Къде е по-хубаво - отпред , отзад или по средата?!

  • 5 955
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • в Низината
  • Мнения: 705
Рядко се качвам на автобус, но когато се возя, предпочитам да съм в средата - отзад много ми друса и ми става лошо. За шофьор не ставам, а пък автобус не ми се иска да бъда.

# 31
  • Мнения: 87
...според мен , един човек може да се разглежда и като автобус...т.е. живота на човек! Съгласете се , че в живота ни има много спирки...и постоянно се качват и слизат различни хора...
Някои остават за повече спирки , а други слизат на следващата...
а самите ние можем да возим по-меко и приятно като в луксозен м/у градски...или пък да сме някой раздрънкан "чавдар"...
Вариантите са наистина много...а вие каъв сте? И признаваме ли си , че амортисьорите ни са за смяна?

# 32
  • Мнения: 619
Представете си , че се возите в автобус ...
мястото на водача ли предпочитате , комфорта по средата , или най се кефите отзад - да ви друска ?
А сега си представете , че вие сте автобуса!
КЪДЕ Е НАЙ-ХУБАВО ... ?
Всъщност темата си е за спам (ако я оставят де) , но за този вид общуване  който не понася на другите...
Знаете ли , че в Америка има закон който забранява издаването на закони с/у медиите!?Според тях това противоречи на свободата на словото. Те може би за това приказват толкова глупости...?
И отпред и отзад... ама най-вече отпред Simple Smile Laughing

# 33
  • Мнения: 87
И отпред и отзад... ама най-вече отпред Simple Smile Laughing
кажи ми по коя линия возиш..., че да се метна...в теб  Laughing

# 34
  • Мнения: 920
И амортисяорите за смяна, и боята поолющена, и фаровете се замъглиха, та се налага да слагам допълнителни. Вратите нещо не се отварят, заяждат. Пък и много желаещи да се качат няма. А тия, дето искат, им затварям вратите и прищипвам някоя част.

# 35
  • Мнения: 80
Моят автобус е двуетажен , следователно мога да возя много хора. Но в последно време пътниците все избират дълги линии и автобуса се претъпква. Мисля , че амортисьорите скоро ще започват да се скапват от тоя товар!!!!! Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 619
И отпред и отзад... ама най-вече отпред Simple Smile Laughing
кажи ми по коя линия возиш..., че да се метна...в теб  Laughing
линита е заета повярвай ми за втори място не остава Wink

# 37
  • Мнения: 87
И отпред и отзад... ама най-вече отпред Simple Smile Laughing
кажи ми по коя линия возиш..., че да се метна...в теб  Laughing
линита е заета повярвай ми за втори място не остава Wink
когато един автобус е препълнен и си мислиш , че не може друг да се качи...все така става , че винаги се намиря място поне за още един...  Peace

# 38
  • Мнения: 750
когато един автобус е препълнен и си мислиш , че не може друг да се качи...все така става , че винаги се намиря място поне за още един...  Peace

Препълнеността на автобуса са ненаучените уроци на човека. Щом съм автобус, няма начин да не спирам на спирките и да не возя напред. Винаги се освобождават места, па макар в един момент да е заджиздено. Като си науча урока, вратите ми ще бъдат приветливо отворени за следващия пътник.
Басов, еваларка!

# 39
  • Мнения: 619
хахахха
интересно
Simple Smile мъжете явно обичате да задавате такива въпроси с отговори звучащи двусмислещо Wink поне за вас .Е съжалявам ама моя отговор беше директно по върпоса  Mr. Green (щото съм с богат опит по пътуването в градския транспорт)Е сега излязох една голяма смотла ...
 Crazy
Пък и тонколона басова аз като виждам си повче по въздушния транспорт Grinning

# 40
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
отпред, близо до шофьорчето Simple Smile кефи ме да ги гледам как карат.

# 41
  • Мнения: 87
Пък и тонколона басова аз като виждам си повче по въздушния транспорт Grinning
всъщност съм съвсем близо до морския транспорт , ама ше се смени темата...аз за друго  редя тука... Wink

# 42
  • Мнения: 27 524
Най-гот е отпред. Не друса.
Най-весело е отзад. Друса и гледката е готина.
Най-кофти в средата. Огъва, няма гледка.
Ако бях автобус - отпред, разбира се. В средата - щеше да ме боли кръста  Crazy

Всъщност за автобус с мека връзка ли питаш?  Shocked

# 43
  • Мнения: 87
Най-гот е отпред. Не друса.
Най-весело е отзад. Друса и гледката е готина.
Най-кофти в средата. Огъва, няма гледка.
Ако бях автобус - отпред, разбира се. В средата - щеше да ме боли кръста  Crazy

Всъщност за автобус с мека връзка ли питаш?  Shocked
питах и кой като каъв се чувства...  и знаеш ли...много хора не се оприличават никак...
Вчера забелязах две девойки , които не  искаха да се качат на "чавдар"-а и си говореха как щели да чакат "мерцедес" да дойде...

# 44
  • Мнения: 619
отпред, близо до шофьорчето Simple Smile кефи ме да ги гледам как карат.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт