Отговори
# 825
  • Мнения: 6 909
Фло, аз си идвам във Вн след няколко дни.
И така може, ще гледам да намеря някакво време, че съм малко в сесия сега Crazy

# 826
sweet_angel , нямам представа. Каква е тази диета? Аз от диети много не разбирам, защото обикновено съм или на плодове или спирам да ям, което никак не е хубаво. А и веднъж правих зелевата супа                                        Ами първите 3 дни се яде само ориз,после 3дни само пиле-варено или печено и накрая 3 дни само ябълки.Яде се колкото ти се яде и когато ти се яде,но без сол! И казват че се отслабва и оризът изчиства токсините от организма

# 827
  • UK
  • Мнения: 3 959
То и аз съм в сесия. Wink Ама наистина, не е нужно да се занимаваш с мен...

Деничката - знам... И аз затова искам... Усетих разликата (а тя е огромна) между начина по който се чувствах преди и сега... И искам и аз да изглеждам добре най после...

# 828
  • Мнения: 6 909
То и аз съм в сесия. Wink Ама наистина, не е нужно да се занимаваш с мен...
Няма проблем, най-малкото заради каузата, ще се радвам да помогна  Mr. Green

# 829
  • Мнения: 4 176
И така...Ето ги моите предложения за заглавие:Да махнем шкембето, за да сме красиви на морето,Да намалим теглото,за да зарадваме окото,Да отслабнем за кратко,без мазно и сладко,Филия с масло няма да мажа,за да съм красива на плажа. Joy Joy Joy Ако не са ви харесали,поне сте се посмели малко. hahaha  bouquet

# 830
  • Мнения: 890
kiticat много са хубави и оригинални. Най-много ми допадат последните две

# 831
  • Мнения: 1 416
Здравеите пак сладурки сега изчислих на един калколатор за калории 300гр пържени картофи ,е познаите 300 гр =777 калории е то какво излезе сутрин 100 гр ,обет 100,вечер 100 гр и трябва да съм слаба и да слабея с уж най нездравословната храна  newsm78 newsm78 newsm78

# 832
  • Мнения: 1 424
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=140571&photo=3  Линк към новите ми придобивки за вкъщи или за вилата  Crazy
Паролата е 001520
 
След няколко часа ги махам,така че гледайте  Laughing
Дебеличка съм да се показвам ,но за вас всичко правя  Hug

# 833
  • Мнения: 1 416
ЛЕЛЕ МИЛО КЪДЕ ТИ Е ДЕБЕЛИЧКОТО БЕ СЛЪНЦЕ ИЛИ АЗ НЕДОВИЖДАМ Crazy Crazy И СЪМ ЗА ОЧИЛА ИЛИ ТИ ПРОСТО СИ СИ СУПЕР АМА ГЛЕДАМ ГЛЕДАМ ВТОРОТО Е СУПЕР СИ СИ  newsm74 newsm74 newsm74
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=140571&photo=3  Линк към новите ми придобивки за вкъщи или за вилата  Crazy
Паролата е 001520
 
След няколко часа ги махам,така че гледайте  Laughing
Дебеличка съм да се показвам ,но за вас всичко правя  Hug

# 834
  • Мнения: 237
Добър вечер мадамки  Heart Eyes
Най на края ви изчетах и си викам чакай и аз да се разпиша,та да не се помислите че съм ви забравила....Бях заета тези дни и хич не ми оставаше време да ви чета,но сега вече успях!
На постигналите минуси в кг. и обиколки БРАВО  Peace А за останалите в която графа съм и аз късмет !!!  Praynig
Аз бях в месечно.....сещате се какво и хич ме нямаше с диетите!Чувствах се като балон и ме беше страх да се кача на кантара,но днес се престраших и слава богу след вскичото това ядене съм само +1кг  Mr. Green
Та Миранди и мен може да ме сложите в графата на срамуващите се,макар че не се чувствам много така..... newsm78 Все още имам вяра в себе си и знам че до крайната ми цел не остана още много....А за момичетата които са в застой стискам палци той скоро да мине и всичко да е 6  Hug
На Асето специални поздрави и много весело да са си изкарали   bouquet
Момичета това е от мен за тази вечер!А сега бягам да пратя на Миранди новите мерки  Hug
Успешна седмица от утре!  Heart Eyes

# 835
  • Universe
  • Мнения: 1 556
И така...Ето ги моите предложения за заглавие:Да махнем шкембето, за да сме красиви на морето,Да намалим теглото,за да зарадваме окото,Да отслабнем за кратко,без мазно и сладко,Филия с масло няма да мажа,за да съм красива на плажа. Joy Joy Joy Ако не са ви харесали,поне сте се посмели малко. hahaha  bouquet

Посмях се... Laughing Ами остави ги за next....И без това някои си обещахме  да се пенсионираме във форума Wink
Ето едно и от мен - есенно-пловдивско:
ЕЛАТЕ НА ПАНАИРА ДА СИ ВИДИМЕ СЕИРА!!!

# 836
  • Мнения: 4 176
И така...Ето ги моите предложения за заглавие:Да махнем шкембето, за да сме красиви на морето,Да намалим теглото,за да зарадваме окото,Да отслабнем за кратко,без мазно и сладко,Филия с масло няма да мажа,за да съм красива на плажа. Joy Joy Joy Ако не са ви харесали,поне сте се посмели малко. hahaha  bouquet

Посмях се... Laughing Ами остави ги за next....И без това някои си обещахме  да се пенсионираме във форума Wink
Ето едно и от мен - есенно-пловдивско:
ЕЛАТЕ НА ПАНАИРА ДА СИ ВИДИМЕ СЕИРА!!!
Laughing Оставям ги за следващата тема.

# 837
  • Мнения: 3 453
Да махнем шкембето, за да сме красиви на морето,Да намалим теглото,за да зарадваме окото-тези двете най-ми харесаха.Иначе и другите стават,но тези са супер Peace

# 838
  • Мнения: 3 453
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=140571&photo=3  Линк към новите ми придобивки за вкъщи или за вилата  Crazy
Паролата е 001520
 
След няколко часа ги махам,така че гледайте  Laughing
Дебеличка съм да се показвам ,но за вас всичко правя  Hug


Подкрепям напълно Мами,ей момиче стига си слабеела, само кокали ще станеш.Много си слабичка.Браво Hug  bouquet

# 839
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Ето ме и мен също за малко Peace.


http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=142359


Ще стоя на снимките до полунощ Wink

Общи условия

Активация на акаунт