ДЕКЕМВРИ ще съм горда мама на малък мъж или на дама!

  • 12 237
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 626
Да си кажа и аз относно секса.
В нашата къща сме забравили какво е това. От както разбрахме за бебето ни е страх и двамата. Никакви проблеми нямам, да чукна на дърво, засега, ама ме е страх. Като мине третия месец ще съм по-спокойна. Та така, караме на сънища само  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 630
E  с такава форумска подкрепа - как да не са супер нещата.
БЛАГОДАРЯ ВИ   bouquet    bouquet   bouquet
И ако някой ви каже, че не съм паника - не му вярвайте  Praynig
Връщам се и първо вас информирам - съпружеското тяло после  Mr. Green
Зацапвато е доста салбо по принцип и се дължи на частично отлепяне - около 3 мм. Георгиев каза, че не е опасно - много е малко, няма кръвотечение а 1-2 кафеникави жилки. Освен това бебо е наваксал за една седмица с размерите - вече сме 35.7 мм и вече си отговарям на седмицата в която съм. Голямо шаване падна - направо си заковах една усмивка на лицето и още ме държи.
Продължавам с Но-Шпа 3 по 1. Трябва да избягвам друсане, напъване, вдигане на тежко, продължително заседяване. И без секс за сега /то в момента и няма с кого  Crazy/
Но не ми е казал, че трябва да лежа и да не ходя на работа.
Най-после и аз да се зарадвам както трябва на бременността!

Да знаете - вие сте голяма сила  Peace

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 12:45 от amadis

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 409
amadis многооо се радвам за новините! олекна ми, че последните дни четох за какви ли не глупости и дори ме беше страх  да ти пиша! Но сега много ме зарадва!  Hug
rita_zita благодаря за инфото! обадих се, но за съжаления могат чак на 11-ти юни  Weary
а таткото ни има ден ден утре! мислех си да отида там и да почакам ако случайно се освободи час, но още не съм решила - нещо не ми е ден днеска! по между другото имам час за 13-ти при Мазнейкова, но май няма да отдида, та ако някой иска мога да му го преотстъпя?
относно секса,нека и аз да се включа,ние го правим ама все по-рядко, не че нямаме желания просто аз немога да се отпусна, все ме е шубе нещо да не стане, въпреки, че знам, че всичко е ОК.
Вчера бях при моя д-ки каза,че сме 70мм, че имаме добре оформени бузи и коремче  Embarassed, та аз си мисля, все едно няма на кой да прилича, и двамата с таткото сме добре с килата! Иначе, махаше енегрично с крачета и ръчички !:sohappy05:
Аз също съм "ЗА" срещата! само да се разберем кога и къде! Или ако искате да изчакаме и този месец за да си мерим по.добре пупите!  Laughing
Някой вече да е измислил вариянти за именаБ аз не съм ... Имам идеи но все още нищо конкретно.

# 63
  • Мнения: 280
Амадис  Hug радвам се за вас и аз чакам с нетърпение утрешните новини от бебчо  Simple Smile

Муниеца , значи през декември ще имате добре оформени бузки за щипане  Laughing

Ритка на теб специални гушкаци  Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 630
amadis многооо се радвам за новините! олекна ми, че последните дни четох за какви ли не глупости и дори ме беше страх  да ти пиша! Но сега много ме зарадва!  Hug
...
И аз много чета! Но смятам от тук нататък да не отварям кофти теми, защото и аз си намирам признаци и се спичам  много. От тук нататък - само положителни мисли!

# 65
  • София
  • Мнения: 2 849
Амадис , бях сигурна, че всичко ще е наред, имах добри предчувствия! Hug

Ох, защо всички непрекъснато ходите на лекар и си виждате бебетата, а аз съм чак на 11.06?! Нямам вече търпение!

# 66
  • Мнения: 534
amadis, браво...радвам се че всичко е ок Hug
аз работя с клиенти и понякога се улавям, че повишавам тон, ама то едно нещо го казваш няколко пъти и накрая човека ме глееееееда, сякаш не съм му говорила на него ooooh! - то и контингента ми такъв де...та мъжа ми все ми прави забележки, че съм много остра понякога, ама... Crossing Arms...ще ни мине, сигурна съм  bouquet

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Мили момичета,трябва да не се изнервяме,а да сме спокойни,да си пазим силите за това,което ни очаква!Що се отнася до секса при нас всичко е нормално,е по внимателно разбира се.Има ли някоя от вас раждала секцио със спинална упойка?Аз първия път бях с пълна,казват,че много боляла главата от спиналната.Нека дойде това време

# 68
  • София
  • Мнения: 2 849
От спиналната боли глава, ако не пиеш достатъчно течности след това, че да я изхвърлиш. Лично мен въобще не ме е боляла глава, но се наливах с вода и ябълков сок в реанимацията, а и дават да се пие Солпадеин.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Клер,казваш.че е добре,а как е по време на операцията,какво е чувството?

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
И на мен ми е много интерсно всичко свързано със секциото, защото определено съм се насочила към този вид раждане живот и здраве

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
По принцип не съм изпитвала страх от раждането,трябва човек да се настрои психически!

# 72
Ох момичета,вие сте се насочили,а аз съм си за там по лекарско предписание и честно да си призная бая ме е шубе.  cryМоя приятелка миналата година ражда планирано секцио в Тина Киркова/бившата /  и едва не я изпуснаха ......
Та и аз доста се интересувам от тая тема като Shantal.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Аз също бях със секцио първия път по предписание,сега вече няма начин

# 74
  • София
  • Мнения: 2 849
Няма какво да му се страхувате на секциото - най-лекият начин за родилката. Сега ще ви пейстна от една друга тема това, което съм писала за моето секцио. Абе направо ще ви дам линк за темата - интересна е. Ако имате допълнителни въпроси - насреща съм!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195959.0;all

Общи условия

Активация на акаунт