Външен простор-кой-къде?

  • 21 377
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Благодаря за препратката Hug Явно 4есто излиза някой с такъв проблем Mr. Green Аз имах предвид от онези външни,които висят от терасите,но сега като се замислих,май този вариант,който си дала е много по-добре.Благодаря Hug

# 16
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
ти ще намериш кой да ти го направи, това не е голям проблем да се заварят три железа и да се сложат макарички, лошото идва после - много често, да не кажа на всяко пране прибирам нацвъкани от птиците дрехи, после ми е гадно да ги припирам на ръка и да остъргвам ако-то. също така, ако забравиш прането и го навали дъжд - отново в пералнята.
аз сега търся някой да ми направи козирка, поне 30см. нямаме нито една тераса и всичките ми дрехи са навън.

# 17
  • Мнения: 1 128
за гълъбите може някакъв навес да измислиш  Peace

ние също имаме външен, но не го използвам  Sick чак да си тръскат фасовете и семките не, но на мен не ми харесва просто..... Rolling Eyes

а се вбесявам на комшийките ми отдолу, които все там простират и не мога да си поливам спокойно цветята, нито да си мия терасата  #Cussing out #Cussing out #Cussing out  #2gunfire
Mr. GreenТерасата чудесно може да се измие с един парцал,няма нужда да плискаме кофите с вода Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт