Майкъл Търмънд - "Как да преобразим тялото си за 6 дни" - 2 част

  • 43 075
  • 177
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 958
Благодаря Тиси, това за домашното ползване ми хареса  Hug Като се поопарича, ще си взема и книгата и въжето и ще пробвам Търмънд по новата му книга... С 1 се провалих, но и програмата по тази му книга ще пробвам, стига да изпълня едно плодолечение преди това  Praynig Не ми каза на каква диета си  newsm78 А за кроса аз го позлвам от понеделник до петък обикновено по 60 минути, но сега почивах около 20 дена от него (нямаше ме в къщи) и тези дни съм само по 30 минути, нещо не мога да издържам в повече...  Cry Успех ти желая  Hug

Апропо дали такова въже има в МЕТРО или Кауфланд например, малко глупав въпрос, но аз доста атрибути съм си вземала от МЕТРО и въженца съм виждала, но точно в момента не си спомням дали точно това, за което говорите вие го имаше там Rolling Eyes

# 136
  • Мнения: 685
Момичета на коя степен ползвате кростренажорът, за да подържате пулсът си в границите?

# 137
  • Мнения: 861
Препоръчва схемата 2/ 1 Два дена правиш упражнения 1 ден за долна и средна част на тялото, втория ден за  горната част и 1 ден почиваш.

Примерно понеделник:крака и корем, вторник-гърди, гръб, бицепс и трицепс. Сряда почиваш, а четвъртък и петък-поворение на понеделника и вторника ли?

А ластика как точно се използва  newsm78.


# 138
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Аз съм на Дюкан, но нещо последния месец не съм свалила нищо, а другите свалят ли свалят...
Много пъти съм гледала в Метро, но не съм виждала. Има само въжета за скачане и в първия момент се заблуждавам, че е това, ама не е.
cantariny  - на ниската степен, така препоръчва Търмънд, просто като ти падне пулса малко вдигаш темпото и обратното, забавяш като преминеш границата. Общо взето при мен се получава доста бавно темпо и се издържа.
Цитат
Примерно понеделник:крака и корем, вторник-гърди, гръб, бицепс и трицепс. Сряда почиваш, а четвъртък и петък-поворение на понеделника и вторника ли?
А ластика как точно се използва  newsm78.
Да точно така, два дена  тренираж, на третия почиваш, 4-ти -5 ти пак работиш , 6 почиваш и т.н.
Ластика се закача някъде и го използваш като съпротивление- като го дърпаш с две ръце. Не знам дали ме разбираш, но не знам имената на фитнес уредите -за да съм по-точна и да се сетиш. Просто той замества тежестите на фитнесуреда.  Ще пробвам да кача една снимка от книгата за да видите, но ще я снимам с фотоапарат, че нямам скенер и т.н.

# 139
  • Мнения: 6 958
А това въже какво е? Пише материал PVC, а на онова по горе Латексово въже... Разликата каква е и това дали става, питам защото е по евтинко...  Laughing Май разликата е огромна, това си е чисто обикновено въженце за скачане  newsm78



http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=914&id=2126

Ето го това същото за което говорите...



http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=914&id=8908

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 13:47 от Миранди

# 140
  • Мнения: 861
Аз си представям, че с ластика се работи на принципа на скрипеца, само че ако е така, например за бицепс би трябвало да е закачен на (т.е да минава) през някаква точка близо до земята, за да го теглиш нагоре. А за трицепс-обратно-завързан някъде в близост до тавана, за да правиш трицепсово разгъване.  newsm78. Не мога да се сетя къде в къщи бих могла да го закача, така че благодаря. Снимка би помогнала.

# 141
  • Мнения: 589
Здравейте!
 Следя темата отдавна и все му се каня на тоя Търмънд. Сега с новата книга и упражненията за домашна обстановка, съвсем ме заинтригувахте! В момента правядруга диета, с която се надявам да смъкна по-бързо за морето. После сигурно ще се получи йо-йо, но ми се иска да изглеждам по-добре в банския  Embarassed Върна ли се от морето в края на август ще пробвам да съм с вас и имам голямо желание да се сдобия с новата книга. Желая успех на тези от вас, които ще се заемат сериозно с програмата и задължително ще ви чета. Споделяйте резултатите  Praynig

# 142
  • Мнения: 685
Аз имах предвид ето това въже: Ластично въже!

# 143
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=156808&photo=1

Това успях да снимам и кача. Ако нещо не се отваря  с търсачката - "12 дневно".

# 144
  • Мнения: 485
За бицепса -мисля че трябва да застъпиш с крак-"да обуеш ръкохватката" - навремето когато братми имаше пружини за трениране това правех.

# 145
  • Мнения: 861
Да, но предполагам ластикът е все пак дълъг. Но идея е да настъпиш средата на ластика и така да правиш бицепсово сгъване едновременно с двете ръце.

# 146
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Момичета, всеки сам си решава. Аз чаках тези упраженения  повече от година, днес си купих и ластика.   newsm68 Не мисля да спазвам 12 дневния режим, защото съм на диета от 3 месеца и няма да има ефект. Знам, че има бол упражнения, но аз харесвам системата на Търмънд и мисля, че ще си ги правя с кеф- а това ми е много важно.
Аз съм на принципа има ли желание, има начин- вече измислих места за закачане на ластика. В книгата има снимки как Търмънд държи с ръце въжето-т. е. може някой да го държи.
Ако не искате да си вземата книгата може просто да я разгледате в някоя книжарница.

Ето ви един линк - най отдолу се вижда някое от приложенията на ластика.
http://www.allegro.pl/item210856412_body_trimmer_guma_do_aerobik … czen_fitness.html

Желая на всички успех! Hug

# 147
  • Мнения: 6 958
Тиси честит ти и ластик и успешна диета и тренировка от мен  Hug Това, което си ми пратила се отвори, благодаря ти   Hug Да видим и аз кога ще си взема книгата...  Mr. Green

# 148
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тиси и аз си купих такива ластици-2броя и правя серията от едно от филмчета на тае.-бото. Супер яко се тренират ръце и гърди с това
Много съм доволна Grinning

# 149
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Благодаря!
Tonimirkata  Hug
Е ти ме разкри- това са проблемните ми места   Joy Joy Joyа ще ходя на  grinning039

Общи условия

Активация на акаунт