Как си представям форумецът Х

  • 6 882
  • 145
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 11 336

Дивиана

Lennie

Кейси

Annett1104

Surfline

Ниара

# 106
  • Мнения: 7 837
Хихих, благодаря, какво ли не правят 2-3 секс теми  Grinning

Сексът "продава", Кейси.  Mr. Green

Представяш ли, ако се чете и другото дето пиша  Simple Smile
И за "лоша" ме смяташе по едно време, помниш ли  Grinning

Някои картинки не ми се отварят, но половата 18+ я видях  Mr. Green Браво - чифт очи и останалото ...

# 107
  • Мнения: 2 032

Представяш ли, ако се чете и другото дето пиша  Simple Smile
И за "лоша" ме смяташе по едно време, помниш ли  Grinning

Някои картинки не ми се отварят, но половата 18+ я видях  Mr. Green Браво - чифт очи и останалото ...

А, всеки чете избирателно.  Whistling

Не съм те смятала за лоша, мари, ами в една седмична тема те номинирах за моята дразнилка за онази седмица, и веднага ми мина.  ooooh!

А, моята снимка за теб не беше полова, или поне бяха вторични полови признаци, така да се каже (абе, 3 цици)

# 108
  • Мнения: 3 425
Маркритче, ние с теб добре си се забаваляваме....ся кат ни изтипосат и нас да видиш как ще ни се стъжни  Crazy
Aз малко сериозно подхождам , ама карай  Wink.....Ето такава я виждам нашата Калка http://www.elisadirivombrosa.tv/

Много си близко до истината  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 7 091
Пиколинка много интересна снимка си ми избрала  Laughing Само нещо не я схващам, ама ми се иска да съм с туй телце де, ама беше то, преди 10 години  Mr. Green Joy

# 110
ето тук Маркрит как се забавлява в темата:






sciura piccolina  Wink




Алиса




anette




mamma B




Noia Simple Smile



ето я и Феиам

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 18:01 от gioia

# 111
  • Мнения: 5 462
ето тук Маркрит как се забавлява в темата:






sciura piccolina  Wink



Ахха ама  чак толкова дърта не съм бе мила...... hahaha hahaha Joy

# 112
  • Мнения: 545
четох, четох и реших да пусна едно-две описания.

За мен има 2 основни профила форумки:

запалената домашна форумка - това е тази, която става и включва компютъра още по пижама, яде пред клавиатурата...По-късно през деня пак е пред ПС-то, децата играят някъде зад гърба й, а тя живее виртуален живот, като от време на време, вика "не се карайте"...Вечерта децата са в леглата, тя отново пред ПС-то, мъжът и в друга стая, се занимава с нещо съвсем различно...

средно активна работеща форумка -  това е тази, която работи и преди да излезе в почивка или когато и доскучае, поглежда във форума дали няма "Нови отговори на моите публикации"...или пък си пие кафето, четейки Красива Мама и пазарувайки след това, он-лайн естествено  Crazy, съответния продукт..

Тези профили могат да бъдат много обогатени и разнообразени..и естествено съм ги поокрасила малко..

снимки не съм търсила засега.


До пис,
Клео.  Crazy

# 113
  • Мнения: 5 462
четох, четох и реших да пусна едно-две описания.

За мен има 2 основни профила форумки:

запалената домашна форумка - това е тази, която става и включва компютъра още по пижама, яде пред клавиатурата...По-късно през деня пак е пред ПС-то, децата играят някъде зад гърба й, а тя живее виртуален живот, като от време на време, вика "не се карайте"...Вечерта децата са в леглата, тя отново пред ПС-то, мъжът и в друга стая, се занимава с нещо съвсем различно...

Оле леееееееееее аз май на такава съм се обърнала .........ужас .Отивам в някой ъгъл да се срамувам. Joy Joy Joy

# 114
Цитат на: gioia link=topic=196157.msg4192646#msg4192646 ето я и Феиам
[img width=64 height=64


де бре такива цици при мен? Shocked
и в розово никога не мож ме видя, да знаеШ.
ама идеята е то4на, де Twisted Evil

# 115
  • Мнения: 1 017


Е, не можах да се стърпя  Laughing

gioia, това е за теб. да видиШ каква познавачка си (ако си ме имала пред вид мен, де  Whistling) Hug

http://good-times.webshots.com/photo/2442476040100948353zjgKEO

http://good-times.webshots.com/photo/2529661940100948353pfzXTQ

само дето моето Щуче си е бебе в сравнение с монстера на снимката.


Супер тема, момичЕта  Party Само дето нямам време и аз да се включА със снимков материал.

Клео, като си описвала 2та типа форумки, все едно зад гърба си ми седяла и разказала как форумствам (2ри тип съм аз  Wink)


# 116
  • Мнения: 2 032
Doret и приятели

# 117
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ауууу, колко съм миличка, с тез китчици боднати в косите Flutter Flutter

# 118
# 119
  • Мнения: 2 379
Ето няколко мой представи

Асто
.... nonsense.jpg
Joy
Da!

Общи условия

Активация на акаунт