Къде е по-хубаво - отпред , отзад или по средата?!

  • 5 954
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
питах и кой като каъв се чувства...  и знаеш ли...много хора не се оприличават никак...
Вчера забелязах две девойки , които не  искаха да се качат на "чавдар"-а и си говореха как щели да чакат "мерцедес" да дойде...

Девойките... горките. Те сигурно не са оценили и романтиката на трабанта. Возя се навсякъде. Нали се возя  Flutter Може и да ме носят... може и да ходя... все е гот, нали съм жива  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 080
Имам проблем идентифицирам се ,като прахосмукачка  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 87
Девойките... горките. Те сигурно не са оценили и романтиката на трабанта. Возя се навсякъде. Нали се возя  Flutter Може и да ме носят... може и да ходя... все е гот, нали съм жива  Heart Eyes
...а даваме ли си сметка какво става с автобусите след определен брой километри?! Карали са всякакви хора...и са ги карали всякакви...и то по пътища по които не са искали..., ама са ги возили! Иначе и на мен ми е гот да съм жив...или поне да се усещам , че съм...!

# 48
  • Мнения: 87
Имам проблем идентифицирам се ,като прахосмукачка  Rolling Eyes
купи си метла с дръжка...и я яхвай Wink или пък дай да те яхнат  Laughing

# 49
  • Мнения: 27 524
...а даваме ли си сметка какво става с автобусите след определен брой километри?! Карали са всякакви хора...и са ги карали всякакви...и то по пътища по които не са искали..., ама са ги возили!

Не, не си даваме, но на кой пък му пука за неодушевени предмети (изключвам завоалираното от теб  Wink) Возили, карали, носили... живяли  Flutter

# 50
  • Мнения: 87
Возили, карали, носили... живяли  Flutter
Това ли е целта и смисълът на живота - носим , возим , караме...?!

# 51
  • Мнения: 1 080
Имам проблем идентифицирам се ,като прахосмукачка  Rolling Eyes
купи си метла с дръжка...и я яхвай Wink или пък дай да те яхнат  Laughing
Не става или ще ме помислят за полудяла прахосмукачка .Или ще ми налети Хари Потър .

# 52
  • Мнения: 7 723
Аз обичам по средата- на хармониката-
винаги си умирам от страх там,
че Икаруса ще се разпадне....  Crazy

# 53
  • Мнения: 583
И амортисяорите за смяна, и боята поолющена, и фаровете се замъглиха, та се налага да слагам допълнителни. Вратите нещо не се отварят, заяждат. Пък и много желаещи да се качат няма. А тия, дето искат, им затварям вратите и прищипвам някоя част.
  Tired Еми то нищо вечно няма - че и носачите си отиват, а и спирачките нещо започнаха да не държат... Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 184
не е важно отпред, отзад или посредата! важно е да си близо до отворен прозорец

# 55
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
А може ли на мястото на шофьора? newsm78

# 56
  • Мнения: 114
В автобуса се возя...където има свободно място,ама в най-скоро време ще седна на  шофьорското място и.... паЙсеее народе....

# 57
  • Мнения: 22
Возя се отпред и по средата само!
А иначе съм малко автобусче, качвам само по 1 пътник и докато не слезе не качвам друг! Wink

# 58
  • Мнения: 1 517
Моят автобус е двуетажен , следователно мога да возя много хора. Но в последно време пътниците все избират дълги линии и автобуса се претъпква. Мисля , че амортисьорите скоро ще започват да се скапват от тоя товар!!!!! Joy Joy Joy

Аз определено няма да сляза скоро от автобуса ти  Whistling
Иначе ми е все тая на кое място се возя, важното е да съм вътре. Това и в пряк и преносен смисъл. Много обичам да се возя или да карам, с каквото и да е.
Живота ми като автобус: пукам гуми, лющя се навсякъде, аха-аха да ме натирят за старо желязо...ама не се давам; пър-пър-пър - припалвам, давам газ и се изфорсирвам нанейде.

Общи условия

Активация на акаунт