Латекс

  • 17 052
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ние сме боядисани с Oikos. newsm44

# 31
  • Мнения: 382
Да споделя отзивите си за "CROWN"-a.Боята е страхотна,гъста е като кисело мляко нанася се много лесно е и супер покривна,цветовете са просто страхотни. Hug Двамата с мъжа ми боядисвахме и нямахме никакъв проблем.Дори може да си боядисаш без изобщо да застилаш и покриваш.Не пръска и не тече.За коридора взехме такъв вид,който се нанася само една ръка,не ми се вярваше,че ще стане и най-вече,че боята ще стигне. След боядисването ни остана като за половин коридор още,а покри страхотно само с една ръка Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 341
свекър ми и свекърва ми си сложиха латекс във всички стаи. И то някакъв доста скъп. Дли да не беше Levis? та, идеята ми беше, че много се цапа и драска. Свекито много го е яд.
При вас така ли е"
С нашия /Levis/ нищо подобно не се случва. Той седи като... гума /ех че го обясних/ Rolling Eyes
ама и те купиха доста скъп латекс. не му помня марката. Беше един магазин от пазарчето на БОРОВО.  Явно зависи от латекса

# 33
  • Мнения: 15
Ние ползвахме FAUST.Взехме ги от Практикер.Доволни сме ,предлагат се  много нюанси на цветовете и в крайна сметка се получи добре.

# 34
  • Мнения: 587
Mоля ви кажете Оргахим или Краун? Бях и двата сайта. Искам нещо в прасковен цвят, но не зная дали цветовете от сайтовете отговарят на истинските? По ското клоня към Оргахим, защото имат много нюанси ,а искам да боядисам стените в различни нюанси........та питам дали има съвпадение на цветовете от палитрата с истинските? Уточнявам че стените ми са с бял латекс сега. Спешно е!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 132
Оргахим  Peace

# 36
  • Мнения: 655
И аз си мислех, че се мие, но като го "измиеш", остава едно грозно петно с различни нюанси  Mr. Green

Точно това щях да пиша и аз. Коридора миналата година го боядисахме с латекс на "Хамелекон". Много добре стана - цвета е наситен и бяха достатъчни две ръце. Но не се "мие".  Както е писала Никол,ако пробваш да миеш остава петно в по-светъл цвят.

# 37
Здравейте ! Може ли някой да ми каже къде мога да намеря от тези рисунки на детски герои с които украсяват стените на детските клубове

# 38
  • Мнения: 98
, но след като поразпитах, се оказа, че каквато и марка латекс да се използва тъмните наситени цветове искат около 6 ръце, за да стане като кадифе
С най-обиковен Дисповит и син оцветител си боядисах тъмно синя стена с една ръка. Та в този ред на мисли Дисповита и Боро са доста покривни, но цветовете си правих сама.

п.п. Боро е и ароматизиран

# 39
  • На небето
  • Мнения: 5 530
, но след като поразпитах, се оказа, че каквато и марка латекс да се използва тъмните наситени цветове искат около 6 ръце, за да стане като кадифе
С най-обиковен Дисповит и син оцветител си боядисах тъмно синя стена с една ръка. Та в този ред на мисли Дисповита и Боро са доста покривни, но цветовете си правих сама.

Аз с 1 ръка от Боро и най-обикновен оцветител, направих зелени стените (дори цвета стана по наситен от колкото предполагах). Без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт