Кога отслабнахте?

  • 2 680
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 463
Не съм мръднала и трам след раждането, при все че съм се опитвала и да спортувам и да диетувам, ама.......

# 46
По време на бремеността качих 22 кг. В болницата оставих 10кг. Следващата седмица свалих още два, без да искам, просто след секциото въобще не ми се ядеше и каквото хапнех ми ставаше тежко. След това за съжаление 2 месеца килограмите не мръднаха нито с грам, ни нагоре, ни надолу, при положение че кърмя. Но после 2 месеца след като минаха след раждането, организма ми взе да се възстановява сам, без да полагам усилия и сега за 20 дена изгубих 4 килца. Остават ми да смъкна още 6 кг , за да стигна тези отпреди забременяването. Но после имам да смъквам още 10кг., които бях качила преди въобще да реша да забременявам.
Така че борбата е жестока !

# 47
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Веднага щом спрях да кърмя, до последната капка кърма не свалих и грам, а почти не се храних. Като ми спря кърмата, за 1 месец смъкнах излишното.

# 48
  • Мнения: 4 406
свалих всичко качено с раждането. но преди да забременея си бях пухкава и искам да сваля 5 кила поне, но нямам воля и само се оплаквам  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 427
Отслабнах по време на кърменето-близо 2 години след раждането!

# 50
  • Мнения: 5 362
Точно една година след раждането.

# 51
  • Мнения: 157
Качих 25 кг. докато бях бременна и  кърмих , сега от месец и половина не кърмя и сам  -10 кг.  , но имам ощ 15 кг. за сваляне Кофти:(

# 52
  • Мнения: 6 618
През 8 м. след раждането смъкнах излишните килца.Без упражнения и диети май е благодарение на нервите в работата ми.

# 53
  • София
  • Мнения: 981
През първата бременост бях напълняла с 20 кг. След няколко месеца свалих 25.
Вторият път качих 25 кг, после много бързо свалих 20.Никога не съм правила гимнастика и не съм пазила диети - става ми лошо от глад.

# 54
  • Мнения: 2 891
Качих 17 кила. Свалих ги без диети след 8 м.

Общи условия

Активация на акаунт