах никаква. Все исках да отслабна и то с не кой знае колко много, но някак нищо не можех да направя. Откакто започнах да пиша тук всичко се промени, килограмите ми са все надолу и целта ми се вижда все по-постижима.
Опитай и ти, темата и всички хората тук наистина помагат много Peace
Уф, сигурно е така. Ама как да съм сериозна, като нямам дори кантар? Нямам как да си следя дали имам резултат и тн...

# 814
  • Мнения: 6 958
Хора, как си навивате на ината да го направите... Аз нямам, нямам воля. Отслабнах 25 килограма и не мога да се навия да сваля останалите 15... Мразя се. Sad
Е то с последните е най-трудно, нормално е. Иначе аз си черпя всичката воля от тази тема. Иначе нямах никаква. Все исках да отслабна и то с не кой знае колко много, но някак нищо не можех да направя. Откакто започнах да пиша тук всичко се промени, килограмите ми са все надолу и целта ми се вижда все по-постижима.
Опитай и ти, темата и всички хората тук наистина помагат много Peace
Уф, сигурно е така. Ама как да съм сериозна, като нямам дори кантар? Нямам как да си следя дали имам резултат и тн...

Как свали тези 25 кг.?!?  Shocked Поздравления   bouquet

# 815
  • София
  • Мнения: 10 858
За срещата - аз предлагам да остане за 14.06 - този четвъртък, в парк "Света Троица" в пицарията. За час - предлагайте вие

Ако искате да е сутрешните часове, та да не пържиме децата в жегите /за който ще идва с деца/.

# 816
  • София
  • Мнения: 10 858
Далал, супер Hug Hug Hug Много ще се радвам да дойдеш!
Парка е на ъгъла на Пиротска и Константин Величков

# 817
  • Мнения: 6 909
Уф, сигурно е така. Ама как да съм сериозна, като нямам дори кантар? Нямам как да си следя дали имам резултат и тн...
Аа, сега, ако проблемът е в кантара ще ти пратя моя обикновения. Не се бъзикам, аз сега имам друг електронен. А стария си мисля, че тегли сравнително вярно, само дето ме показваше с 1-2 кг. по-малко от електронния. Но иначе напредъкът пак ще можеш да си го отчиташ, а може и да сверяваш с други кантари от време на време за по-точно.

# 818
 Можете ли да ми кажете дали някой е пробвал диетата с пиле,ориз и ябълки?  bouquet

# 819
  • UK
  • Мнения: 3 959
Уф, сигурно е така. Ама как да съм сериозна, като нямам дори кантар? Нямам как да си следя дали имам резултат и тн...
Аа, сега, ако проблемът е в кантара ще ти пратя моя обикновения. Не се бъзикам, аз сега имам друг електронен. А стария си мисля, че тегли сравнително вярно, само дето ме показваше с 1-2 кг. по-малко от електронния. Но иначе напредъкът пак ще можеш да си го отчиташ, а може и да сверяваш с други кантари от време на време за по-точно.
Кантар за плакат? Неравностойно... Simple Smile Но аз не държа да имам електронен, просто някаква представа колко тежа. Бих могла да го платя или нещо такова, щом не го ползваш. Wink

Миранди, не питай... Мъка голяма. Мерси. Wink

# 820
  • Мнения: 2 897
Разкажи по-подробно, може да си от полза някому  Laughing!

# 821
  • Мнения: 890
sweet_angel , нямам представа. Каква е тази диета? Аз от диети много не разбирам, защото обикновено съм или на плодове или спирам да ям, което никак не е хубаво. А и веднъж правих зелевата супа...

# 822
  • Мнения: 6 909
Кантар за плакат? Неравностойно... Simple Smile Но аз не държа да имам електронен, просто някаква представа колко тежа. Бих могла да го платя или нещо такова, щом не го ползваш. Wink
Я най-добре си прати адреса и трите имена на лс Grinning

# 823
  • UK
  • Мнения: 3 959
Разкажи по-подробно, може да си от полза някому  Laughing!
Ами не, едва ли, иначе бих, просто имах здравословен проблем, и с лечението му отслабването ми стана възможно с ограничаване на храната(аз никога не съм прекалявала, просто когато има проблем със здравето, нещата се объркват, знаете) и с малко воля, която сега не мога да намеря у себе си, успях от 105 да стана 80 килограма. Сега имам още 15 до 65, оттам нататък 60 е добра цифра, но ще го мисля като видя как ще изглеждам на 65. Ако стигна някога...

Фло, аз си идвам във Вн след няколко дни.

# 824
  • Мнения: 2 897
Потърси у себе си волята отново, определено на 65 ще се чувстваш по-добре, а не искаме ли това всички - да се чувстваме добре?

Общи условия

Активация на акаунт