Един "умен" въпрос

  • 2 871
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 164
Ох, форумът продължава да ме изумява..все си мисля, че не мога да прочета нищо изненадващо, уви, грешала съм Confused

Шони, ако не ме лъже паметта, ти вече имаш едно детенце, или бъркам?
имам, да-2 са.но какво общо има това Thinking

# 31
  • Мнения: 9 093
Призовавам ви да престанете с грубостите - наред ли сте??? Най-много темата да се затрие от модератор. Грозно става...

Шони, аз по-горе писах защо те питам дали вече имаш дете - предполага се, че като си минала една бременност, а и от обща култура, знаеш, че 9 месеца е нормалната бременност, по учебник. Но никой не може да каже кога точно ще се роди бебето, в смисъл, че ако има проблем и се роди недоносено и по-рано - това не може отначало да се предвиди. термините също са ориентировъчни и никой не може да гарантира, че точно тогава ще се роди бебето.
Всичко е само ориентировъчно Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 792
ми че би следвало да си наясно как стоят нещата с бебетата,бременностите и т.н.и че темата е безмислена.ама тя Стеф е по-възпитана от мен и винаги отговаря културно пък аз нали съм си простак и си ги пляскам направо Mr. Greenайде пиши бриши,смятай струвай и го прайте тва бебе  Wink
п.п.Стеф се ядоса Joy

# 33
  • Мнения: 3 164
Цитат
а и деца си имам
еми много хубаво.
еби ти кво искаш.гъбаркаш ли се с нас
явно госпожата е решила да се прави на велика самоче освен да си покажеш огромната простотия друго не постигна мила.имай си ги децата,гледай си ги и се образовай малко че да има на какво да ги научиш.лелееее нямам думи.
Февруари, защо пък точно ноември  newsm78
а защо пък не Thinking

Ако не стане февруари, до следващия февруари ли ще чакаш newsm78
ще чакам Sunglasses

тя просто се подиграва #2gunfire
Rolling Eyesмного злоба има в теб Wink,
бъди по-смирена и не толкова категорична в определенията си за някой, който изобщо не познаваш Naughty
 

# 34
  • Мнения: 3 164
E този път и аз останах без дъх от този УМЕН въпрос ooooh!
Немога да повярвам, че има и такива жени........
Мила Shoni, меко казано ми е жал за теб......
айде и тая......
съжалението си го запази за себе си , мила....

# 35
  • Мнения: 780
Shoni айде мила престани с неадекватните си коментари и анализи на отговорите по темата
въпросът ти наистина е от високо естество и ние неуките не можем да го разберем
няма смисъл и тебе да те ядем
и после да се налага да ни се извиняваш че не сме те разбрали
айде нема нужда Whistling

# 36
  • Мнения: 1 792
 hahaha Joy
нямам какво да кажа на човек като тебе.а колкото до това дали съм злобна  hahaha

# 37
  • Мнения: 2 309
Шонка,в Мушморок няма злоба - как определи жената без да я познаваш,въпреки,че сама даваш такава препоръка Thinking
Въпроса ти е безкрайно неуместен,има достатъчно таблици за да засечеш,кога се прави бебе за дадена дата!!!
Изкарай един курс в Зачатие...смешна тема,наистина Peace

# 38
  • Мнения: 160
Shoni, А ТИ ПОЗНАВАШ  ЛИ МОМИЧЕТО, КОЕТО НАРИЧАШ  ЗЛОБНА?
Не е лошо преди да пускаш  подобни теми да помислиш  малко повечко, за реакциите които би провокирала
А въпроса ти е абсурден......проста аритметика все пак. Колкото и по-рано да си родила, предполага се че знаеш  колко време е бремнна жаната.
Оппа, Тая, както си ме нарекла се опита да бъде мила ( до колкото това е възможно), но явно не е било нужно Жалка ставаш!     

     

# 39
  • Мнения: 1 792
не ме защитавайте бре  може и да съм злобна знае ли се.ама айде оставям ви че некои хора и поработваме отвреме на време(колкото и да не ни се бачка)
я нали съм си МАКЕДОНСКО ЧЕДО ТО СИ НИ Е В КРЪВТА.
Франси Рожбе и Роши Hug

# 40
  • Мнения: 660
Вие съвсем изкукахте!!!

Муш, я си прибирай ПМС-то в чантичката,  явно при теб то почва на 12-тия ден от цикъла  newsm78 newsm78 newsm78, и се успокой.

Помогнахме й на жената - сметнахме сложната задача. Сега остава тя да си дочака догодина спокойно и кротко.

Франси,   bouquet

# 41
  • Мнения: 3 164
Shoni айде мила престани с неадекватните си коментари и анализи на отговорите по тематавъпросът ти наистина е от високо естество и ние неуките не можем да го разберем
няма смисъл и тебе да те ядем
и после да се налага да ни се извиняваш че не сме те разбрали
айде нема нужда Whistling
що бе, забавно ми е с вас Grinning

# 42
  • Мнения: 780
щом ти е забавно има чат по случая не е нужно да дразниш всички с тъпите си въпроси и отговори

# 43
  • София
  • Мнения: 1 524
Бременността продължава средно 266дни от деня на зачатието или 280 дни от последната менстурация (при редовна 28 дневна)

За ноемврийско бебе се работи по въпроса през месец февруари от средата до средата на март.

МУШИ НЕ Е ЗЛОБНА,
НИКОЙ НЕ ТИ СЕ ПОДИГРАВА
ИМАМЕ ПРАВО ДА СЕ СМЕЕМ

Като заключение да кажа че въпроса просто е страшно смешен, но те разбирам - обожавам месец ноември - тогава съм родена. Де да ставаше по поръчка тази работа нямаше изобщо да съществува  ИСКАМ БЕБЕ. Просто си го поръчваш и готово.

А на Муши овуто е по-късно, та за ПМС и е рано, но при нея никога не се знае, ама си я обичаме страшно много  Hug  Hug

# 44
  • Мнения: 2 120
Ако имаш по-кратък цикъл, а целта за забременяване в точно определена Зодия , вземи го под внимание.
Shoni , и още нещо - ти си на 36, не те плаша, но ако искаш бебче наистина започнете сега с опитването, пък когато стане. Предполагам, че знаеш за възрастта, яйцеклетките и бъра, бъра други подробности.

Общи условия

Активация на акаунт