Отговори
# 840
  • Мнения: 2 897
Излиза ми началната страница на снимка бг на мен.

# 841
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Водке,много сладурско ти стоят придобивките PeaceВъобще къде си напълняла или само ти така се чустваш newsm78
lenny_pld ,къде си защо не ти виждам албума?

# 842
  • Universe
  • Мнения: 1 556
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=142359

Кликнете върху линка - на мен ми излиза - албумът е Дневникът.

Има и друг начин - на snimka.bg - дайте на търсене lennypld и ще излезе

# 843
  • Мнения: 669
Водка с лед, много си хубава и имаш страхотно тяло!!!  bouquet

Лени, не виждам да имаш проблем с килограмите!!

# 844
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  Eeee, Ангелина, благодаря Hug  bouquet!!!
 Ама разликата между първите и последната снимка е 9-10 кг  Embarassed ooooh! Embarassed

# 845
  • Мнения: 669
Не си личи толкова! Нито си дебела, нито си пълна. Но ти си знаеш какво е най-добре за теб!! Hug

# 846
  • Мнения: 6 958
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=142359

Кликнете върху линка - на мен ми излиза - албумът е Дневникът.

Има и друг начин - на snimka.bg - дайте на търсене lennypld и ще излезе

Лелее колко слаб ханшшшш имаш Лени  Shocked   bouquet

...

Водка с лед и ти бе девойче - лелее малееее какви тела само имате   bouquet

...

Аз ще ходя да си избирам пиШтоФ -> някой, ако е на ясно кой калибър да ме светне, че да може да го избера по бързо... -> трябва ми някой с патрони за диви прасУета  Shocked Shocked Shocked

# 847
  • Мнения: 1 339
Ей слабушки такива  Simple Smile  Grinning  Simple Smile
Минавам да видя какви ги вършите  Heart Eyes
Аз днес се храних що годе прилично  Simple Smile Party  Да не повярва човек... Бях и на изпит, изпратих и милото и така... Почвам с нови сили да слабея отново, че малко се върнах назад  Tired
Днес влязох в няколко доста добре заредени аптеки и търси Липозан и ме изгледаха все едно съм някво извънземно  Shocked #Crazy Shocked Хем ходих в аптеки по Витошка дето са страшно заредени... явно ще трябва да търся по-упорито  ooooh! ooooh! ooooh!
Някой да даде идея къде мога да го намеря в центъра, че май не е много разпространено. Даже в едната аптека на витошка жената ме пита какво е това и аз и казвам, че е 'фет бърнър', а тя ми отговаря "нямаме на фет бърнер нищо"  Laughing Laughing Laughing  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 848
  • Мнения: 1 416
Ей слабушки такива  Simple Smile  Grinning  Simple Smile
Минавам да видя какви ги вършите  Heart Eyes
Аз днес се храних що годе прилично  Simple Smile Party  Да не повярва човек... Бях и на изпит, изпратих и милото и така... Почвам с нови сили да слабея отново, че малко се върнах назад  Tired
Днес влязох в няколко доста добре заредени аптеки и търси Липозан и ме изгледаха все едно съм някво извънземно  Shocked #Crazy Shocked Хем ходих в аптеки по Витошка дето са страшно заредени... явно ще трябва да търся по-упорито  ooooh! ooooh! ooooh!
Някой да даде идея къде мога да го намеря в центъра, че май не е много разпространено. Даже в едната аптека на витошка жената ме пита какво е това и аз и казвам, че е 'фет бърнър', а тя ми отговаря "нямаме на фет бърнер нищо"  Laughing Laughing Laughing  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За центъра незнам но в Хит го има

# 849
  • Мнения: 1 424
Момичета много ви благодаря,толкова сте мили  Hug    Heart Eyes  След като сваля и останалите кг ще си направя албум с крайния резултат от усилията  Grinning
Лени много си чаровна и слаба !   bouquet

# 850
  • Мнения: 2 099
vodka_s_led изглеждаш много добре.  Поздравявам те за резултатите ти. bouquet

# 851
  • Мнения: 406
vodka_s_led, само аз никога не мога да сваря да ти видя снимките...  Crossing Arms Сложи някоя снимчица в албумчето на темичката, та да те видим и аз и другите като мен дето все не могат да сварят да оплакнат окото  Laughing

Лени, наистина не ти личат килограмите! Определено изглеждаш страхотно! Вижда се разликата между първите и последните снимки, но никога не бих предположила, че са десетина килограма  #Crazy . Изглеждат максимум 4-5...  Hug

# 852
  • Мнения: 684
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=142359

Кликнете върху линка - на мен ми излиза - албумът е Дневникът.

Има и друг начин - на snimka.bg - дайте на търсене lennypld и ще излезе

Лелее колко слаб ханшшшш имаш Лени  Shocked   bouquet

...

Водка с лед и ти бе девойче - лелее малееее какви тела само имате   bouquet

...

Аз ще ходя да си избирам пиШтоФ -> някой, ако е на ясно кой калибър да ме светне, че да може да го избера по бързо... -> трябва ми някой с патрони за диви прасУета  Shocked Shocked Shocked
ooooh! ooooh! ooooh!и на мен такъв пищов ми трябва Naughty даже май калашник ще си търся и днес се издъних с две пици и три сладоледа....пък и преди малко пак хапнах............ #2gunfire #2gunfire #2gunfireВеРнО Ще се СтрЕлям #Crazy #Crazy #Crazy

# 853
  • Мнения: 6 958
 Heart Eyes Ще пусна новата тема СЕГА, моля изчакайте да пусна всичко, да няма пак някой избързал Praynig

# 854
  • Мнения: 890
Я в такъв случай аз в старата да се посрамя, че новата да е на чисто Simple Smile Та мойта диета се провали днес, защото толкова много ми се дояде солено че изядох един домат и един корнишон (100гр) иначе 350 гр череши и 350 гр ягоди

Общи условия

Активация на акаунт